'Dusanbe' - 'Dusan Beranek'

Prelezy

9+/10-
PP
02.10.2016
69
9+/10-
PP
02.10.2016
7c+/8a
PP
20.09.2015
82
7c+/8a
PP
20.09.2015
8a/8a+
PP
15.08.2015
84
8a/8a+
PP
15.08.2015
. Cesta Obtiažnosť Štýl Oblasť Dátum Body  
1 Nita - najslabší panáčik 8a PP Demänovská dolina - Ostredok 01.11.2019 1000
2 La cara que no miente 8a+ PP Siurana 19.10.2019 1050
3 Sueca puerca, apriétame la tuerca 7b+ OS Margalef 17.10.2019 850
4 El calmasuecas 7c Flash Margalef 17.10.2019 900
5 AC/DC 7b+ OS Siurana 16.10.2019 850
6 Bimbirimboies 7b OS Margalef 11.10.2019 800
7 Montgronyeta 7b+ PP (2) Margalef 11.10.2019 850
8 Pitus i flautes 7b Flash Margalef 11.10.2019 800
9 El prado del rey 7b+ PP (2) Siurana 10.10.2019 850
10 Slniečkár 10- PP Liptov 12.09.2019 1050
11 Oceľový pilier 8+ OS Liptov 07.09.2019 750
12 Major Tom direct 10-/10 PP Turniská 27.08.2019 1075
13 Strach zo smrti 9+ PP Mengusovská dolina 26.06.2019 950
14 Molotov koktail light 8a PP Turniská 19.06.2019 1000
15 Marošovi na pamiatku 9- PP (2) Harmanec - Bystrická dolina (Krpcovo) 16.06.2019 850
16 Bratislava 9- PP (2) Harmanec - Bystrická dolina (Krpcovo) 16.06.2019 850
17 Alexander Supertramp 10 PP Turniská 09.06.2019 1100
18 Tri korunky 8 Flash Harmanec - Bystrická dolina (Krpcovo) 20.04.2019 700
19 4 nity 9- Flash Harmanec - Bystrická dolina (Krpcovo) 20.04.2019 850
20 Rainman 9- PP Harmanec - Bystrická dolina (Krpcovo) 20.04.2019 850
21 Bumerang 7C+ Solo Turniská 25.03.2019 950
22 Peixa 7c PP Siurana 21.02.2019 900
23 Kompanji Kompanji 7b+ PP (2) Kompanj 01.12.2018 850
24 Malik 7c+ PP Buzetski kanjon 30.11.2018 950
25 Ništa od Jessy 7b Flash Buzetski kanjon 29.11.2018 800
26 Mara 7c PP (3) Buzetski kanjon 27.11.2018 900
27 Zdžubrienka 9-/9 PP Zádiel 11.11.2018 875
28 Bábkové divadlo 8a PP Turniská 08.11.2018 1000
29 Obelix 8a PP Liptov 14.10.2018 1000
30 Jai du Temps Donc Jai de LArgent 7b+ PP (2) Kalymnos 09.10.2018 850
31 Nickel 7a+ OS Kalymnos 09.10.2018 750
32 Where is my mind 7b OS Kalymnos 08.10.2018 800
33 Super Carpe Diem 7b+ OS Kalymnos 08.10.2018 850
34 Joggel & Toggel Extension 1 7b+ OS Kalymnos 08.10.2018 850
35 Patroclos Reborn 7b OS Kalymnos 06.10.2018 800
36 Daphne 7b OS Kalymnos 06.10.2018 800
37 The Call of the Ktulu 7b+ OS Kalymnos 04.10.2018 850
38 Kopakabana 7b+ Flash Kalymnos 04.10.2018 850
39 Harpuna 7a OS Liptov 23.09.2018 700
40 Fokin Hard 7a OS Liptov 23.09.2018 700
41 Saxana 7b PP (2) Zádiel 16.09.2018 800
42 Žralok 8 PP (2) Zádiel 16.09.2018 700
43 Vesmírne križovatky - predĺženie 8a+ PP Turniská 08.09.2018 1050
44 Tabasco 8 Flash Harmanec - Bystrická dolina (Krpcovo) 29.08.2018 700
45 Jalapeňos 8+/9- PP (2) Harmanec - Bystrická dolina (Krpcovo) 29.08.2018 800
46 Major Tom 8a/8a+ PP Turniská 01.08.2018 1025
