'Ja-Kub' - 'Jakub Fabric'

Ascents

1.  Ja-Kub
8
PP (3)
09.05.2021
1
1.  Ja-Kub
8
PP (3)
09.05.2021
5.  Ja-Kub
7A+
Solo
25.03.2021
5
5.  Ja-Kub
7A+
Solo
25.03.2021
10.  Ja-Kub
7B+
Solo
03.03.2021
10
10.  Ja-Kub
7B+
Solo
03.03.2021
12.  Ja-Kub
6B/6B+
OS
02.03.2021
12
12.  Ja-Kub
6B/6B+
OS
02.03.2021
20.  Ja-Kub
8-
PP (2)
28.02.2021
20
20.  Ja-Kub
8-
PP (2)
28.02.2021
22.  Ja-Kub
7B
Solo
28.11.2020
22
22.  Ja-Kub
7B
Solo
28.11.2020
23.  Ja-Kub
7B
Solo
28.11.2020
23
23.  Ja-Kub
7B
Solo
28.11.2020
61.  Ja-Kub
6b
PP (2)
07.07.2020
61
61.  Ja-Kub
6b
PP (2)
07.07.2020
62.  Ja-Kub
6a
PP (2)
07.07.2020
62
62.  Ja-Kub
6a
PP (2)
07.07.2020
63.  Ja-Kub
5c
OS
07.07.2020
63
63.  Ja-Kub
5c
OS
07.07.2020
64.  Ja-Kub
5a
OS
02.07.2020
64
64.  Ja-Kub
5a
OS
02.07.2020
65.  Ja-Kub
5c
OS
02.07.2020
65
65.  Ja-Kub
5c
OS
02.07.2020
80.  Ja-Kub
5B
Flash
12.05.2020
80
80.  Ja-Kub
5B
Flash
12.05.2020
100.  Ja-Kub
7C
Solo (3)
26.04.2020
100
100.  Ja-Kub
7C
Solo (3)
26.04.2020
. Route Grade Style Crag Date Points  
1 Roland 8 PP (3) Kršlenica 09.05.2021 700
2 Príliš ostrý pokus 7B Solo Agpaoa-Kamenné 02.04.2021 800
3 LSD a iné drogy 7C Solo (4) Agpaoa-Kamenné 02.04.2021 900
4 Výprava k zubárovi 7A OS Agpaoa-Kamenné 02.04.2021 700
5 Atol 7A+ Solo Plavecké Podhradie - Lom 25.03.2021 750
6 Viva la familia 7C Solo Plavecké Podhradie - Lom 25.03.2021 900
7 Vodný svet 7C Solo Plavecké Podhradie - Lom 25.03.2021 900
8 Alfa sumec zo stoja 6C Solo BA okolie 03.03.2021 600
9 Lodníkov učeň, SD 7A+ Solo BA okolie 03.03.2021 750
10 Alfa sumec 7B+ Solo BA okolie 03.03.2021 850
11 Krásavica nad Dunajom, SD 6C Flash BA okolie 03.03.2021 600
12 Lehni 6B/6B+ OS Dubník - St. Turá 02.03.2021 525
13 P.O.S. 6B Solo Dubník - St. Turá 02.03.2021 500
14 Diagonála 6A+ OS Dubník - St. Turá 02.03.2021 450
15 Ofélia plus 7A+ Solo Dubník - St. Turá 02.03.2021 750
16 Faunov labyrint 7A Solo Dubník - St. Turá 02.03.2021 700
17 Tesák 5C+ OS Dubník - St. Turá 02.03.2021 350
18 Ofélia 7A Solo Dubník - St. Turá 02.03.2021 700
19 Yetyho šlapa 7- OS Kršlenica 28.02.2021 450
20 Sandokan 8- PP (2) Kršlenica 28.02.2021 650
21 Ivanhoe 7 OS Kršlenica 28.02.2021 500
22 Le Wall 7B Solo Končitá 28.11.2020 800
23 La Prow 7B Solo Končitá 28.11.2020 800
24 Fly Like An Eagle 7C Solo Končitá 17.11.2020 900
25 Prow & Wall 7C Solo Končitá 14.11.2020 900
26 Levitácia 7A Solo Končitá 14.11.2020 700
27 Miesi... 6C Solo Malé skalky - Chtelnica 08.11.2020 600
28 Pán Boh zaplať SD 7B/7B+ Solo Malé skalky - Chtelnica 08.11.2020 825
29 Nočný spoj SD 7B+ Solo Malé skalky - Chtelnica 08.11.2020 850
30 Vlajková lod SD 7C Solo BA okolie 07.11.2020 900
31 Pavučina možností 7B+ Solo Pustá Ves 06.11.2020 850
32 Koukat se, nešahat 6B+ Solo Pustá Ves 06.11.2020 550
33 Koukej se našáhnout! 7A Solo Pustá Ves 06.11.2020 700
34 Strosko-tanec 7B Solo BA okolie 29.10.2020 800
35 Ing. Kačera 8a+ PP Deravá skala 03.10.2020 1050
36 Krtko a medicína 10 PP Deravá skala 20.08.2020 1100
37 Javanese Jongense 9+ PP Deravá skala 20.08.2020 950
38 Nocturne Part II 8A Solo Mengusovská Dolina - Bouldre 15.08.2020 1000
39 Krvavá prísaha 7C Solo Mengusovská Dolina - Bouldre 15.08.2020 900
40 Doubleshot 7B+/7C Solo Mengusovská Dolina - Bouldre 15.08.2020 875
41 Revival 7C+ Solo Mengusovská Dolina - Bouldre 15.08.2020 950
42 Full Contact 7C Solo Mengusovská Dolina - Bouldre 15.08.2020 900
