climb.sk
Topo
Search
Crags
Sectors
Routes
Ascents
Ascents
Ranking
Awards (beta)
Climbing league
Grades
Search
Language
Slovak
English
Account
Sign in
Sign up
Forgot password
Home
Ascents
Ascents
Settings
Type:
All
All natural
Sport climbing (Lead)
Bouldering
Sport climbing (lead + boulder)
Bigwall (Multipitch) climbing
Alpinism (<5000 masl)
Alpinism (5000 - 7999 masl)
Eight-Thousander (>8000 masl)
Winter
Ice climbing
Drytooling & Mix climbing
Gym - Lead
Gym - Boulder
Year:
All
Floating
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
Count:
Nezáleží
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
20
30
40
50
60
70
80
90
100
Sort by:
Date
Points
Add time
Style bonus
101.
Not_Honnold
Betónová
6
Kukla - Čertove…
101.
Not_Honnold
Betónová
6
AF
Kukla - Čertove…
23.03.2024
101
101.
Not_Honnold
Betónová
6
AF
Kukla - Čertove…
23.03.2024
102.
Not_Honnold
Okolo veľkého previsu
6+
Kukla - Čertove…
102.
Not_Honnold
Okolo veľkého previsu
6+
OS
Kukla - Čertove…
23.03.2024
102
102.
Not_Honnold
Okolo veľkého previsu
6+
OS
Kukla - Čertove…
23.03.2024
103.
lippek
Trojka stredom
3
Tupá skala
103.
lippek
Trojka stredom
3
OS (1)
Tupá skala
23.03.2024
103
103.
lippek
Trojka stredom
3
OS (1)
Tupá skala
23.03.2024
104.
lippek
Krátka
3+
Tupá skala
104.
lippek
Krátka
3+
OS (1)
Tupá skala
23.03.2024
104
104.
lippek
Krátka
3+
OS (1)
Tupá skala
23.03.2024
105.
nuto
Hrana lega
6-
Manín
105.
nuto
Hrana lega
6-
OS
Manín
23.03.2024
105
105.
nuto
Hrana lega
6-
OS
Manín
23.03.2024
106.
Mattt
Promas
7-
Priedhorie
106.
Mattt
Promas
7-
OS
Priedhorie
23.03.2024
106
106.
Mattt
Promas
7-
OS
Priedhorie
23.03.2024
107.
Mattt
Slonie ucho
6+
Priedhorie
107.
Mattt
Slonie ucho
6+
OS
Priedhorie
23.03.2024
107
107.
Mattt
Slonie ucho
6+
OS
Priedhorie
23.03.2024
108.
Mattt
Turbulentná
7
Priedhorie
108.
Mattt
Turbulentná
7
OS
Priedhorie
23.03.2024
108
108.
Mattt
Turbulentná
7
OS
Priedhorie
23.03.2024
109.
Ester
História
5
Kalamárka
109.
Ester
História
5
TR
Kalamárka
23.03.2024
109
109.
Ester
História
5
TR
Kalamárka
23.03.2024
110.
Maris
Primát
6-
Prečín
110.
Maris
Primát
6-
PP
Prečín
23.03.2024
110
110.
Maris
Primát
6-
PP
Prečín
23.03.2024
111.
Tosik
Kocúrova špára
6+
Skalka pri…
111.
Tosik
Kocúrova špára
6+
TR
Skalka pri…
23.03.2024
111
111.
Tosik
Kocúrova špára
6+
TR
Skalka pri…
23.03.2024
112.
Branik
Škridľa
7+
Skalka pri…
112.
Branik
Škridľa
7+
PP
Skalka pri…
23.03.2024
112
112.
Branik
Škridľa
7+
PP
Skalka pri…
23.03.2024
113.
Michalec
Kopačka
5
Demänovská…
113.
Michalec
Kopačka
5
PP
Demänovská…
23.03.2024
113
113.
Michalec
Kopačka
5
PP
Demänovská…
23.03.2024
114.
Michalec
Pravá ohnišťovka
6+
Demänovská…
114.
Michalec
Pravá ohnišťovka
6+
OS
Demänovská…
23.03.2024
114
114.
Michalec
Pravá ohnišťovka
6+
OS
Demänovská…
23.03.2024
115.
DVOR100
Menďovi na pamiatku
8+
Manín
115.
DVOR100
Menďovi na pamiatku
8+
PP
Manín
23.03.2024
115
115.
DVOR100
Menďovi na pamiatku
8+
PP
Manín
23.03.2024
116.
