Boulder King 2017

Registrácia [Registration]

Ak si registráciu vyplníte ako registrovaný používateľ, budete ju môcť neskôr zmazať alebo zmeniť (napr. skupinu).

If you submit registration as registered user, you will be later able to delete registration or change (e.g. group).

Pretek [Competition]:Boulder King 2017
Miesto [Place]:Kežmarok
Dátum [Date]:23.09.2017

Prihlásenie [Registration]

Môžete sa prihlásiť do nasledujúcich skupín. Počet ľudí v jednej skupine je kapacitne obmedzený.

You can register to one of the groups listed below. Number of people in each group is limited.

. Skupina Kapacita Prihlásených
1. Kvalifikácia 10:30 - 13:00 30 30
2. Kvalifikácia 8:30 - 10:30 30 20
3. Kvalifikácia 13:00 - 15:30 30 30

Zoznam prihlásených [List of competitors]

. Meno Priezvisko Ročník Kategória Klub Sponzor Skupina .
1 Brano Goga 1981 Muži Kvalifikácia 8:30 - 10:30 -
2 Milos Nemy 1987 Muži Kvalifikácia 13:00 - 15:30 -
3 Filip Beneš 1994 Muži Kvalifikácia 8:30 - 10:30 -
4 Dušan Kolačkovský 1981 Muži Kvalifikácia 10:30 - 13:00 -
5 Jakub Haas 1995 Muži Kvalifikácia 10:30 - 13:00 -
6 Oliver Urda 2001 Muži Kvalifikácia 10:30 - 13:00 -
7 Ondrej Leško 2000 Muži Kvalifikácia 10:30 - 13:00 -
8 Miroslav Behun 1988 Muži Kvalifikácia 10:30 - 13:00 -
9 Michal Melko 1977 Muži Kvalifikácia 10:30 - 13:00 -
10 Jakub Adam 1998 Muži Kvalifikácia 10:30 - 13:00 -
11 David Smrek 1987 Muži Kvalifikácia 10:30 - 13:00 -
12 Dalibor Bobula 1974 Muži Kvalifikácia 13:00 - 15:30 -
13 Dominik Multáň 1993 Muži Kvalifikácia 10:30 - 13:00 -
14 Peter Multáň 1993 Muži Kvalifikácia 10:30 - 13:00 -
15 Tomáš Černák 1985 Muži Kvalifikácia 10:30 - 13:00 -
16 Tomáš Savkanič 1988 Muži Kvalifikácia 10:30 - 13:00 -
17 Jozef Štica 1991 Muži Kvalifikácia 10:30 - 13:00 -
18 Viliam Fercak 1992 Muži Kvalifikácia 13:00 - 15:30 -
19 Lukáš Koporec 1988 Muži Kvalifikácia 13:00 - 15:30 -
20 Edmund Erdélyi 1969 Muži Kvalifikácia 10:30 - 13:00 -
21 Martin Krafcik 1990 Muži Kvalifikácia 10:30 - 13:00 -
22 Matúš Válek 2002 Muži Kvalifikácia 8:30 - 10:30 -
23 Jakub Fábric 2003 Muži Kvalifikácia 8:30 - 10:30 -
24 Erik Bohony 1995 Muži Kvalifikácia 10:30 - 13:00 -
25 Daniel Hraško 1984 Muži Kvalifikácia 13:00 - 15:30 -
26 Ivó Branický 2001 Muži Kvalifikácia 10:30 - 13:00 -
27 Karol Macák 1992 Muži Kvalifikácia 8:30 - 10:30 -
28 Kamil Kohút 1996 Muži Kvalifikácia 13:00 - 15:30 -
29 Ján Sedlák 1989 Muži Kvalifikácia 10:30 - 13:00 -
30 Rafael Kuffa 1996 Muži Kvalifikácia 10:30 - 13:00 -
31 Jacek Jastrzębski 1967 Muži Kvalifikácia 13:00 - 15:30 -
32 Karol Jastrzębski 2003 Muži Kvalifikácia 13:00 - 15:30 -
33 Piotr Bednarski 1990 Muži Kvalifikácia 13:00 - 15:30 -
