'exman' - 'michal uherek'

Ascents

. Route Grade Style Crag Date Points  
1 Luciferín 7B+ Solo Modra a okolie 29.05.2020 850
2 Urológia 7A Solo Červený Kameň 28.05.2020 700
3 Vlk samotár 9-/9 PP (2) Harmanecká jaskyňa 17.05.2020 875
4 Verdikt 9- PP (2) Jelenec 16.05.2020 850
5 Regge Music 7+ Flash Jelenec 16.05.2020 575
6 Dlhoprstí 7A Solo Kolárka (Limbach) 08.05.2020 700
7 Rebríček 6B Solo Kolárka (Limbach) 08.05.2020 500
8 Vtedy na východe 6B Solo Kolárka (Limbach) 08.05.2020 500
9 Chochmes 6B Solo Kolárka (Limbach) 08.05.2020 500
10 Rúško 7+/8- OS Medené Hámre 08.05.2020 600
11 Nebula 9 PP Medené Hámre 08.05.2020 900
12 Oktagon 8+/9- PP Medené Hámre 04.05.2020 800
13 Anatómia 7A+ Solo Červený Kameň 02.05.2020 750
14 Covidlak 8+/9- PP Medené Hámre 02.05.2020 800
15 Drím 8 RP Medené Hámre 02.05.2020 700
16 Defibrilátorom pod pás 7A Flash Červený Kameň 25.04.2020 700
17 Urgentný príjem 7A+ Solo Červený Kameň 25.04.2020 750
18 Patológia 7A Solo Červený Kameň 25.04.2020 700
19 Reputácia 6B Solo Plavecké Podhradie - Lom 18.04.2020 500
20 Barový topoľ 7A+ Solo Plavecké Podhradie - Lom 18.04.2020 750
21 Rebel 7C Solo Plavecké Podhradie - Lom 18.04.2020 900
22 Zempunk 8a/8a+ PP (40) Medené Hámre 16.04.2020 1025
23 Orakulum 7B Solo Psie skaly 12.04.2020 800
24 Bačove posilnenie 7C Solo (10) Psie skaly 12.04.2020 900
25 Hoppyend 8+/9- Flash Medené Hámre 07.04.2020 800
26 Červené víno 6B+ Flash Plavecké Podhradie - Lom 04.04.2020 550
27 Pod topoľom 6B+ Flash Plavecké Podhradie - Lom 04.04.2020 550
28 Tryangel 6A+ Flash Plavecké Podhradie - Lom 04.04.2020 450
29 Nábojnica 6B+ Flash Plavecké Podhradie - Lom 04.04.2020 550
30 Barová prostitútka 6B Flash Plavecké Podhradie - Lom 04.04.2020 500
31 Modrý bod (zľava) 7A+ Flash Plavecké Podhradie - Lom 04.04.2020 750
32 Stretávka 6C+ Solo Plavecké Podhradie - Lom 04.04.2020 650
33 Bod stretu 7B Flash Plavecké Podhradie - Lom 04.04.2020 800
34 Modré predstavy 7C Solo (2) Plavecké Podhradie - Lom 04.04.2020 900
35 Obušok zabudnutia (bez bocaku) LSD 7B+ Solo BA okolie 01.04.2020 850
36 Život ide ďalej SD 7A Solo Pod Báborskou 28.03.2020 700
37 Ťažká kapsa SD 7A+ Solo (2) Pod Báborskou 28.03.2020 750
38 Úplne Bačove Vysilenie 7B Solo Psie skaly 22.03.2020 800
39 Baca JB bacu 7A+ Solo Psie skaly 22.03.2020 750
40 Slonie mlada 7B+ Solo Psie skaly 22.03.2020 850
41 Kaligrafia 6C+ Solo Psie skaly 15.03.2020 650
42 Nízske napätie 7B Solo Psie skaly 08.03.2020 800
43 Mimozem-šťanka SD 7B Solo BA okolie 05.03.2020 800
44 Dátová veda SD 7C Solo BA okolie 03.03.2020 900
45 Panvové dno 7B+ Solo BA okolie 03.03.2020 850
46 Poďme bratia do Betlema 7B Solo BA okolie 29.02.2020 800
47 Obušok zabudnutia LSD 7B+ Solo BA okolie 12.02.2020 850