Michalec
Dzuroškova
7-
Demänovská…
116.
Michalec
Dzuroškova
7-
AF
Demänovská…
23.03.2024
116
116.
Michalec
Dzuroškova
7-
AF
Demänovská…
23.03.2024
117.
Michalec
Letecká
5+
Demänovská…
117.
Michalec
Letecká
5+
PP
Demänovská…
23.03.2024
117
117.
Michalec
Letecká
5+
PP
Demänovská…
23.03.2024
118.
brajeckov
Surfer
5C
Končitá
118.
brajeckov
Surfer
5C
Solo
Končitá
23.03.2024
118
118.
brajeckov
Surfer
5C
Solo
Končitá
23.03.2024
119.
Fili_P
El pancho
6c+
Margalef
119.
Fili_P
El pancho
6c+
OS
Margalef
23.03.2024
119
119.
Fili_P
El pancho
6c+
OS
Margalef
23.03.2024
120.
Fili_P
El batmóvil
6c+
Margalef
120.
Fili_P
El batmóvil
6c+
OS
Margalef
23.03.2024
120
120.
Fili_P
El batmóvil
6c+
OS
Margalef
23.03.2024
121.
Fili_P
Ernesto, pa qué equipas esto?
6c
Margalef
121.
Fili_P
Ernesto, pa qué equipas esto?
6c
PP (2)
Margalef
23.03.2024
121
121.
Fili_P
Ernesto, pa qué equipas esto?
6c
PP (2)
Margalef
23.03.2024
122.
Fili_P
Chemical brothers
7a
Margalef
122.
Fili_P
Chemical brothers
7a
PP (2)
Margalef
23.03.2024
122
122.
Fili_P
Chemical brothers
7a
PP (2)
Margalef
23.03.2024
123.
kmeto
Sansára
7A
Končitá
123.
kmeto
Sansára
7A
Solo
Končitá
23.03.2024
123
123.
kmeto
Sansára
7A
Solo
Končitá
23.03.2024
124.
krap
Teatro tatro 1
9
Alternatívna…
124.
krap
Teatro tatro 1
9
PP
Alternatívna…
23.03.2024
124
124.
krap
Teatro tatro 1
9
PP
Alternatívna…
23.03.2024
125.
poloncok97
Hrana lega
6-
Manín
125.
poloncok97
Hrana lega
6-
Flash
Manín
23.03.2024
125
125.
poloncok97
Hrana lega
6-
Flash
Manín
23.03.2024
126.
poloncok97
A je to!
8
Manín
126.
poloncok97
A je to!
8
RP
Manín
23.03.2024
126
126.
poloncok97
A je to!
8
RP
Manín
23.03.2024
127.
Mato99
Hrana lega
6-
Manín
127.
Mato99
Hrana lega
6-
Flash
Manín
23.03.2024
127
127.
Mato99
Hrana lega
6-
Flash
Manín
23.03.2024
128.
Mato99
A je to!
8
Manín
128.
Mato99
A je to!
8
PP (3)
Manín
23.03.2024
128
128.
Mato99
A je to!
8
PP (3)
Manín
23.03.2024
129.
Cyril
Šakty SD
7B
Malé skalky -…
129.
Cyril
Šakty SD
7B
Solo
Malé skalky -…
23.03.2024
129
129.
Cyril
Šakty SD
7B
Solo
Malé skalky -…
23.03.2024
130.
Srnky
Relax na dôchodku
4+
Hrádok
130.
Srnky
Relax na dôchodku
4+
OS
Hrádok
23.03.2024
130
130.
Srnky
Relax na dôchodku
4+
OS
Hrádok
23.03.2024
131.
Tuty
Dnes večer sa opijeme
8-
Turniská
131.
Tuty
Dnes večer sa opijeme
8-
RP
Turniská
23.03.2024
131
131.
Tuty
Dnes večer sa opijeme
8-
RP
Turniská
23.03.2024
132.
Tuty
Vzdušná hrana
6+
Turniská
132.
Tuty
Vzdušná hrana
6+
RP
Turniská
23.03.2024
132
132.
Tuty
Vzdušná hrana
6+
RP
Turniská
23.03.2024
133. ???
Quit
5
Priedhorie
133. ???
Quit
5
RP
Priedhorie
???
133
133. ???
Quit
5
RP
Priedhorie
???
