Ten úplně nejhorší výjezd na světě!

VAROVANIE: Ak sme kamoši/máme spoločných kamošov na nemenovanej sociálnej sieti, je možné, že si tento foto-report už čítal/a. Ak áno, ospravedlňujem sa, že neprinesiem nič nové, ak sa ti ale páčil, možno si ho rád/a prečítaš znova... :)

Nemám rád zimu. Teda, rád si pozriem prvú snehovú chumelenicu spoza okna, poprechádzam sa po zasneženej krajine, keď svieti mrazivé zimné slnko a nevadí mi ani to, že na sebe mám trojobal z therma, vrchného oblečenia a páperky. Ale to všetko vydržím len v obmedzených množstvách a po určitom čase začnem čím viac myslieť na príjemné jarné skalkárčenie v Maníne či opekačku na Súľove. Minulý rok som svoje snívanie o teplých krajoch zrealizoval a po návrate z Edinburghu sme sa aj s chalanmi vydali za slnkom na Istriu, do Buzetu a Kompanju. Tento niekoľkodňový výlet vo februári 2017 bol pre mňa štartérom k znovunadobudnutiu mojej lezeckej identity, inými slovami, konečne som znova začal poriadne liezť!

Video: Silence 9c

Sprievodca na pieskovcové kamene Makita

Kevin Jorgeson: Dawn Wall v PB a KE

Majster Slnečných hodín už 26.5. v Bratislave!

Po dvoch úspešných boulderingových súťažiach na funkčnej pamiatke Slnečných hodín - Slnečné hodiny lezecká stena sa tento rok podarilo zorganizovať tretie pokračovanie. Príďte si zasúťažiť alebo sa len tak pozrieť na výkony našich borcov na jedinú outdoorovu bouldrovku v Bratislave!

Report z Brutál Cupu 2018