'Kitty' - 'Peter Kita'

Prelezy

6C+
Solo (2)
10.04.2020
39
6C+
Solo (2)
10.04.2020
8/8+
PP (4)
21.07.2019
89
8/8+
PP (4)
21.07.2019
. Cesta Obtiažnosť Štýl Oblasť Dátum Body  
1 Kiss me 8+ PP Súľov 03.10.2020 750
2 Indián 8+ PP Kalamárka 05.09.2020 750
3 Dito nel Sonno 6b RP Finale 24.08.2020 500
4 Peru 6a OS Finale 18.08.2020 400
5 Sotto la pioggia 6a OS Finale 18.08.2020 400
6 La Rovere 6b OS Finale 18.08.2020 500
7 No fiends 6b OS Finale 18.08.2020 500
8 Your after Nina 7a PP (3) Finale 18.08.2020 700
9 Claustrofobica 6b OS Finale 16.08.2020 500
10 Ma non c´e´sul libro 6b+ OS Finale 16.08.2020 550
11 Der heilige flat 6c+ OS Finale 15.08.2020 650
12 Mrzáčka 6 Flash Blatnica 09.08.2020 300
13 Silmarillion 6+ OS Blatnica 09.08.2020 350
14 Špinavá hra 8 PP (3) Blatnica 09.08.2020 700
15 Via AliNina 6+ RP Mengusovská dolina 01.08.2020 350
16 Velebitaški 6a+ OS Paklenica 11.07.2020 450
17 Water song 6a+ OS Paklenica 09.07.2020 450
18 Eufória 6+ OS Mlynická dolina 05.07.2020 350
19 Dirty Fuck 8+/9- PP (4) Plavecký hrad - Blázon 30.05.2020 800
20 Robinhoodka 7/7+ OS Boriakové skaly 10.05.2020 525
21 Forever spoony 7 OS Kalamárka 10.05.2020 500
22 Antigravitácia 7+ RP Kalamárka 09.05.2020 575
23 Talianska cesta 7 RP Kalamárka 08.05.2020 500
24 Hawker 6 OS Sekaniny 26.04.2020 300
25 Melden es 6+/7- OS Sekaniny 26.04.2020 400
26 Blueberry 6- OS Sekaniny 26.04.2020 250
27 Sabot es 8- PP (2) Sekaniny 25.04.2020 650
28 No edge 8- PP (2) Sekaniny 25.04.2020 650
29 Bachor 7- PP (2) Sekaniny 25.04.2020 450
30 Ninka es. 6- OS Sekaniny 25.04.2020 250
31 Kukučka 6 OS Sekaniny 25.04.2020 300
32 Saturejka 6+ Flash Sekaniny 25.04.2020 350
33 Volkov style 7 OS Sekaniny 24.04.2020 500
34 Slizký Bill 8- OS Dobrá voda 18.04.2020 650
35 Laminátka 6- Flash Dobrá voda 18.04.2020 250
36 Dvojnitovka 7+/8- PP (2) Dobrá voda 18.04.2020 600
37 Sokolík(Cenyho smiech) 5+ OS Dobrá voda 18.04.2020 225
38 Vnuknutie 6C Flash Psie skaly 10.04.2020 600
39 Vedma 6C+ Solo (2) Psie skaly 10.04.2020 650
40 Padni komu padni 6A Flash Psie skaly 10.04.2020 400
41 Žiarska 6+ RP (2) Hrádok 06.04.2020 350
42 Dračí kút 6- OS Hrádok 06.04.2020 250
43 Krutá 5+ OS Hrádok 06.04.2020 225
44 Daidalos a Ikaros - 1. dĺžka 6+/7- Flash Hrádok 06.04.2020 400
45 Stereo osička 6C+ Solo (3) Psie skaly 06.04.2020 650
46 Dysgrafia 7A Solo (3) Psie skaly 06.04.2020 700
47 Na baču 7A Solo (5) Psie skaly 06.04.2020 700
48 Supertramp 6B Solo (2) Psie skaly 06.04.2020 500
49 Akquatinta 8 PP Medené Hámre 29.03.2020 700
50 Potion magique 6b OS Osp - Babna 23.02.2020 500
51 Mibranko 6c+/7a PP Osp - Nad Vasjo 23.02.2020 675