134.
mada
Vrásky z lásky
6+
Agpaoa Kamenné
134.
mada
Vrásky z lásky
6+
OS
Agpaoa Kamenné
23.03.2024
134
134.
mada
Vrásky z lásky
6+
OS
Agpaoa Kamenné
23.03.2024
135.
unko
La Prow
7B
Končitá
135.
unko
La Prow
7B
Solo
Končitá
23.03.2024
135
135.
unko
La Prow
7B
Solo
Končitá
23.03.2024
136.
Not_Honnold
Previsnutá
6
Kukla - Čertove…
136.
Not_Honnold
Previsnutá
6
PP
Kukla - Čertove…
22.03.2024
136
136.
Not_Honnold
Previsnutá
6
PP
Kukla - Čertove…
22.03.2024
137.
Not_Honnold
Posledná stienka
6-
Kukla - Čertove…
137.
Not_Honnold
Posledná stienka
6-
PP
Kukla - Čertove…
22.03.2024
137
137.
Not_Honnold
Posledná stienka
6-
PP
Kukla - Čertove…
22.03.2024
138.
uhlyk
Kluvánkov komín
4
Pajštún
138.
uhlyk
Kluvánkov komín
4
OS
Pajštún
22.03.2024
138
138.
uhlyk
Kluvánkov komín
4
OS
Pajštún
22.03.2024
139.
Frodo
Marcy Pán
6C
Ostaš (Pěkov)
139.
Frodo
Marcy Pán
6C
Solo
Ostaš (Pěkov)
22.03.2024
139
139.
Frodo
Marcy Pán
6C
Solo
Ostaš (Pěkov)
22.03.2024
140.
Frodo
Indiánek
6B
Ostaš (Pěkov)
140.
Frodo
Indiánek
6B
Flash
Ostaš (Pěkov)
22.03.2024
140
140.
Frodo
Indiánek
6B
Flash
Ostaš (Pěkov)
22.03.2024
141.
Frodo
Výletnická Hranka
6A+
Ostaš (Pěkov)
141.
Frodo
Výletnická Hranka
6A+
Flash
Ostaš (Pěkov)
22.03.2024
141
141.
Frodo
Výletnická Hranka
6A+
Flash
Ostaš (Pěkov)
22.03.2024
142.
Frodo
Po pupku Yettyho
6C
Ostaš (Pěkov)
142.
Frodo
Po pupku Yettyho
6C
Solo
Ostaš (Pěkov)
22.03.2024
142
142.
Frodo
Po pupku Yettyho
6C
Solo
Ostaš (Pěkov)
22.03.2024
143.
Frodo
Knoflikář
6B
Ostaš (Pěkov)
143.
Frodo
Knoflikář
6B
Flash
Ostaš (Pěkov)
22.03.2024
143
143.
Frodo
Knoflikář
6B
Flash
Ostaš (Pěkov)
22.03.2024
144.
Frodo
Male Frog
6B
Ostaš (Pěkov)
144.
Frodo
Male Frog
6B
Flash
Ostaš (Pěkov)
22.03.2024
144
144.
Frodo
Male Frog
6B
Flash
Ostaš (Pěkov)
22.03.2024
145.
!pedro
Šaktyprimitív
1
Malé skalky -…
145.
!pedro
Šaktyprimitív
1
Solo
Malé skalky -…
22.03.2024
145
145.
!pedro
Šaktyprimitív
1
Solo
Malé skalky -…
22.03.2024
146.
Pao Tao
Serengueti
7a+
Chulilla
146.
Pao Tao
Serengueti
7a+
OS
Chulilla
22.03.2024
146
146.
Pao Tao
Serengueti
7a+
OS
Chulilla
22.03.2024
147.
Pao Tao
La tremenda
6c+
Chulilla
147.
Pao Tao
La tremenda
6c+
OS
Chulilla
22.03.2024
147
147.
Pao Tao
La tremenda
6c+
OS
Chulilla
22.03.2024
148.
souLakSahn
Stanov kvak
6
Dobrá voda
148.
souLakSahn
Stanov kvak
6
Flash
Dobrá voda
22.03.2024
148
148.
souLakSahn
Stanov kvak
6
Flash
Dobrá voda
22.03.2024
149.
souLakSahn
Laminátka
6-
Dobrá voda
149.
souLakSahn
Laminátka
6-
Flash
Dobrá voda
22.03.2024
149
149.
souLakSahn
Laminátka
6-
Flash
Dobrá voda
22.03.2024
150.
edo
Gymnasta
6C
Chřiby
150.
edo
Gymnasta
6C
Solo
Chřiby
22.03.2024
150
150.
edo
Gymnasta
6C
Solo
Chřiby
22.03.2024
151.
