Ascents

8a+/8b
PP
04.04.2020
64
8a+/8b
PP
04.04.2020
. Climber Route Grade Style Crag Date  
1 tomaso Rebel 7C Solo Plavecké Podhradie - Lom 04.04.2020
2 tomaso Modré predstavy 7C Solo Plavecké Podhradie - Lom 04.04.2020
3 Bart_Simpson Danka 7- Flash Harmanecká jaskyňa 04.04.2020
4 Bart_Simpson Marina Rei 6+ OS Harmanecká jaskyňa 04.04.2020
5 Bart_Simpson Tržnica 6 OS Harmanecká jaskyňa 04.04.2020
6 Peder M Vretenná kosť 8+ PP (2) Harmanecká jaskyňa 04.04.2020
7 gosto Jesenná 6 OS (1) Technické sklo (Štokeravská vápenka) 04.04.2020
8 Brano Supertramp 6B Solo (1) Psie skaly 04.04.2020
9 Brano Na baču 7A Solo (3) Psie skaly 04.04.2020
10 Brano Kaligrafia 6C+ Solo (1) Psie skaly 04.04.2020
11 Brano Strata pamati 6C Solo (1) Psie skaly 04.04.2020
12 Brano Dysgrafia 7A Solo (1) Psie skaly 04.04.2020
13 Brano Vesmírny mach 4B Solo (1) Psie skaly 04.04.2020
14 Brano Vymetač 5C Solo Psie skaly 04.04.2020
15 Brano Špek 4B Solo (1) Psie skaly 04.04.2020
16 Brano Hlava kobry 5C Solo (1) Psie skaly 04.04.2020
17 Ja-Kub Dozrievanie 6B+ Flash Červený Kameň 04.04.2020
18 Brano Maly roh 4B Solo (1) Psie skaly 04.04.2020
19 Brano Detsky liepak 1+ Solo (1) Psie skaly 04.04.2020
20 Ja-Kub Jazva 6B Flash Červený Kameň 04.04.2020
21 Ja-Kub Odysea 6B Flash Červený Kameň 04.04.2020
22 Ja-Kub Samé krumple 6C Flash Červený Kameň 04.04.2020
23 !pedro StreBod 1 Solo Plavecké Podhradie - Lom 04.04.2020
24 !pedro Nábojnica 1 Solo Plavecké Podhradie - Lom 04.04.2020
25 !pedro Stret predstáv 1 Solo Plavecké Podhradie - Lom 04.04.2020
26 !pedro Stretávka 1 Solo Plavecké Podhradie - Lom 04.04.2020
27 !pedro Vrť soft 1 Flash Plavecké Podhradie - Lom 04.04.2020
28 !pedro Vrť 1 Flash Plavecké Podhradie - Lom 04.04.2020
29 !pedro Detský 1 Flash Plavecké Podhradie - Lom 04.04.2020
30 Bart_Simpson Pažítka 7 OS Harmanecká jaskyňa 04.04.2020
31 krhlo Víťazný vrták 8+ PP (4) Harmanec - Bystrická dolina (Krpcovo) 04.04.2020
32 sivak 30ka 7A Solo Malé skalky - Chtelnica 04.04.2020
33 Max Provokácia 9- PP (4) Harmanec - Bystrická dolina (Krpcovo) 04.04.2020
34 Ja-Kub Ariadnina riť 6C+/7A Solo (2) Červený Kameň 04.04.2020
35 Ja-Kub Arkas 7B Solo (4) Červený Kameň 04.04.2020
36 Bietka Stredom stany 6 PP Veľký Lysec 04.04.2020
37 Bietka Lexmanova hrana 4 Flash Veľký Lysec 04.04.2020
38 Bietka Hodinársky komín 3 Flash Veľký Lysec 04.04.2020
39 mada Lexmanova hrana 4 OS Veľký Lysec 04.04.2020
40 mada Hodinársky komín 3 OS Veľký Lysec 04.04.2020
41 filip Modrý bod (zľava) 7A+ Solo Plavecké Podhradie - Lom 04.04.2020
42 unko Zachovajte paniku 7+/8- PP (1) Belá 04.04.2020
43 unko Gašpar 7 PP (1) Belá 04.04.2020
44 unko Volanie divočiny 6- OS Belá 04.04.2020
45 unko Kút objaviteľov 7 OS Belá 04.04.2020
46 exman Červené víno 6B+ Flash Plavecké Podhradie - Lom 04.04.2020
47 exman Pod topoľom 6B+ Flash Plavecké Podhradie - Lom 04.04.2020
48 exman Tryangel 6A+ Flash Plavecké Podhradie - Lom 04.04.2020
49 exman Nábojnica 6B+ Flash Plavecké Podhradie - Lom 04.04.2020
