Novinky

 • Block Dock - nová bouldrovka v Bratislave

  V bratislavských kruhoch už dlhšie koluje klebeta. Vraj niekde na konci Rače budú otvárať novú bouldrovku. Čo? Čisto bouldrovku? Veru tak, správa sa už rozchýrila a je jasné, že Block Dock, nová bouldrovka v Bratislave, už nemá ďaleko od svojho otvorenia. Poďte sa teda s nami pozrieť, ako to tam vyzerá!
 • Nedostupný

  Michal Mikušinec vyliezol 8c+!

  Mišo Mikušinec v domácom Maníne vyliezol cestu Mäsiarov učeň, 8c+. V databáze slovenských prelezov na climb.sk evidujeme len 12 prelezov 8c+ a viac od 5 lezcov. Vyberaná spoločnosť!
 • Michal Mikušinec: Love 10+ (8b+) v Maníne

  Michal Mikušinec, člen rozšírenej reprezentácie, vyliezol jeden z dlhostávajúcich projektov v Maníne Love 10+ (8b+). “Love, vytvorený pred rokmi ruskými borcami a zanechaný ako pomník. V 1993 Andrej Chrastina cestu vyliezol a potom prešla miernou transformáciou. Chyty sa povylamovali, niečo sa seklo a podarilo sa ju skrokovať.“

Články

 • Nedostupný

  Bhaghirati III - Horolezecká expedícia SHS JAMES 2019

  Krátke zhrnutie tohoto počinu.  
 • SLNKO NA SKALÁCH 2019 - outdoorový festival

  Ahojte priatelia a kamaráti. Srdečne Vás pozývam na 5.ročník outdoorového festivalu SLNKO NA SKALÁCH 2019, ktorý sa ako zvyčajne bude konať v kempe na Slnečných skalách v Poluvsí pri Žiline. Čaká na Vás plno zábavy a prezentácíí. Nebude chýbať hudba do tanca, animačný program pre deti, koncerty a dobrá nálada.   Majo
 • Nedostupný

  Ako sa dostať do REPREZENTÁCIE ŠPORTOVÉHO LEZENIA

  Ako sa dostať do REPREZENTÁCIE ŠPORTOVÉHO LEZENIA Na poslednom stretnutí komisie som sa snažil presadiť nominačné kritéria a spôsob preplácania zahraničných výjazdov dospelých a mládeže. Nepodarilo sa.Tak sa aspoň snažím prísť na to ako vysvetliť verejnosti ako reprezentácia funguje . Bol som vysmiaty , keď som žiadal o zverejnenie spôsobu výberu reprezentácie.

Komentáre

Fórum