edo
Strom v zádech
5C
Chřiby
151.
edo
Strom v zádech
5C
Flash
Chřiby
22.03.2024
151
151.
edo
Strom v zádech
5C
Flash
Chřiby
22.03.2024
152.
rybana222
Hryzoška
7
Blatnica
152.
rybana222
Hryzoška
7
PP
Blatnica
22.03.2024
152
152.
rybana222
Hryzoška
7
PP
Blatnica
22.03.2024
153.
rybana222
Smola
6
Blatnica
153.
rybana222
Smola
6
Flash
Blatnica
22.03.2024
153
153.
rybana222
Smola
6
Flash
Blatnica
22.03.2024
154.
kmocho
Taipan SD
7B+
Chřiby
154.
kmocho
Taipan SD
7B+
Solo
Chřiby
22.03.2024
154
154.
kmocho
Taipan SD
7B+
Solo
Chřiby
22.03.2024
155.
kmocho
Wolverýn pravý
7B
Chřiby
155.
kmocho
Wolverýn pravý
7B
Solo
Chřiby
22.03.2024
155
155.
kmocho
Wolverýn pravý
7B
Solo
Chřiby
22.03.2024
156.
kmocho
Bývalý gymnasta
7A
Chřiby
156.
kmocho
Bývalý gymnasta
7A
Solo
Chřiby
22.03.2024
156
156.
kmocho
Bývalý gymnasta
7A
Solo
Chřiby
22.03.2024
157.
kmocho
Taipan
7A+
Chřiby
157.
kmocho
Taipan
7A+
Flash
Chřiby
22.03.2024
157
157.
kmocho
Taipan
7A+
Flash
Chřiby
22.03.2024
158.
kmocho
Wolverýn
7A
Chřiby
158.
kmocho
Wolverýn
7A
Flash
Chřiby
22.03.2024
158
158.
kmocho
Wolverýn
7A
Flash
Chřiby
22.03.2024
159.
kmocho
Sladký duchod
4B
Chřiby
159.
kmocho
Sladký duchod
4B
Flash
Chřiby
22.03.2024
159
159.
kmocho
Sladký duchod
4B
Flash
Chřiby
22.03.2024
160.
kmocho
Sladký důchod
4B
Chřiby
160.
kmocho
Sladký důchod
4B
Flash
Chřiby
22.03.2024
160
160.
kmocho
Sladký důchod
4B
Flash
Chřiby
22.03.2024
161.
kmocho
Strom v zádech
5C
Chřiby
161.
kmocho
Strom v zádech
5C
Flash
Chřiby
22.03.2024
161
161.
kmocho
Strom v zádech
5C
Flash
Chřiby
22.03.2024
162.
Ostriak
Sinatra
9+/10-
Harmanec -…
162.
Ostriak
Sinatra
9+/10-
PP
Harmanec -…
21.03.2024
162
162.
Ostriak
Sinatra
9+/10-
PP
Harmanec -…
21.03.2024
163.
kuxiv
Petalouda
7a
Varasova
163.
kuxiv
Petalouda
7a
PP
Varasova
21.03.2024
163
163.
kuxiv
Petalouda
7a
PP
Varasova
21.03.2024
164.
kuxiv
Sultana
6b
Varasova
164.
kuxiv
Sultana
6b
OS
Varasova
21.03.2024
164
164.
kuxiv
Sultana
6b
OS
Varasova
21.03.2024
165.
Pao Tao
Cantina Marina
6c+
Chulilla
165.
Pao Tao
Cantina Marina
6c+
OS
Chulilla
21.03.2024
165
165.
Pao Tao
Cantina Marina
6c+
OS
Chulilla
21.03.2024
166.
Filipo
Godoffe
7B
Baňa-Milochov
166.
Filipo
Godoffe
7B
Solo
Baňa-Milochov
21.03.2024
166
166.
Filipo
Godoffe
7B
Solo
Baňa-Milochov
21.03.2024
167.
korman
Mechanický bublifuk
7A
Malé skalky -…
167.
korman
Mechanický bublifuk
7A
Solo
Malé skalky -…
21.03.2024
167
167.
korman
Mechanický bublifuk
7A
Solo
Malé skalky -…
21.03.2024
168.
Jaman
Rozkrok
8
Harmanec -…
168.
Jaman
Rozkrok
8
PP (2)
Harmanec -…
21.03.2024
168
168.
Jaman
Rozkrok
8
PP (2)
Harmanec -…
21.03.2024
169.
