Ten úplně nejhorší výjezd na světě!

VAROVANIE: Ak sme kamoši/máme spoločných kamošov na nemenovanej sociálnej sieti, je možné, že si tento foto-report už čítal/a. Ak áno, ospravedlňujem sa, že neprinesiem nič nové, ak sa ti ale páčil, možno si ho rád/a prečítaš znova... :)

Nemám rád zimu. Teda, rád si pozriem prvú snehovú chumelenicu spoza okna, poprechádzam sa po zasneženej krajine, keď svieti mrazivé zimné slnko a nevadí mi ani to, že na sebe mám trojobal z therma, vrchného oblečenia a páperky. Ale to všetko vydržím len v obmedzených množstvách a po určitom čase začnem čím viac myslieť na príjemné jarné skalkárčenie v Maníne či opekačku na Súľove. Minulý rok som svoje snívanie o teplých krajoch zrealizoval a po návrate z Edinburghu sme sa aj s chalanmi vydali za slnkom na Istriu, do Buzetu a Kompanju. Tento niekoľkodňový výlet vo februári 2017 bol pre mňa štartérom k znovunadobudnutiu mojej lezeckej identity, inými slovami, konečne som znova začal poriadne liezť!

Video: Silence 9c

Sprievodca na pieskovcové kamene Makita

Kevin Jorgeson: Dawn Wall v PB a KE

POZVÁNKA: La Skala cUP

Pri príležitosti otvorenia nového Lezeckého centra LA SKALA v Žiline, ktoré sa uskutoční 15.9.2018 pozývame všetky lezeniachtivé deti na nultý ročník detských pretekov s lanom LA SKALA cUP.

Prihlásiť sa môžu deti v kategóriách U10, U12, U14, U16 bez ohľadu na klubovú príslušnosť.
Počet detí v jednotlivých kategóriách je limitovaný.

Registrácia je online: https://climb.sk/competition/registration/728

Pozvánka: Gravity Boulder

Report z Brutál Cupu 2018