52 Indijanka 6a+ OS Osp - Nad Vasjo 22.02.2020 450
53 Dolores 6a+ RP Osp - Babna 22.02.2020 450
54 Mirage I 6a RP Osp - Babna 22.02.2020 400
55 Inverno 7b PP (5) Creuza de Mä 04.01.2020 800
56 Amico fragile 6a OS Creuza de Mä 03.01.2020 400
57 Marinella 7a PP (2) Creuza de Mä 03.01.2020 700
58 Marinaio Di foresta 6a+ PP Pedra longa 02.01.2020 450
59 Padre padrone 6a+ OS Pedra longa 01.01.2020 450
60 Miele amoro 6c+ PP (2) Pedra longa 01.01.2020 650
61 I capoterrestri 6c+ PP (2) Campo dei Miracoli 30.12.2019 650
62 Itadigaio 6a OS Campo dei Miracoli 30.12.2019 400
63 Subitaneamente 5c OS Campo dei Miracoli 30.12.2019 300
64 Soul fly 6a+ OS Campo dei Miracoli 30.12.2019 450
65 Beltorax 6b OS Villaggio gallico 30.12.2019 500
66 Villaggio gallico 7a+ PP (4) Villaggio gallico 30.12.2019 750
67 Matusalemmix 6b+ OS Villaggio gallico 29.12.2019 550
68 Frolix 6a+ OS Villaggio gallico 29.12.2019 450
69 Lea 6a OS El Chorro 15.12.2019 400
70 10 anos de McClaud 6b+ OS El Chorro 15.12.2019 550
71 For fite 6b+ OS El Chorro 15.12.2019 550
72 Lucky no come Pan 5c Flash El Chorro 15.12.2019 300
73 El canalillo de la mari 6b+ OS El Chorro 15.12.2019 550
74 La ley innata 6c RP (2) El Chorro 15.12.2019 600
75 El amor Sandunguero 6c PP (2) El Chorro 15.12.2019 600
76 Kino 8+/9- PP (2) Medené Hámre 12.10.2019 800
77 Monte 6+ RP Kršlenica 06.10.2019 350
78 Čierny princ 8- RP Kršlenica 06.10.2019 650
79 Kontemplatívna 7 RP Kršlenica 06.10.2019 500
80 Husky 8 RP Kršlenica 06.10.2019 700
81 Turecký med (Stredná) 8- PP (2) Kršlenica 06.10.2019 650
82 Zukunftsweiser 7+ RP Hohewand 22.09.2019 575
83 Agnus dei 8+ PP (3) Medené Hámre 14.09.2019 750
84 Tržnica 6 Flash Harmanecká jaskyňa 03.08.2019 300
85 Janka 7- PP (2) Harmanecká jaskyňa 03.08.2019 450
86 Danka 7- OS Harmanecká jaskyňa 03.08.2019 450
87 Trhovník 7 Flash Harmanecká jaskyňa 03.08.2019 500
88 Kríkava 7 Flash Kalamárka 21.07.2019 500
89 Lego 8/8+ PP (4) Kalamárka 21.07.2019 725
90 Tommy is bad 7+ PP (3) Thalhofer Grat 16.06.2019 575
91 Um ein Haar 8+/9- PP Thalhofer Grat 16.06.2019 800
92 Ochranár 22 (variant) 8+ RP (1) Medené Hámre 09.06.2019 750
93 Metlobal 7+/8- PP (2) Medené Hámre 08.06.2019 600
94 Dies irae 6 OS Medené Hámre 08.06.2019 300
95 Hlava XXII 8 Flash Medené Hámre 08.06.2019 700
96 Ochranár 8+ PP (2) Medené Hámre 08.06.2019 750
97 Hybernácia 7 RP Hrádok 19.05.2019 500
98 Objatie 8+ PP (3) Medené Hámre 11.05.2019 750
99 Kabelka s lahváčom 7+ Flash Medené Hámre 11.05.2019 575
100 Cez 2 kruhy 7- OS Technické sklo (Štokeravská vápenka) 08.05.2019 450
<< < 1 2 > >>
Spolu 197 v 2 stránkach.