Jaman
Moje meno poznáš
8-
Harmanec -…
169.
Jaman
Moje meno poznáš
8-
PP (4)
Harmanec -…
21.03.2024
169
169.
Jaman
Moje meno poznáš
8-
PP (4)
Harmanec -…
21.03.2024
170.
Jaman
Absurdistan
5
Harmanec -…
170.
Jaman
Absurdistan
5
OS
Harmanec -…
21.03.2024
170
170.
Jaman
Absurdistan
5
OS
Harmanec -…
21.03.2024
171.
Branik
Záhrada
6
Alternatívna…
171.
Branik
Záhrada
6
OS
Alternatívna…
21.03.2024
171
171.
Branik
Záhrada
6
OS
Alternatívna…
21.03.2024
172.
Tosik
Záhrada
6
Alternatívna…
172.
Tosik
Záhrada
6
Flash
Alternatívna…
21.03.2024
172
172.
Tosik
Záhrada
6
Flash
Alternatívna…
21.03.2024
173.
Tosik
Long Exkalibur
9-/9
Alternatívna…
173.
Tosik
Long Exkalibur
9-/9
PP (15)
Alternatívna…
21.03.2024
173
173.
Tosik
Long Exkalibur
9-/9
PP (15)
Alternatívna…
21.03.2024
174.
namor
Volkov komander
7-
Hrádok
174.
namor
Volkov komander
7-
RP
Hrádok
21.03.2024
174
174.
namor
Volkov komander
7-
RP
Hrádok
21.03.2024
175.
adamk
Návrat vlkov
8+/9-
Alternatívna…
175.
adamk
Návrat vlkov
8+/9-
PP
Alternatívna…
21.03.2024
175
175.
adamk
Návrat vlkov
8+/9-
PP
Alternatívna…
21.03.2024
176.
Frodo
Wolverýn
7A
Chřiby
176.
Frodo
Wolverýn
7A
Solo
Chřiby
21.03.2024
176
176.
Frodo
Wolverýn
7A
Solo
Chřiby
21.03.2024
177.
Frodo
Jezinky SD
6C
Chřiby
177.
Frodo
Jezinky SD
6C
Solo
Chřiby
21.03.2024
177
177.
Frodo
Jezinky SD
6C
Solo
Chřiby
21.03.2024
178.
Frodo
Jezinky
6A+
Chřiby
178.
Frodo
Jezinky
6A+
Flash
Chřiby
21.03.2024
178
178.
Frodo
Jezinky
6A+
Flash
Chřiby
21.03.2024
179.
Frodo
Mikádo SD
6B
Chřiby
179.
Frodo
Mikádo SD
6B
Flash
Chřiby
21.03.2024
179
179.
Frodo
Mikádo SD
6B
Flash
Chřiby
21.03.2024
180.
Frodo
Pyramída
5C+
Chřiby
180.
Frodo
Pyramída
5C+
Flash
Chřiby
21.03.2024
180
180.
Frodo
Pyramída
5C+
Flash
Chřiby
21.03.2024
181.
Filipo
Fáračka
7B
Baňa-Milochov
181.
Filipo
Fáračka
7B
Solo
Baňa-Milochov
20.03.2024
181
181.
Filipo
Fáračka
7B
Solo
Baňa-Milochov
20.03.2024
182.
Mardrex
Seňorov prostredník
6A
Končitá
182.
Mardrex
Seňorov prostredník
6A
Flash
Končitá
20.03.2024
182
182.
Mardrex
Seňorov prostredník
6A
Flash
Končitá
20.03.2024
183.
Jaman
Konflikt
7+
Harmanec -…
183.
Jaman
Konflikt
7+
RP
Harmanec -…
20.03.2024
183
183.
Jaman
Konflikt
7+
RP
Harmanec -…
20.03.2024
184.
Adam3
Horski strelci
8a+
Alternatívna…
184.
Adam3
Horski strelci
8a+
PP
Alternatívna…
20.03.2024
184
184.
Adam3
Horski strelci
8a+
PP
Alternatívna…
20.03.2024
185.
karabaster
Seňorov prostredník
6A
Končitá
185.
karabaster
Seňorov prostredník
6A
Flash
Končitá
20.03.2024
185
185.
karabaster
Seňorov prostredník
6A
Flash
Končitá
20.03.2024
186.
sakra
Kremácia
8
Technické sklo …
186.
sakra
Kremácia
8
PP (1)
Technické sklo …
20.03.2024
186
186.
sakra
Kremácia
8
PP (1)
Technické sklo …
20.03.2024
187.