43 Stay away 9+ PP Deravá skala 04.08.2020 950
44 Pat a Mat 7b Solo Ostaš (Pěkov) 01.08.2020 800
45 Po pupku Yettyho 6C Solo (2) Ostaš (Pěkov) 01.08.2020 600
46 Letadélko Káně 6b OS Ostaš (Pěkov) 01.08.2020 500
47 Kocúr v botách 6a+ OS Ostaš (Pěkov) 01.08.2020 450
48 Je ctvrtek. 7A Solo (2) Ostaš (Pěkov) 01.08.2020 700
49 Zahran(n)á broskef 7B Solo (3) Ostaš (Pěkov) 01.08.2020 800
50 Aga Baga Fikmik 7b Solo (2) Ostaš (Pěkov) 01.08.2020 800
51 Siláček 7A Solo (3) Ostaš (Pěkov) 30.07.2020 700
52 Campus board 7B Flash Ostaš (Pěkov) 30.07.2020 800
53 Monster of Pop 7C Solo Ostaš (Pěkov) 28.07.2020 900
54 Nízky traverz 7A Flash Ostaš (Pěkov) 28.07.2020 700
55 Power of lion 7C Solo Ostaš (Pěkov) 27.07.2020 900
56 One man show 7B Solo Ostaš (Pěkov) 27.07.2020 800
57 Sám a Harmasán 9- PP (2) Deravá skala 16.07.2020 850
58 Medulienka 8+ PP (2) Deravá skala 16.07.2020 750
59 Latrinátor SD 7B Solo BA okolie 14.07.2020 800
60 Fetish (Mimozemstanka) 7B Solo BA okolie 14.07.2020 800
61 Zorka 6b PP (2) Omiš 07.07.2020 500
62 Hrca Stemer 6a PP (2) Omiš 07.07.2020 400
63 Babilo 5c OS Omiš 07.07.2020 300
64 Vukojarac 5a OS Omiš 02.07.2020 225
65 Zara 5c OS Omiš 02.07.2020 300
66 Morfium 7B Solo Malé skalky - Chtelnica 24.06.2020 800
67 Vesmírna rosa 7B+ Solo Rozbehy 06.06.2020 850
68 135 Na stojáka 6C Solo Malé skalky - Chtelnica 02.06.2020 600
69 Hydra 7C+ Solo Malé skalky - Chtelnica 02.06.2020 950
70 135 7B+ Solo Malé skalky - Chtelnica 02.06.2020 850
71 Blátotlačka original SD 7B PP Malé skalky - Chtelnica 28.05.2020 800
72 Vír totálnej perspektívy SD 7B+ Solo Malé skalky - Chtelnica 28.05.2020 850
73 Vogónska poézia 7C Solo Malé skalky - Chtelnica 28.05.2020 900
74 La Dzíra Dzíra 8A Solo Agpaoa-Kamenné 27.05.2020 1000
75 Chtelničanka 7B+ Solo (3) Malé skalky - Chtelnica 21.05.2020 850
76 Kozatá Chtelničanka 7C Solo Malé skalky - Chtelnica 21.05.2020 900
77 Korene života SD 6A OS Pod Báborskou 17.05.2020 400
78 Karmanténa 7C Solo Pod Báborskou 17.05.2020 900
79 Nasadni 6A+ OS Malé skalky - Chtelnica 12.05.2020 450
80 5B 5B Flash Malé skalky - Chtelnica 12.05.2020 250
81 Hlina 6A Flash Malé skalky - Chtelnica 12.05.2020 400
82 Krásňačik 6C Solo Malé skalky - Chtelnica 12.05.2020 600
83 Neurotik 7A Solo Malé skalky - Chtelnica 12.05.2020 700
84 Blátotlačka original 7A Solo Malé skalky - Chtelnica 12.05.2020 700
85 Vogónska poézia stand 7B Solo Malé skalky - Chtelnica 12.05.2020 800
86 Pravý Y 7- OS Plavecký hrad - Blázon 10.05.2020 450
87 Ľavý Y 7 OS Plavecký hrad - Blázon 10.05.2020 500
88 Cvičme v rytme 8+ PP Plavecký hrad - Blázon 10.05.2020 750
89 Transchtelnická magistrála 7C Solo Malé skalky - Chtelnica 06.05.2020 900
90 Lovec perál 7C Solo Červený Kameň 30.04.2020 900
91 30ka 7A Flash Malé skalky - Chtelnica 28.04.2020 700
92 Sochár Um 7B Solo Malé skalky - Chtelnica 28.04.2020 800
93 Sochár od nikál 7B+ Solo Malé skalky - Chtelnica 28.04.2020 850
94 Vrť soft 5B OS Plavecké Podhradie - Lom 26.04.2020 250
95 Barový topoľ 7A OS Plavecké Podhradie - Lom 26.04.2020 700
96 Pískací topoľ 6C+/7A OS Plavecké Podhradie - Lom 26.04.2020 675
97 Pískaj 6A+ OS Plavecké Podhradie - Lom 26.04.2020 450
98 Barová prostitútka 6B OS Plavecké Podhradie - Lom 26.04.2020 500
99 Tryangel 6A+ OS Plavecké Podhradie - Lom 26.04.2020 450
100 Rebel 7C Solo (3) Plavecké Podhradie - Lom 26.04.2020 900
<< < 1 23 > >>
211 of items in 3 pages.