48 Lodníkova míľa 7C Solo BA okolie 08.02.2020 900
49 Vstávanie z popola LSD (a.k.a. Vstávanie orla z hovna) 7B Solo BA okolie 19.01.2020 800
50 Strom života 9-/9 PP BA okolie 12.01.2020 875
51 Morava SD 7A+ Solo BA okolie 31.10.2019 750
52 Sedma pre autistu 8+/9- PP (3) Medené Hámre 27.10.2019 800
53 Vicious 6c OS Kyparissi 16.10.2019 600
54 Vings of desire 6c+ OS Kyparissi 16.10.2019 650
55 Greek falafel 7a OS Kyparissi 16.10.2019 700
56 Tufa Column L2 7a+ OS Kyparissi 16.10.2019 750
57 Tufa Column L1 6b OS Kyparissi 16.10.2019 500
58 Dimitra L1 6b OS Kyparissi 16.10.2019 500
59 Krikos 7a+ OS Kyparissi 15.10.2019 750
60 Sidiropoulos 6c OS Kyparissi 15.10.2019 600
61 Thanks George 7a+ OS Kyparissi 15.10.2019 750
62 TCHAO Wild Goat (part 1) 6a+ OS Kyparissi 13.10.2019 450
63 Kyfanta 7b+ Flash Kyparissi 11.10.2019 850
64 Smoke on the Water 6b+ OS Kyparissi 11.10.2019 550
65 Stelios House 7b+ PP (4) Kyparissi 11.10.2019 850
66 Thalassoplagtos 7a OS Kyparissi 10.10.2019 700
67 Blue 6c+ OS Kyparissi 10.10.2019 650
68 Trypes 7a OS Kyparissi 09.10.2019 700
69 Koumara 6c OS Kyparissi 09.10.2019 600
70 Kyparissi 7a+ Flash Kyparissi 09.10.2019 750
71 Titox 6b+ OS Kyparissi 08.10.2019 550
72 Batwoman 7b OS Kyparissi 08.10.2019 800
73 Nobel Bolt 7a+ OS Kyparissi 08.10.2019 750
74 Born to lose 7a OS Kyparissi 08.10.2019 700
75 Saxana 9 PP (4) Alternatívna stena 23.07.2019 900
76 Sagena 7a+ OS Hvar - Clifbase 11.07.2019 750
77 Dragon Boss 7a OS Hvar - Clifbase 11.07.2019 700
78 Central Crack 7a OS Hvar - Clifbase 10.07.2019 700
79 T2 kings 7b Flash Hvar - Clifbase 10.07.2019 800
80 Hajzl Route 6c OS Hvar - Clifbase 09.07.2019 600
81 Sand Beauty 6b+ OS Hvar - Clifbase 08.07.2019 550
82 Slavogost 7b Flash Pokrivenik 06.07.2019 800
83 Glykon 7b+ PP Pokrivenik 05.07.2019 850
84 Neptun 7c PP Pokrivenik 04.07.2019 900
85 Afridita 6b Flash Pokrivenik 04.07.2019 500
86 Posejdob 6c Flash Pokrivenik 04.07.2019 600
87 Pošahané švagriné 7 OS Harmanecká jaskyňa 29.06.2019 500
88 Bacove vysilenie 7B Solo Psie skaly 16.06.2019 800
89 Majster sveta 6A+ Flash Psie skaly 25.05.2019 450
90 Majster devinskej kobyly 5C Flash Psie skaly 25.05.2019 300
91 Dysgrafia 6C+ Solo (2) Psie skaly 25.05.2019 650
92 V4 cup majster 6A Solo Psie skaly 25.05.2019 400
93 Tlsta rit 7B Solo Psie skaly 24.05.2019 800
94 Kvantový mechanik SD 7C Solo BA okolie 17.05.2019 900
95 Vedma 6C+ Flash Psie skaly 10.05.2019 650
96 Padni alebo zomri 6A+ Flash Psie skaly 10.05.2019 450
97 Padni komu padni 6A Flash Psie skaly 10.05.2019 400
98 Posol z podsvetia 7A Solo (3) Psie skaly 09.05.2019 700
99 Orakulum 7A+ Solo Psie skaly 09.05.2019 750
100 Komunál 8a PP Medené Hámre 08.05.2019 1000
<< < 1 2345 > >>
710 of items in 8 pages.