Fili_P
Velho obstinado e um velho encharcado
6a+
Fenda
187.
Fili_P
Velho obstinado e um velho encharcado
6a+
OS
Fenda
20.03.2024
187
187.
Fili_P
Velho obstinado e um velho encharcado
6a+
OS
Fenda
20.03.2024
188.
Fili_P
Speedy gonzales
6b+
Fenda
188.
Fili_P
Speedy gonzales
6b+
OS
Fenda
20.03.2024
188
188.
Fili_P
Speedy gonzales
6b+
OS
Fenda
20.03.2024
189.
Fili_P
Bad boys
6c
Fenda
189.
Fili_P
Bad boys
6c
OS
Fenda
20.03.2024
189
189.
Fili_P
Bad boys
6c
OS
Fenda
20.03.2024
190.
Fili_P
Nice girls dont climb
6c+
Fenda
190.
Fili_P
Nice girls dont climb
6c+
Flash
Fenda
20.03.2024
190
190.
Fili_P
Nice girls dont climb
6c+
Flash
Fenda
20.03.2024
191.
Fili_P
Baubau contract ataca
6b
Fenda
191.
Fili_P
Baubau contract ataca
6b
OS
Fenda
20.03.2024
191
191.
Fili_P
Baubau contract ataca
6b
OS
Fenda
20.03.2024
192.
kurko
Balada Pro Banditu
6C
Malé skalky -…
192.
kurko
Balada Pro Banditu
6C
Solo (1)
Malé skalky -…
20.03.2024
192
192.
kurko
Balada Pro Banditu
6C
Solo (1)
Malé skalky -…
20.03.2024
193.
kurko
Primitiv
6B
Malé skalky -…
193.
kurko
Primitiv
6B
Flash
Malé skalky -…
20.03.2024
193
193.
kurko
Primitiv
6B
Flash
Malé skalky -…
20.03.2024
194.
kurko
Pán Boh zaplať
7B
Malé skalky -…
194.
kurko
Pán Boh zaplať
7B
Solo
Malé skalky -…
20.03.2024
194
194.
kurko
Pán Boh zaplať
7B
Solo
Malé skalky -…
20.03.2024
195.
kurko
Pán Boh zaplať SD
7B+
Malé skalky -…
195.
kurko
Pán Boh zaplať SD
7B+
Solo
Malé skalky -…
20.03.2024
195
195.
kurko
Pán Boh zaplať SD
7B+
Solo
Malé skalky -…
20.03.2024
196.
kurko
Šaktyprimitív
7B
Malé skalky -…
196.
kurko
Šaktyprimitív
7B
Flash
Malé skalky -…
20.03.2024
196
196.
kurko
Šaktyprimitív
7B
Flash
Malé skalky -…
20.03.2024
197.
kurko
Šakty SD
7B
Malé skalky -…
197.
kurko
Šakty SD
7B
Solo (1)
Malé skalky -…
20.03.2024
197
197.
kurko
Šakty SD
7B
Solo (1)
Malé skalky -…
20.03.2024
198.
kurko
Pop low SD
7B
Malé skalky -…
198.
kurko
Pop low SD
7B
Solo (1)
Malé skalky -…
20.03.2024
198
198.
kurko
Pop low SD
7B
Solo (1)
Malé skalky -…
20.03.2024
199.
kurko
Techno
6C
Malé skalky -…
199.
kurko
Techno
6C
Flash
Malé skalky -…
20.03.2024
199
199.
kurko
Techno
6C
Flash
Malé skalky -…
20.03.2024
200.
kurko
Drum&Bass
8A
Malé skalky -…
200.
kurko
Drum&Bass
8A
Solo
Malé skalky -…
20.03.2024
200
200.
kurko
Drum&Bass
8A
Solo
Malé skalky -…
20.03.2024
.