34 Jakub Wierzbanowski 1989 Muži Kvalifikácia 13:00 - 15:30 -
35 Štefan Bednár 1990 Muži Kvalifikácia 13:00 - 15:30 -
36 Tomaso Greksák Greksák 1985 Muži Kvalifikácia 8:30 - 10:30 -
37 Filip Buzak 1995 Muži Kvalifikácia 10:30 - 13:00 -
38 Michal Grzyb 2000 Muži Kvalifikácia 10:30 - 13:00 -
39 Ján Jakubciak 1994 Muži Kvalifikácia 10:30 - 13:00 -
40 Krzysiek Szalacha 1994 Muži Kvalifikácia 13:00 - 15:30 -
41 Adam Nowak 1986 Muži Kvalifikácia 13:00 - 15:30 -
42 Martin Minárik 2000 Muži Kvalifikácia 13:00 - 15:30 -
43 Peter Kuric 2001 Muži Kvalifikácia 13:00 - 15:30 -
44 Szczepan Podolec 26121983 Muži Kvalifikácia 13:00 - 15:30 -
45 Robert Luby 1996 Muži Kvalifikácia 10:30 - 13:00 -
46 Jakub Švub 1997 Muži Kvalifikácia 10:30 - 13:00 -
47 Adam Blahutiak 1987 Muži Kvalifikácia 13:00 - 15:30 -
48 Juraj Ravas 1991 Muži Kvalifikácia 13:00 - 15:30 -
49 Zbyszek Bardel 1982 Muži Kvalifikácia 13:00 - 15:30 -
50 Jakub Vošček 1994 Muži Kvalifikácia 8:30 - 10:30 -
51 Mase Meno Nasaku 1945 Muži Kvalifikácia 10:30 - 13:00 -
52 Miroslav Mrovčák 2001 Muži Kvalifikácia 8:30 - 10:30 -
53 Adam Pačnár 1999 Muži Kvalifikácia 8:30 - 10:30 -
54 Radovan Lukáč 1973 Muži Kvalifikácia 8:30 - 10:30 -
55 Andrej Rydlo 1993 Muži Kvalifikácia 8:30 - 10:30 -
56 Jura Grečnár 1988 Muži Kvalifikácia 8:30 - 10:30 -
57 Kolac Kolacowsky 1990 Muži Kvalifikácia 8:30 - 10:30 -
58 Matúš Komár 1979 Muži Kvalifikácia 8:30 - 10:30 -
59 Ernest Piesta 1976 Muži Kvalifikácia 8:30 - 10:30 -
60 Kristina Urdova 1996 Ženy Kvalifikácia 13:00 - 15:30 -
61 Jana Selepová 1995 Ženy Kvalifikácia 10:30 - 13:00 -
62 Petra Bobulová 1979 Ženy Kvalifikácia 13:00 - 15:30 -
63 Monika Jankovičová 2001 Ženy Kvalifikácia 10:30 - 13:00 -
64 Jana Ďurišová 1990 Ženy Kvalifikácia 10:30 - 13:00 -
65 Lucia Urbanova 1988 Ženy Kvalifikácia 13:00 - 15:30 -
66 Lenka Bacigálová 2001 Ženy Kvalifikácia 8:30 - 10:30 -
67 Lenka Antalíková 1993 Ženy Kvalifikácia 8:30 - 10:30 -
68 Katka Váleková 2004 Ženy Kvalifikácia 8:30 - 10:30 -
69 Lívia Hrašková 2002 Ženy Kvalifikácia 13:00 - 15:30 -
70 Bára Outratová 1995 Ženy Kvalifikácia 10:30 - 13:00 -
71 Eugenia Lavrushkina 1988 Ženy Kvalifikácia 13:00 - 15:30 -
72 Leonia Zając 1983 Ženy Kvalifikácia 13:00 - 15:30 -
73 Anastasiya Mudryk 1985 Ženy Kvalifikácia 13:00 - 15:30 -
74 Katka Pivoňková 1986 Ženy Kvalifikácia 10:30 - 13:00 -
75 Lýdia Baranovičová 2002 Ženy Kvalifikácia 13:00 - 15:30 -
76 Romana Trepáčová 1999 Ženy Kvalifikácia 13:00 - 15:30 -
77 Martina Ballová 1990 Ženy Kvalifikácia 13:00 - 15:30 -
78 Lenka Furdíková 2000 Ženy Kvalifikácia 13:00 - 15:30 -
79 Denisa Šulcová 1974 Ženy Kvalifikácia 8:30 - 10:30 -
80 Lenka MIcicova Micicova 1978 Ženy Kvalifikácia 8:30 - 10:30 -