Prelezy

12.  navi
M10-
PP (3)
03.02.2023
12
12.  navi
M10-
PP (3)
03.02.2023
25.  Pao Tao
7a
PP (2)
01.02.2023
25
25.  Pao Tao
7a
PP (2)
01.02.2023
29.  Branik
7a
TR
31.01.2023
29
29.  Branik
7a
TR
31.01.2023
33.  Pao Tao
6a+
OS
30.01.2023
33
33.  Pao Tao
6a+
OS
30.01.2023
35.  Pao Tao
6a
OS
30.01.2023
35
35.  Pao Tao
6a
OS
30.01.2023
38.  Fili_P
7a
PP (2)
30.01.2023
38
38.  Fili_P
7a
PP (2)
30.01.2023
44.  Fili_P
7a+
Flash
29.01.2023
44
44.  Fili_P
7a+
Flash
29.01.2023
49.  makac
7A+/7B
Solo
29.01.2023
49
49.  makac
7A+/7B
Solo
29.01.2023
57.  makac
8+
PP
29.01.2023
57
57.  makac
8+
PP
29.01.2023
59.  makac
8/8+
PP
29.01.2023
59
59.  makac
8/8+
PP
29.01.2023
60.  makac
8+
PP
29.01.2023
60
60.  makac
8+
PP
29.01.2023
61.  makac
8-
PP
29.01.2023
61
61.  makac
8-
PP
29.01.2023
73.  Fili_P
7a+
OS
28.01.2023
73
73.  Fili_P
7a+
OS
28.01.2023
74.  Fili_P
7a
Flash
28.01.2023
74
74.  Fili_P
7a
Flash
28.01.2023
76.  Petrus
7b+
OS
28.01.2023
76
76.  Petrus
7b+
OS
28.01.2023
81.  Petrus
6c+
OS
27.01.2023
81
81.  Petrus
6c+
OS
27.01.2023
89.  rasko
7a
Flash
26.01.2023
89
89.  rasko
7a
Flash
26.01.2023
90.  strasiak
7A
Flash
26.01.2023
90
90.  strasiak
7A
Flash
26.01.2023
91.  strasiak
7A
Solo (2)
26.01.2023
91
91.  strasiak
7A
Solo (2)
26.01.2023
93.  strasiak
7C+
Solo
26.01.2023
93
93.  strasiak
7C+
Solo
26.01.2023
96.  Slabyprst
7A
Solo (2)
26.01.2023
96
96.  Slabyprst
7A
Solo (2)
26.01.2023
97.  Petrus
7b+
OS
26.01.2023
97
97.  Petrus
7b+
OS
26.01.2023
. Lezec Cesta Obtiažnosť Štýl Oblasť Dátum  
1 mikkel Part des Propheten 7a OS Kompanj 03.02.2023
2 mikkel Oči dedine 6c OS Kompanj 03.02.2023
3 mikkel Truffelschwein 7a OS Kompanj 03.02.2023
4 aceman Rainy days 7b PP Osp - Babna 03.02.2023
5 Petrus La casica de Malaire 8a PP (4) Chulilla 03.02.2023
6 aceman Desna bunkica 6b+ OS Osp - Babna 03.02.2023
7 aceman Bohomurček 6b OS Osp - Babna 03.02.2023
8 Fili_P Mystic Rhythem 6b+ Flash El Chorro 03.02.2023
9 Fili_P Life is sweet 6c Flash El Chorro 03.02.2023
10 Fili_P Las loi laufen 7b PP (2) El Chorro 03.02.2023
11 rasko Los franceses 7c OS Chulilla 03.02.2023
12 navi Babovka M10- PP (3) Dračia diera 03.02.2023
13 Branik Ibiza conexion 6b+ TR Chulilla 02.02.2023
14 Branik Las lituanas 6b AF Chulilla 02.02.2023
15 Branik Contacto con el space 6c+ TR Chulilla 02.02.2023
16 rasko Tequila Sunrise 8a PP Chulilla 02.02.2023
17 Miroslav Samiljevaca 6a+ PP Čikola 02.02.2023
18 Fili_P Bladerunner 6a OS El Chorro 02.02.2023
19 Fili_P Hockey night in canada 7a Flash El Chorro 02.02.2023
20 Fili_P Endanngero caneri 6a+ OS El Chorro 02.02.2023
21 Fili_P El amor Sandunguero 6c Flash El Chorro 02.02.2023
22 Fili_P Escalopendra guajani 6c OS El Chorro 02.02.2023
23 Fili_P El canalillo de la mari 6b+ OS El Chorro 02.02.2023
24 Pao Tao Rousféti 6b+ OS Leonidio 01.02.2023
25 Pao Tao NNGH 7a PP (2) Leonidio 01.02.2023
26 Petrus Tequila Sunrise 8a PP (7) Chulilla 31.01.2023
27 Petrus Danos Colaterales 7b+ OS Chulilla 31.01.2023
28 Branik Gargola L1 6b TR Chulilla 31.01.2023
29 Branik Plan Z 7a TR Chulilla 31.01.2023
30 Branik Los pagafants 6a+ OS Chulilla 31.01.2023
31 Fili_P Estrella polar 6b OS El Chorro 31.01.2023
32 rasko El Ramallar 8a PP Chulilla 30.01.2023
33 Pao Tao chimp 6a+ OS Nafplio 30.01.2023
34 Pao Tao super laura 6b OS Nafplio 30.01.2023
35 Pao Tao Anoixi 6a OS Nafplio 30.01.2023
36 Petrus Soplasa EN el camino 7a OS Chulilla 30.01.2023
37 Fili_P Seco y Pedro (1. dĺžka) 6b Flash El Chorro 30.01.2023
