'Kitty' - 'Peter Kita'

Ascents

6C+
Solo (2)
10.04.2020
38
6C+
Solo (2)
10.04.2020
8/8+
PP (4)
21.07.2019
88
8/8+
PP (4)
21.07.2019
. Route Grade Style Crag Date Points  
1 Indián 8+ PP Kalamárka 05.09.2020 750
2 Dito nel Sonno 6b RP Finale 24.08.2020 500
3 Peru 6a OS Finale 18.08.2020 400
4 Sotto la pioggia 6a OS Finale 18.08.2020 400
5 La Rovere 6b OS Finale 18.08.2020 500
6 No fiends 6b OS Finale 18.08.2020 500
7 Your after Nina 7a PP (3) Finale 18.08.2020 700
8 Claustrofobica 6b OS Finale 16.08.2020 500
9 Ma non c´e´sul libro 6b+ OS Finale 16.08.2020 550
10 Der heilige flat 6c+ OS Finale 15.08.2020 650
11 Mrzáčka 6 Flash Blatnica 09.08.2020 300
12 Silmarillion 6+ OS Blatnica 09.08.2020 350
13 Špinavá hra 8 PP (3) Blatnica 09.08.2020 700
14 Via AliNina 6+ RP Mengusovská dolina 01.08.2020 350
15 Velebitaški 6a+ OS Paklenica 11.07.2020 450
16 Water song 6a+ OS Paklenica 09.07.2020 450
17 Eufória 6+ OS Mlynická dolina 05.07.2020 350
18 Dirty Fuck 8+/9- PP (4) Plavecký hrad - Blázon 30.05.2020 800
19 Robinhoodka 7/7+ OS Boriakové skaly 10.05.2020 525
20 Forever spoony 7 OS Kalamárka 10.05.2020 500
21 Antigravitácia 7+ RP Kalamárka 09.05.2020 575
22 Talianska cesta 7 RP Kalamárka 08.05.2020 500
23 Hawker 6 OS Sekaniny 26.04.2020 300
24 Melden es 6+/7- OS Sekaniny 26.04.2020 400
25 Blueberry 6- OS Sekaniny 26.04.2020 250
26 Sabot es 8- PP (2) Sekaniny 25.04.2020 650
27 No edge 8- PP (2) Sekaniny 25.04.2020 650
28 Bachor 7- PP (2) Sekaniny 25.04.2020 450
29 Ninka es. 6- OS Sekaniny 25.04.2020 250
30 Kukučka 6 OS Sekaniny 25.04.2020 300
31 Saturejka 6+ Flash Sekaniny 25.04.2020 350
32 Volkov style 7 OS Sekaniny 24.04.2020 500
33 Slizký Bill 8- OS Dobrá voda 18.04.2020 650
34 Laminátka 6- Flash Dobrá voda 18.04.2020 250
35 Dvojnitovka 7+/8- PP (2) Dobrá voda 18.04.2020 600
36 Sokolík(Cenyho smiech) 5+ OS Dobrá voda 18.04.2020 225
37 Vnuknutie 6C Flash Psie skaly 10.04.2020 600
38 Vedma 6C+ Solo (2) Psie skaly 10.04.2020 650
39 Padni komu padni 6A Flash Psie skaly 10.04.2020 400
40 Žiarska 6+ RP (2) Hrádok 06.04.2020 350
41 Dračí kút 6- OS Hrádok 06.04.2020 250
42 Krutá 5+ OS Hrádok 06.04.2020 225
43 Daidalos a Ikaros - 1. dĺžka 6+/7- Flash Hrádok 06.04.2020 400
44 Stereo osička 6C+ Solo (3) Psie skaly 06.04.2020 650
45 Dysgrafia 7A Solo (3) Psie skaly 06.04.2020 700
46 Na baču 7A Solo (5) Psie skaly 06.04.2020 700
47 Supertramp 6B Solo (2) Psie skaly 06.04.2020 500
48 Akquatinta 8 PP Medené Hámre 29.03.2020 700
49 Potion magique 6b OS Osp - Babna 23.02.2020 500
50 Mibranko 6c+/7a PP Osp - Nad Vasjo 23.02.2020 675
51 Indijanka 6a+ OS Osp - Nad Vasjo 22.02.2020 450