50 exman Barová prostitútka 6B Flash Plavecké Podhradie - Lom 04.04.2020
51 exman Modrý bod (zľava) 7A+ Flash Plavecké Podhradie - Lom 04.04.2020
52 !pedro Modrý bod (zľava) 1 Solo Plavecké Podhradie - Lom 04.04.2020
53 exman Stretávka 6C+ Solo Plavecké Podhradie - Lom 04.04.2020
54 !pedro Reputácia 1 Solo Plavecké Podhradie - Lom 04.04.2020
55 Bart_Simpson Podlavický škrtič 7- OS Harmanecká jaskyňa 04.04.2020
56 poloncok97 Podlavický škrtič 7- RP (1) Harmanecká jaskyňa 04.04.2020
57 poloncok97 Ramadán 8 RP Harmanecká jaskyňa 04.04.2020
58 helljohn Vivárium 7-/7 RP Blatnica 04.04.2020
59 Filip74 Danka 7- RP Harmanecká jaskyňa 04.04.2020
60 Filip74 Marina Rei 6+ RP Harmanecká jaskyňa 04.04.2020
61 filip Stret predstáv 7B+ Solo Plavecké Podhradie - Lom 04.04.2020
62 exman Bod stretu 7B Flash Plavecké Podhradie - Lom 04.04.2020
63 poloncok97 Vretenná kosť 8+ PP (2) Harmanecká jaskyňa 04.04.2020
64 Robin Pitbull 8a+/8b PP Vernár 04.04.2020
65 Jakabo Obézna chudoba 7A Solo Malé skalky - Chtelnica 04.04.2020
66 Braobaob Ypsilon Ypsilon 9 PP Zádiel 04.04.2020
67 exman Modré predstavy 7C Solo (2) Plavecké Podhradie - Lom 04.04.2020
68 Frodo Keška 6B Flash Dobrá Voda 03.04.2020
69 Ja-Kub Pasca na GLK 8-/8 PP Agpaoa-Kamenné 03.04.2020
70 Ja-Kub Ideme ďalej 8- PP Agpaoa-Kamenné 03.04.2020
71 Kubs Sedem pádová direkt 7 PP Dreveník 03.04.2020
72 Ja-Kub Dračí uzol / nová (4) 8-/8 PP Agpaoa-Kamenné 03.04.2020
73 Kubs Sedempádová 7- PP Dreveník 03.04.2020
74 Ja-Kub Koleso Šťastia 8- PP Agpaoa-Kamenné 03.04.2020
75 Kubs Wyoming 5- RP Dreveník 03.04.2020
76 Kubs Nevada 5 RP Dreveník 03.04.2020
77 Kubs Colorado 5 RP Dreveník 03.04.2020
78 Ja-Kub Srnčia 7- Flash Agpaoa-Kamenné 03.04.2020
79 Kubs Arizona 5+ RP Dreveník 03.04.2020
80 Kubs Táborový oheň 6+ PP Dreveník 03.04.2020
81 Kubs Taborovy blesk 6+ RP Dreveník 03.04.2020
82 Kubs Ľavá táborka 4+ PP Dreveník 03.04.2020
83 Kubs Pravá táborka 4+ RP Dreveník 03.04.2020
84 MS Starý nábytok 8- RP Agpaoa-Kamenné 03.04.2020
85 MS Ratikon 8+ RP Agpaoa-Kamenné 03.04.2020
86 tomaso Mihalov boulder 7A+ Solo Pajštún 03.04.2020
87 Kubs Táborka previs (Platňa) 4+ PP Dreveník 03.04.2020
88 Kubs Pravým okrajom (Táborka) 5 PP Dreveník 03.04.2020
89 Julian_the_climber Rohrkrepierer 4- OS Peilstein 03.04.2020
90 kuboo Ratikon 8+ PP (2) Agpaoa-Kamenné 03.04.2020
91 kuboo Bjux 8- OS Agpaoa-Kamenné 03.04.2020
92 ViKotul Mačacia diera 8 PP (2) Plavecký hrad - Blázon 03.04.2020
93 ViKotul Čulo 7 OS Plavecký hrad - Blázon 03.04.2020
94 ViKotul Putifárova špára 7- OS Plavecký hrad - Blázon 03.04.2020
95 kurko Autista 10+ PP (2) Harmanec - Bystrická dolina (Krpcovo) 03.04.2020
96 kurko Konekšn 9/9+ PP (2) Harmanec - Bystrická dolina (Krpcovo) 03.04.2020
97 Zavaky Burov Projekt 8A Solo Baterka 03.04.2020
98 Zavaky Crimpy 7C+ Solo Baterka 03.04.2020
99 Cyril Klada SD 7C/7C+ Solo BA okolie 03.04.2020
100 Belayer Kazo je drak 8+/9- PP Rozbehy 03.04.2020
<< < 1 2345 > >>
96575 of items in 966 pages.