47 Lukic Dolina 7a+ PP (2) Istarske Toplice 22.04.2018 750
48 Blok 7a Flash Istarske Toplice 22.04.2018 700
49 Night club 7a+ PP (2) Buzetski kanjon 21.04.2018 750
50 Ljetna Sauna 7b PP (2) Buzetski kanjon 21.04.2018 800
51 Joker 2.dl. 7c PP (3) Buzetski kanjon 21.04.2018 900
52 Buzečanke 6c+/7a OS Buzetski kanjon 21.04.2018 675
53 Beach Club Macumba 7b PP (2) Buzetski kanjon 19.04.2018 800
54 Proti prúdu 8a+ PP Zádiel 28.10.2017 1050
55 Rosomák 9+/10- PP Zádiel 22.09.2017 1000
56 3beat 10 PP Turniská 06.09.2017 1100
57 Big beat 8a/8a+ PP Turniská 17.06.2017 1025
58 Britva 10- PP Zádiel 04.06.2017 1050
59 Double trouble 9+/10- PP Zádiel 27.05.2017 1000
60 Trouble 9- PP Zádiel 07.05.2017 850
61 Fata Morgana 8a PP Leonidio 01.04.2017 1000
62 Bonobo 7b+ Flash Leonidio 29.03.2017 850
63 Oeil de boeuf 8a PP Leonidio 28.03.2017 1000
64 Boubouki Ext 7a+ OS Leonidio 26.03.2017 750
65 Myst?re et boule de gomme Ext 7b+ OS Leonidio 26.03.2017 850
66 Spaceman Spiff Ext 7b OS Leonidio 25.03.2017 800
67 Yoko M-ono 7a OS Leonidio 25.03.2017 700
68 Šari Pari 7b+ PP (2) Liptov 04.03.2017 850
69 Apolo 9+/10- PP Vernár 02.10.2016 1000
70 Krásavica direct 9- PP (2) Vernár 15.04.2016 850
71 Lucky Strike 7b Flash Kalymnos 09.04.2016 800
72 Island in the sun Extension 7b OS Kalymnos 09.04.2016 800
73 Las Gallinas que entran por las que salen 8a PP (3) Kalymnos 09.04.2016 1000
74 Fourtouna 7b+ OS Kalymnos 07.04.2016 850
75 Danyboy 8a PP Kalymnos 07.04.2016 1000
76 Neska Polita 7c+ Flash Kalymnos 04.04.2016 950
77 Spartacus 7b+ Flash Kalymnos 04.04.2016 850
78 Aeolia Extension 7a+ OS Kalymnos 03.04.2016 750
79 Mozaik 8a PP Osp - Mišja Peč 17.11.2015 1000
80 JA 8a+ PP Liptov 31.10.2015 1050
81 La Tigre, il Daino, e il Gladiatore 7c+/8a PP piccolo dain 24.10.2015 975
82 SMS 7c+/8a PP Zádiel 20.09.2015 975
83 zmutovana generacia 10-/10 PP Demänovská dolina - Siná 13.09.2015 1075
84 Pascal 8a/8a+ PP Liptov 15.08.2015 1025
85 Skalokagatia 9- PP Zádiel 01.08.2015 850
86 Power play 9- RP Zádiel 01.08.2015 850
87 Cesta cez cicku 9+ RP Zádiel 01.08.2015 950
88 Erzsebet 8a+ PP Demänovská dolina - Siná 28.06.2015 1050
89 Izabela 8a PP Demänovská dolina - Siná 17.06.2015 1000
90 Červotoč 9/9+ PP Turniská 21.05.2015 925
91 Trela 7a OS Kalymnos 04.04.2015 700
92 Mind Boggle 7b+ Flash Kalymnos 04.04.2015 850
93 Tufantastic 7b+ OS Kalymnos 04.04.2015 850
94 Ivi 7a+ OS Kalymnos 04.04.2015 750
95 DNA 7a OS Kalymnos 03.04.2015 700
96 Priapos 7c Flash Kalymnos 03.04.2015 900
97 Alexis Zorbas 7a+ OS Kalymnos 01.04.2015 750
98 Magnetus 7c PP (2) Kalymnos 01.04.2015 900
99 Gladiator 7b PP (2) Kalymnos 30.03.2015 800
100 Otrok 10- PP Demänovská dolina - Siná 15.11.2014 1050
<< < 1 2 > >>
Spolu 158 v 2 stránkach.