Climber
Route
Grade
Style
Crag
Date
101
Not_Honnold
Betónová
6
AF
Kukla - Čertove zuby
23.03.2024
102
Not_Honnold
Okolo veľkého previsu
6+
OS
Kukla - Čertove zuby
23.03.2024
103
lippek
Trojka stredom
3
OS (1)
Tupá skala
23.03.2024
104
lippek
Krátka
3+
OS (1)
Tupá skala
23.03.2024
105
nuto
Hrana lega
6-
OS
Manín
23.03.2024
106
Mattt
Promas
7-
OS
Priedhorie
23.03.2024
107
Mattt
Slonie ucho
6+
OS
Priedhorie
23.03.2024
108
Mattt
Turbulentná
7
OS
Priedhorie
23.03.2024
109
Ester
História
5
TR
Kalamárka
23.03.2024
110
Maris
Primát
6-
PP
Prečín
23.03.2024
111
Tosik
Kocúrova špára
6+
TR
Skalka pri Trenčíne
23.03.2024
112
Branik
Škridľa
7+
PP
Skalka pri Trenčíne
23.03.2024
113
Michalec
Kopačka
5
PP
Demänovská dolina - Machnatô
23.03.2024
114
Michalec
Pravá ohnišťovka
6+
OS
Demänovská dolina - Machnatô
23.03.2024
115
DVOR100
Menďovi na pamiatku
8+
PP
Manín
23.03.2024
116
Michalec
Dzuroškova
7-
AF
Demänovská dolina - Machnatô
23.03.2024
117
Michalec
Letecká
5+
PP
Demänovská dolina - Machnatô
23.03.2024
118
brajeckov
Surfer
5C
Solo
Končitá
23.03.2024
119
Fili_P
El pancho
6c+
OS
Margalef
23.03.2024
120
Fili_P
El batmóvil
6c+
OS
Margalef
23.03.2024
121
Fili_P
Ernesto, pa qué equipas esto?
6c
PP (2)
Margalef
23.03.2024
122
Fili_P
Chemical brothers
7a
PP (2)
Margalef
23.03.2024
123
kmeto
Sansára
7A
Solo
Končitá
23.03.2024
124
krap
Teatro tatro 1
9
PP
Alternatívna stena
23.03.2024
125
poloncok97
Hrana lega
6-
Flash
Manín
23.03.2024
126
poloncok97
A je to!
8
RP
Manín
23.03.2024
127
Mato99
Hrana lega
6-
Flash
Manín
23.03.2024
128
Mato99
A je to!
8
PP (3)
Manín
23.03.2024
129
Cyril
Šakty SD
7B
Solo
Malé skalky - Chtelnica
23.03.2024
130
Srnky
Relax na dôchodku
4+
OS
Hrádok
23.03.2024
131
Tuty
Dnes večer sa opijeme
8-
RP
Turniská
23.03.2024
132
Tuty
Vzdušná hrana
6+
RP
Turniská
23.03.2024
133
???
Quit
5
RP
Priedhorie
???
134
mada
Vrásky z lásky
6+
OS
Agpaoa Kamenné
23.03.2024
135
unko
La Prow
7B
Solo
Končitá
23.03.2024
136
Not_Honnold
Previsnutá
6
PP
Kukla - Čertove zuby
22.03.2024
137
Not_Honnold
Posledná stienka
6-
PP
Kukla - Čertove zuby
22.03.2024
138
uhlyk
Kluvánkov komín
4
OS
Pajštún
22.03.2024
139
Frodo
Marcy Pán
6C
Solo
Ostaš (Pěkov)
22.03.2024
140
Frodo
Indiánek
6B
Flash
Ostaš (Pěkov)
22.03.2024
141
Frodo
Výletnická Hranka
6A+
Flash
Ostaš (Pěkov)
22.03.2024
142
Frodo
Po pupku Yettyho
6C
Solo
Ostaš (Pěkov)
22.03.2024
143
Frodo
Knoflikář
6B
Flash
Ostaš (Pěkov)
22.03.2024
144
Frodo
Male Frog
6B
Flash
Ostaš (Pěkov)
22.03.2024
145
!pedro
Šaktyprimitív
1
Solo
Malé skalky - Chtelnica
22.03.2024
146
Pao Tao
Serengueti
7a+
OS
Chulilla
22.03.2024
147
Pao Tao
La tremenda
6c+
OS
Chulilla
22.03.2024
148
souLakSahn
Stanov kvak
6
Flash
Dobrá voda
22.03.2024
149
souLakSahn
Laminátka
6-
Flash
Dobrá voda
22.03.2024
150
edo
Gymnasta
6C
Solo
Chřiby
22.03.2024
151
edo
Strom v zádech
5C
Flash
Chřiby
22.03.2024
152
rybana222
Hryzoška
7
PP
Blatnica
22.03.2024
153