52 Dolores 6a+ RP Osp - Babna 22.02.2020 450
53 Mirage I 6a RP Osp - Babna 22.02.2020 400
54 Inverno 7b PP (5) Creuza de Mä 04.01.2020 800
55 Amico fragile 6a OS Creuza de Mä 03.01.2020 400
56 Marinella 7a PP (2) Creuza de Mä 03.01.2020 700
57 Marinaio Di foresta 6a+ PP Pedra longa 02.01.2020 450
58 Padre padrone 6a+ OS Pedra longa 01.01.2020 450
59 Miele amoro 6c+ PP (2) Pedra longa 01.01.2020 650
60 I capoterrestri 6c+ PP (2) Campo dei Miracoli 30.12.2019 650
61 Itadigaio 6a OS Campo dei Miracoli 30.12.2019 400
62 Subitaneamente 5c OS Campo dei Miracoli 30.12.2019 300
63 Soul fly 6a+ OS Campo dei Miracoli 30.12.2019 450
64 Beltorax 6b OS Villaggio gallico 30.12.2019 500
65 Villaggio gallico 7a+ PP (4) Villaggio gallico 30.12.2019 750
66 Matusalemmix 6b+ OS Villaggio gallico 29.12.2019 550
67 Frolix 6a+ OS Villaggio gallico 29.12.2019 450
68 Lea 6a OS El Chorro 15.12.2019 400
69 10 anos de McClaud 6b+ OS El Chorro 15.12.2019 550
70 For fite 6b+ OS El Chorro 15.12.2019 550
71 Lucky no come Pan 5c Flash El Chorro 15.12.2019 300
72 El canalillo de la mari 6b+ OS El Chorro 15.12.2019 550
73 La ley innata 6c RP (2) El Chorro 15.12.2019 600
74 El amor Sandunguero 6c PP (2) El Chorro 15.12.2019 600
75 Kino 8+/9- PP (2) Medené Hámre 12.10.2019 800
76 Monte 6+ RP Kršlenica 06.10.2019 350
77 Čierny princ 8- RP Kršlenica 06.10.2019 650
78 Kontemplatívna 7 RP Kršlenica 06.10.2019 500
79 Husky 8 RP Kršlenica 06.10.2019 700
80 Turecký med (Stredná) 8- PP (2) Kršlenica 06.10.2019 650
81 Zukunftsweiser 7+ RP Hohewand 22.09.2019 575
82 Agnus dei 8+ PP (3) Medené Hámre 14.09.2019 750
83 Tržnica 6 Flash Harmanecká jaskyňa 03.08.2019 300
84 Janka 7- PP (2) Harmanecká jaskyňa 03.08.2019 450
85 Danka 7- OS Harmanecká jaskyňa 03.08.2019 450
86 Trhovník 7 Flash Harmanecká jaskyňa 03.08.2019 500
87 Kríkava 7 Flash Kalamárka 21.07.2019 500
88 Lego 8/8+ PP (4) Kalamárka 21.07.2019 725
89 Tommy is bad 7+ PP (3) Thalhofer Grat 16.06.2019 575
90 Um ein Haar 8+/9- PP Thalhofer Grat 16.06.2019 800
91 Ochranár 22 (variant) 8+ RP (1) Medené Hámre 09.06.2019 750
92 Metlobal 7+/8- PP (2) Medené Hámre 08.06.2019 600
93 Dies irae 6 OS Medené Hámre 08.06.2019 300
94 Hlava XXII 8 Flash Medené Hámre 08.06.2019 700
95 Ochranár 8+ PP (2) Medené Hámre 08.06.2019 750
96 Hybernácia 7 RP Hrádok 19.05.2019 500
97 Objatie 8+ PP (3) Medené Hámre 11.05.2019 750
98 Kabelka s lahváčom 7+ Flash Medené Hámre 11.05.2019 575
99 Cez 2 kruhy 7- OS Technické sklo (Štokeravská vápenka) 08.05.2019 450
100 Krokodlak 8+ PP (3) Technické sklo (Štokeravská vápenka) 08.05.2019 750
<< < 1 2 > >>
195 of items in 2 pages.