'rasko' - 'Rastislav Kostrab'

Ascents

6B+
Solo (1)
05.07.2019
69
6B+
Solo (1)
05.07.2019
. Route Grade Style Crag Date Points  
1 Ľavý Comici 7 OS Pajštún 29.11.2019 500
2 Vandlová stienka 6A+ Solo (5) Makita Zbrojnica 11.11.2019 450
3 Medveď 6A Flash Makita Zbrojnica 11.11.2019 400
4 Fešák 7 Flash Harmanecká jaskyňa 27.10.2019 500
5 Pošahané švagriné 7 Flash Harmanecká jaskyňa 27.10.2019 500
6 Cigaretka 8- PP (1) Harmanecká jaskyňa 27.10.2019 650
7 D.S. Memory 8- Flash Harmanecká jaskyňa 27.10.2019 650
8 Buenos Aires 9- RP (2) Alternatívna stena 25.10.2019 850
9 Bambusko 8/8+ PP (2) Medené Hámre 24.10.2019 725
10 Babiba 8+/9- OS Medené Hámre 24.10.2019 800
11 Návrat vlkov 8+/9- RP (1) Alternatívna stena 22.10.2019 800
12 Exkalibur 8+/9- PP (6) Alternatívna stena 20.10.2019 800
13 Na pamäť betónom 8+ PP (1) Platňa 19.10.2019 750
14 Ochranár 22 (variant) 8+ PP (1) Medené Hámre 17.10.2019 750
15 Hlava XXII 8 PP (3) Medené Hámre 17.10.2019 700
16 Vitaj v mojom svete 8 Flash Medené Hámre 15.10.2019 700
17 Taho 8- RP (1) Medené Hámre 15.10.2019 650
18 Zufallo Bill 9 PP (3) Medené Hámre 15.10.2019 900
19 Podogáň 9- PP (5) Medené Hámre 08.10.2019 850
20 Ochranár 8+ PP (3) Medené Hámre 03.10.2019 750
21 Kino 8+/9- PP (2) Medené Hámre 03.10.2019 800
22 Malaria 8-/8 PP (1) Thalhofer Grat 30.09.2019 675
23 Typhus 8- PP (1) Thalhofer Grat 30.09.2019 650
24 Čistič telefónnych búdok 8/8+ PP (2) Medené Hámre 26.09.2019 725
25 Gront 8+/9- RP (3) Medené Hámre 18.09.2019 800
26 Podogáň L1 8- Flash Medené Hámre 18.09.2019 650
27 Osterei 8- RP (3) Thalhofer Grat 15.09.2019 650
28 Gänsehaut 8- RP (1) Thalhofer Grat 15.09.2019 650
29 Osterbraten 7- OS Thalhofer Grat 15.09.2019 450
30 America 8- PP (1) Thalhofer Grat 15.09.2019 650
31 Don Rosl 7 PP (1) Thalhofer Grat 15.09.2019 500
32 Top top dog 8-/8 PP (2) Wandeck Klettergarten 14.09.2019 675
33 Ostwandkurti 7 OS Wandeck Klettergarten 14.09.2019 500
34 Eat the rich 7 Flash Wandeck Klettergarten 14.09.2019 500
35 Žltá stienka 8 PP (8) Pajštún 12.09.2019 700
36 Jaskynný sokolík 7 OS Agpaoa-Kamenné 10.09.2019 500
37 Dračí uzol / nová (4) 8 PP (1) Agpaoa-Kamenné 10.09.2019 700
38 Koleso Šťastia 8- PP (3) Agpaoa-Kamenné 10.09.2019 650
39 Agnus dei 8+/9- PP (2) Medené Hámre 05.09.2019 800
40 Ora et Labora 7/7+ RP (1) Medené Hámre 05.09.2019 525
41 Dadžida 8 OS Medené Hámre 05.09.2019 700
42 Jakubov rebrik 7/7+ OS Medené Hámre 27.08.2019 525
43 Deti Cernobylu 8 RP (1) Medené Hámre 27.08.2019 700
44 Luckina 7+/8- Flash Plavecký hrad - Blázon 22.08.2019 600
45 Hever 6+/7- PP (1) Medené Hámre 21.08.2019 400
46 Stela 7 OS Medené Hámre 21.08.2019 500
47 Permitivita 8- PP (2) Pajštún 20.08.2019 650
48 Sekajova 7 Flash Pajštún 20.08.2019 500
49 Tutofka 8 PP (1) Medené Hámre 08.08.2019 700