38 Fili_P Habana Club 7a PP (2) El Chorro 30.01.2023
39 Fili_P Anack Sunamun 7b PP (2) El Chorro 30.01.2023
40 navi 2. Keby/Keby M7 PP Demänovská dolina - Ertoid 30.01.2023
41 exman Podpalubná myš 7B+ Solo BA okolie 29.01.2023
42 Ja-Kub Šakty SD 7B Solo Malé skalky - Chtelnica 29.01.2023
43 Ja-Kub Šaktyprimitív 7B Solo Malé skalky - Chtelnica 29.01.2023
44 Fili_P Last minute 7a+ Flash El Chorro 29.01.2023
45 Fili_P Bueno, Bonito y Barato´ 6c+ Flash El Chorro 29.01.2023
46 Fili_P Para Que Disfrute la Canalla 6b Flash El Chorro 29.01.2023
47 Fili_P La ley del Cateto 6c+ Flash El Chorro 29.01.2023
48 Fili_P Program Genocida 6b Flash El Chorro 29.01.2023
49 makac Soho SD 7A+/7B Solo Malé skalky - Chtelnica 29.01.2023
50 makac Pán Boh zaplať 7B Solo Malé skalky - Chtelnica 29.01.2023
51 makac Pop 7A Solo Malé skalky - Chtelnica 29.01.2023
52 makac Šaktyprimitív 7B Solo Malé skalky - Chtelnica 29.01.2023
53 makac Defibrilátorom pod pás 7A Solo Červený Kameň (Píla) 29.01.2023
54 makac Patológia 7A Solo Červený Kameň (Píla) 29.01.2023
55 makac Fantasmagória 8+ PP Kalamárka 29.01.2023
56 makac Samémádžo (Antimádžo - variant zlava) 8- PP Kalamárka 29.01.2023
57 makac Indián 8+ PP Kalamárka 29.01.2023
58 makac Upečený pes 8- PP Kalamárka 29.01.2023
59 makac Lego 8/8+ PP Kalamárka 29.01.2023
60 makac ODZEMOK 8+ PP Kalamárka 29.01.2023
61 makac Babylon 8- PP Kalamárka 29.01.2023
62 makac Žofré 7B+ Solo Ostaš (Pěkov) 29.01.2023
63 makac Líšky v revíru 7B/7B+ Solo Ostaš (Pěkov) 29.01.2023
64 makac One man show 7B Solo Ostaš (Pěkov) 29.01.2023
65 makac Simargl 7A Solo Ostaš (Pěkov) 29.01.2023
66 makac Fikmik 7A+ Solo Ostaš (Pěkov) 29.01.2023
67 makac Mordor 7B+ Solo Ostaš (Pěkov) 29.01.2023
68 makac Don Corleone 7C Solo Ostaš (Pěkov) 29.01.2023
69 Viliond Mrozekov ľad WI4 TR Tisovky 28.01.2023
70 Branik Annie Hall 6b AF Chulilla 28.01.2023
71 Branik Annie Hall L1 6a OS Chulilla 28.01.2023
72 Branik Jiemnenses THC president L1 6a+ OS Chulilla 28.01.2023
73 Fili_P Sara 7a+ OS El Chorro 28.01.2023
74 Fili_P Redders 7a Flash El Chorro 28.01.2023
75 Petrus Los decotadores 7a+ OS Chulilla 28.01.2023
76 Petrus Sun spots 7b+ OS Chulilla 28.01.2023
77 Petrus Los emprendedores 6c+ OS Chulilla 28.01.2023
78 Slumber Prehisterica 7c+ PP Chulilla 28.01.2023
79 Kysela Esencia života 8A/8A+ Solo Pavúčia skala 28.01.2023
80 Filipo Jarná únava 7B Solo Pavúčia skala 28.01.2023
81 Petrus Placebo 6c+ OS Chulilla 27.01.2023
82 Branik Elvis Costelo 6a+ OS Chulilla 27.01.2023
83 Branik Hakuna mattata 6c TR Chulilla 27.01.2023
84 wargi 15. Sopliaci M11- Flash Demänovská dolina - Ertoid 27.01.2023
85 wargi 13. Starý čočil M10+ Flash Demänovská dolina - Ertoid 27.01.2023
86 strasiak Ghigliottina 7B+ Solo Chironico 27.01.2023
87 strasiak Swinger club 7A+ Solo Chironico 27.01.2023
88 navi Dynotopia M9+ PP Dračia diera 27.01.2023
89 rasko El Oasis 7a Flash Chulilla 26.01.2023
90 strasiak Damm a tra 7A Flash Brione 26.01.2023
91 strasiak Brasil 7A Solo (2) Brione 26.01.2023
92 strasiak Pebble straight 7A Solo Brione 26.01.2023
93 strasiak Molonk left 7C+ Solo Brione 26.01.2023
94 Slabyprst Damm a tra 7A Solo Brione 26.01.2023
95 Slabyprst Right of Molonk 7A+ Solo Brione 26.01.2023
96 Slabyprst Oblivion 7A Solo (2) Brione 26.01.2023
97 Petrus Futurama 7b+ OS Chulilla 26.01.2023
98 Petrus Super Zeb 7c OS Chulilla 26.01.2023
99 Slumber El Oasis 7a OS Chulilla 26.01.2023
100 rocmartin Top of the rock 7a TR Chulilla 26.01.2023
<< < 1 2345 > >>
Spolu 145508 v 1456 stránkach.