International drytooling championship 2015

Registrácia

Pretek:International drytooling championship 2015
Miesto:Lezecka stena K2, Bratislava
Dátum:05.12.2015
Registrácia končí::05.12.2015 00:00:00
Registrácia skončila 05.12.2015 00:00:00.

Zoznam prihlásených

. Meno Priezvisko Ročník Kategória Klub Sponzor Skupina .
1 Jozef Ketyi 1985 Muži James Junior Team
2 Jozef Leško 1985 Muži ABC HK Bratislava
3 Dominik Korpas 1988 Muži
4 Tomas Indra 1975 Muži Olomouc
5 Martin Grajciar 1977 Muži HK Extrem Slovensko
6 Marek Radovský 1983 Muži HK Prometeus Handlová
7 juraj svingal 1984 Muži abc hk bratislava abc food machinery
8 Andrej Harak 1981 Muži HK Prometeus Handlová
9 Peter Bratko 1982 Muži HK Žula Poprad
10 Ivan Šulek 1999 Muži James Junior Team
11 Damian Bielecki 1987 Muži KW Katowice
12 Jan Mondzelewski 1987 Muži KW Kraków Kuźnia Szpeju
13 Kornel Ronyai 1997 Muži
14 Lukáš Gubáni 1985 Muži AC Lokomotiva BA
15 Radek Lienerth 1978 Muži HO Lokomotiva Brno HUDY stena Brno
16 Janez Svoljsak 1993 Muži AO Kranj Grivel, Petrol, Gornik
17 Peter Kuric 2001 Muži HK Prometeus Handlová
18 Jakub Kubovič 1995 Muži HK Prometeus Handlová
19 Pavel Vrtik 1976 Muži HO Lokomotiva Brno Singingrock, Tilak
20 Ľubomír Ďuraš 1990 Muži
21 Damir Behlic 1983 Muži SPK RiRock Climbing Asolo
22 Michal Daniel 1992 Muži KH Olomouc
23 Marek Švantner 1979 Muži
24 Michal Durmek 1990 Muži HK Filozof
25 Tomáš Havlík 1991 Muži HK Filozof
26 Jedrzej Jablonski 1987 Muži KW Warszawa
27 Ladislav Petráš 1982 Muži HO Lokomotiva Brno
28 Ladislav Petráš 1982 Muži HO Lokomotiva Brno
29 Michal Sabovčík 1987 Muži ClimBeer Fingerer
30 Martin Dunaj 1978 Muži
31 Erik Rabatin 1978 Muži HK - ŽULA
32 Vladimír Hynek 1983 Muži HO Lokomotiva Brno
33 Marek Černý 1991 Muži
34 miro medvec 1978 Muži
35 Frano Udović 1993 Muži RAK Rijeka
36 Ján Svrček 1960 Muži Šarpoš Alfasport Mammut
37 Martin Prudík 1987 Muži HO Lokomotiva Brno
38 Konstantin Šmarjov 1979 Muži AC Lokomotiva BA
39 Stanislav Filkor 1986 Muži VHK Michalovce
40 Mario Piťuch 1970 Muži
41 Jedrzej Jablonski 1987 Muži KW Warszawa
42 Olga Kosek 1991 Ženy AKG Łódź 8a.pl, kuznia szpeju, m5, eliteclimb
43 Maja Šoltésová 1984 Ženy
44 Katarína Jasenčáková 1992 Ženy HKF
45 Katarína Slivová 1992 Ženy
46 Jana grimova 1985 Ženy HO LOKOMOTIVA Brno
47 Michaela Boudová 1981 Ženy HO LOKOMOTIVA Brno
48 Lucie Grimova 1985 Ženy HO Lokomotiva brno