50 Bokofka 8 PP (1) Medené Hámre 08.08.2019 700
51 Prepadlo 7 PP (2) Medené Hámre 06.08.2019 500
52 Pivovod 7+/8- PP (1) Medené Hámre 06.08.2019 600
53 Koťogo 7 Flash Medené Hámre 06.08.2019 500
54 Kabelka s lahváčom 7+ PP (2) Medené Hámre 06.08.2019 575
55 Smith rock 8- RP (1) Medené Hámre 29.07.2019 650
56 Bambi 8- PP (1) Plavecký hrad - Blázon 23.07.2019 650
57 Cvičme v rytme 8+ RP (3) Plavecký hrad - Blázon 23.07.2019 750
58 Gala 7 Flash Alternatívna stena 22.07.2019 500
59 Hociaký tovar 8+ PP (1) Alternatívna stena 17.07.2019 750
60 Tieňovka 7- OS Pajštún 14.07.2019 450
61 Raymond 8 RP (3) Pajštún 14.07.2019 700
62 Hirocem 8- PP (3) Alternatívna stena 10.07.2019 650
63 Kráľovná diaľnic 8- OS Alternatívna stena 10.07.2019 650
64 Nová technológia 7+ PP (2) Alternatívna stena 10.07.2019 575
65 Hladomorkanál 7+ RP (1) Alternatívna stena 10.07.2019 575
66 Mantle 6A Solo (1) Silvretta 06.07.2019 400
67 Salamandertrick L1 6b+ OS Zillertal - Ewige Jagdgrunde 06.07.2019 550
68 Licht ins dunkel 6b+ PP (1) Zillertal - Ewige Jagdgrunde 06.07.2019 550
69 20b 6B+ Solo (1) Silvretta 05.07.2019 550
70 Kobra 6A+ Flash Silvretta 05.07.2019 450
71 Maracuja 7a OS Zillertal - Ewige Jagdgrunde 05.07.2019 700
72 Fireline 6c+ OS Zillertal - Ewige Jagdgrunde 05.07.2019 650
73 Streamer 6a+ OS Zillertal - Ewige Jagdgrunde 05.07.2019 450
74 EL Schupo 6b+ OS Zillertal - Ewige Jagdgrunde 05.07.2019 550
75 Mein Gott Walter(1st anch.) 6b OS Zillertal - Ewige Jagdgrunde 04.07.2019 500
76 Traverzia 6C Solo Končitá 15.06.2019 600
77 Averzia 6A Solo Končitá 15.06.2019 400
78 Múr nárekov 6A+ Solo (1) Končitá 15.06.2019 450
79 Rio mare 6A Solo (4) Končitá 15.06.2019 400
80 Paternoster 8 RP (2) Plavecký hrad - Blázon 13.06.2019 700
81 Pravý Comici 8- RP (1) Pajštún 10.06.2019 650
82 Cit 8- OS Pajštún 05.06.2019 650
83 Ferostienka 7 OS Pajštún 05.06.2019 500
84 Braxatoris Džonjuzabil 7 OS Pajštún 05.06.2019 500
85 Brežnev 8- Flash Pajštún 05.06.2019 650
86 Morgengrauen 7+ RP (2) Thalhofer Grat 01.06.2019 575
87 Namesacna Hana 7+/8- PP (2) Pajštún 31.05.2019 600
88 Genesis 8- PP (2) Pajštún 31.05.2019 650
89 Nessun dolore 6b Flash Contrada Alfano 10.05.2019 500
90 10 e lode 6b Flash Contrada Alfano 10.05.2019 500
91 I'm your papa 6b PP (1) Contrada Alfano 10.05.2019 500
92 Jimmy 6c+ Flash Cavadonna 09.05.2019 650
93 Cremeria 6b+ OS Cavadonna 09.05.2019 550
94 La straniera 7a RP (1) Pantalica 08.05.2019 700
95 Chien Perdu 6A+ Solo Fontainebleau 03.05.2019 450
96 Happy 7- OS Medené Hámre 24.04.2019 450
97 Tachykardia 7+ OS Medené Hámre 24.04.2019 575
98 Amadeus 8- RP (1) Thalhofer Grat 19.04.2019 650
99 Okopoldi 7/7+ OS Thalhofer Grat 19.04.2019 525
100 Hankin úsmev 7 OS Plavecký hrad - Blázon 15.04.2019 500
<< < 1 2 > >>
153 of items in 2 pages.