rybana222
Smola
6
Flash
Blatnica
22.03.2024
154
kmocho
Taipan SD
7B+
Solo
Chřiby
22.03.2024
155
kmocho
Wolverýn pravý
7B
Solo
Chřiby
22.03.2024
156
kmocho
Bývalý gymnasta
7A
Solo
Chřiby
22.03.2024
157
kmocho
Taipan
7A+
Flash
Chřiby
22.03.2024
158
kmocho
Wolverýn
7A
Flash
Chřiby
22.03.2024
159
kmocho
Sladký duchod
4B
Flash
Chřiby
22.03.2024
160
kmocho
Sladký důchod
4B
Flash
Chřiby
22.03.2024
161
kmocho
Strom v zádech
5C
Flash
Chřiby
22.03.2024
162
Ostriak
Sinatra
9+/10-
PP
Harmanec - Bystrická dolina (Krpcovo)
21.03.2024
163
kuxiv
Petalouda
7a
PP
Varasova
21.03.2024
164
kuxiv
Sultana
6b
OS
Varasova
21.03.2024
165
Pao Tao
Cantina Marina
6c+
OS
Chulilla
21.03.2024
166
Filipo
Godoffe
7B
Solo
Baňa-Milochov
21.03.2024
167
korman
Mechanický bublifuk
7A
Solo
Malé skalky - Chtelnica
21.03.2024
168
Jaman
Rozkrok
8
PP (2)
Harmanec - Bystrická dolina (Krpcovo)
21.03.2024
169
Jaman
Moje meno poznáš
8-
PP (4)
Harmanec - Bystrická dolina (Krpcovo)
21.03.2024
170
Jaman
Absurdistan
5
OS
Harmanec - Bystrická dolina (Krpcovo)
21.03.2024
171
Branik
Záhrada
6
OS
Alternatívna stena
21.03.2024
172
Tosik
Záhrada
6
Flash
Alternatívna stena
21.03.2024
173
Tosik
Long Exkalibur
9-/9
PP (15)
Alternatívna stena
21.03.2024
174
namor
Volkov komander
7-
RP
Hrádok
21.03.2024
175
adamk
Návrat vlkov
8+/9-
PP
Alternatívna stena
21.03.2024
176
Frodo
Wolverýn
7A
Solo
Chřiby
21.03.2024
177
Frodo
Jezinky SD
6C
Solo
Chřiby
21.03.2024
178
Frodo
Jezinky
6A+
Flash
Chřiby
21.03.2024
179
Frodo
Mikádo SD
6B
Flash
Chřiby
21.03.2024
180
Frodo
Pyramída
5C+
Flash
Chřiby
21.03.2024
181
Filipo
Fáračka
7B
Solo
Baňa-Milochov
20.03.2024
182
Mardrex
Seňorov prostredník
6A
Flash
Končitá
20.03.2024
183
Jaman
Konflikt
7+
RP
Harmanec - Bystrická dolina (Krpcovo)
20.03.2024
184
Adam3
Horski strelci
8a+
PP
Alternatívna stena
20.03.2024
185
karabaster
Seňorov prostredník
6A
Flash
Končitá
20.03.2024
186
sakra
Kremácia
8
PP (1)
Technické sklo (Štokeravská vápenka)
20.03.2024
187
Fili_P
Velho obstinado e um velho encharcado
6a+
OS
Fenda
20.03.2024
188
Fili_P
Speedy gonzales
6b+
OS
Fenda
20.03.2024
189
Fili_P
Bad boys
6c
OS
Fenda
20.03.2024
190
Fili_P
Nice girls dont climb
6c+
Flash
Fenda
20.03.2024
191
Fili_P
Baubau contract ataca
6b
OS
Fenda
20.03.2024
192
kurko
Balada Pro Banditu
6C
Solo (1)
Malé skalky - Chtelnica
20.03.2024
193
kurko
Primitiv
6B
Flash
Malé skalky - Chtelnica
20.03.2024
194
kurko
Pán Boh zaplať
7B
Solo
Malé skalky - Chtelnica
20.03.2024
195
kurko
Pán Boh zaplať SD
7B+
Solo
Malé skalky - Chtelnica
20.03.2024
196
kurko
Šaktyprimitív
7B
Flash
Malé skalky - Chtelnica
20.03.2024
197
kurko
Šakty SD
7B
Solo (1)
Malé skalky - Chtelnica
20.03.2024
198
kurko
Pop low SD
7B
Solo (1)
Malé skalky - Chtelnica
20.03.2024
199
kurko
Techno
6C
Flash
Malé skalky - Chtelnica
20.03.2024
200
kurko
Drum&Bass
8A
Solo
Malé skalky - Chtelnica
20.03.2024
<<
<
1
2
3
4
5
6
>
>>
165976 of items in 1660 pages.