Pajštún

Ascents

8-
PP (2)
05.07.2019
78
8-
PP (2)
05.07.2019
. Climber Route Grade Style Crag Date  
1 Matilda Telo na telo 7+ TR (6) Pajštún 19.10.2019
2 Matilda Demjánova 6 TR (3) Pajštún 19.10.2019
3 Matilda Čudenly klobáseň 6+/7- TR Pajštún 19.10.2019
4 Matilda Platnička 6- TR Pajštún 19.10.2019
5 Matilda Stromovka 6- OS Pajštún 19.10.2019
6 Pao Tao Genesis 8- OS Pajštún 13.10.2019
7 krap Pravý Comici 8- PP Pajštún 11.10.2019
8 Pao Tao Leto na ostrove Kodiak 7+ OS Pajštún 21.09.2019
9 Pao Tao Diretka 7+ OS Pajštún 21.09.2019
10 Pao Tao Metamorfózy 6+ OS Pajštún 21.09.2019
11 Pao Tao Sedemskobovka 5+ OS Pajštún 21.09.2019
12 mada Sekajova 7 PP Pajštún 17.09.2019
13 Mihal Štyria tankisti a pes 4+ OS Pajštún 14.09.2019
14 Mihal Tatra šport 4 OS Pajštún 14.09.2019
15 Mihal Kača 3+ OS Pajštún 14.09.2019
16 Mihal Veterný mlyn 4 OS Pajštún 14.09.2019
17 Mihal Sunset Beach 5 OS Pajštún 14.09.2019
18 Mihal Panza 5 OS Pajštún 14.09.2019
19 Mihal Chytľavka OS Pajštún 14.09.2019
20 rasko Žltá stienka 8 PP (8) Pajštún 12.09.2019
21 mada Launer-Šeršeň 7+ Flash Pajštún 11.09.2019
22 mada Permitivita 8 PP Pajštún 11.09.2019
23 mada Čierna diera 6 Flash Pajštún 10.09.2019
24 tomko Hrmova stienka 7+ TR Pajštún 08.09.2019
25 tomko Dunivé previsy 6 RP Pajštún 08.09.2019
26 mada Čierny previs 7 RP Pajštún 05.09.2019
27 mada Hauschke 7 PP Pajštún 03.09.2019
28 krap Balvan sekaj! 8 OS Pajštún 30.08.2019
29 krap Tremolo 8- PP (2) Pajštún 30.08.2019
30 rasko Permitivita 8- PP (2) Pajštún 20.08.2019
31 rasko Sekajova 7 Flash Pajštún 20.08.2019
32 tomko Metamorfózy 6+ PP Pajštún 14.08.2019
33 tomko Mastihubov komín 5+ PP Pajštún 14.08.2019
34 tomko Putifarova skratka 6+ PP Pajštún 14.08.2019
35 tomko Ferov komín 6 PP Pajštún 14.08.2019
36 tomko Ferostienka 7 TR Pajštún 14.08.2019
37 tomko Sokolíky 5+ PP Pajštún 14.08.2019
38 tomko Demjánova 6+ OS Pajštún 14.08.2019
39 tomko Pivné Bruško 5+ RP Pajštún 14.08.2019
40 tomko Falko 6+ TR Pajštún 14.08.2019
41 tomko Chytľavka 3+ PP Pajštún 14.08.2019
42 tomko Sancho 5+ PP Pajštún 14.08.2019
43 tomko Čingačgúg 7- OS Pajštún 14.08.2019
44 tomko Mockov kút 6+ RP Pajštún 14.08.2019
45 tomko Vajco 6 PP Pajštún 14.08.2019
46 tomko Sedemskobovka 5 RP Pajštún 14.08.2019
47 tomko Schránky 6- PP Pajštún 14.08.2019
48 Brano Pivné Bruško 5+ PP Pajštún 10.08.2019
49 mojo Tieňovka 6+ PP Pajštún 08.08.2019
50 mojo Launer-Šeršeň 6+ RP Pajštún 08.08.2019
51 tomko Stromovka 6- PP Pajštún 06.08.2019
52 Joe Dieškov odkazovač 6+ PP Pajštún 21.07.2019
53 Joe Stromovka 6- PP Pajštún 21.07.2019
54 Joe Pepova (Shipton) 6+ RP Pajštún 21.07.2019
55 Joe Čudenly klobáseň 6+/7- PP Pajštún 21.07.2019
56 Joe Ferov komín 6 RP Pajštún 21.07.2019
57 Joe Ferostienka 7 OS Pajštún 21.07.2019
58 drpdrpdrp Stromovka 6- RP Pajštún 14.07.2019
59 drpdrpdrp Šelf 7- OS Pajštún 14.07.2019
60 drpdrpdrp Kluvánkov komín 4 RP Pajštún 14.07.2019
61 drpdrpdrp Dunivé previsy 6 AF Pajštún 14.07.2019
62 drpdrpdrp Yerba Mate 4+ OS Pajštún 14.07.2019
63 rasko Tieňovka 7- OS Pajštún 14.07.2019
64 rasko Raymond 8 RP (3) Pajštún 14.07.2019
65 Psheno23 Metamorfózy 6+ PP Pajštún 09.07.2019
66 jeepo Oranžový pilier 7- OS Pajštún 09.07.2019
67 jeepo Gorbačov 7 RP Pajštún 09.07.2019
68 jeepo Metamorfózy 6+ OS Pajštún 09.07.2019
69 kondor Balvan sekaj! 8 PP (2) Pajštún 07.07.2019
70 kondor Brumteles 8- OS Pajštún 07.07.2019
71 pucoo Brumteles 8- PP (2) Pajštún 07.07.2019
72 pucoo Balvan sekaj! 8 PP (2) Pajštún 07.07.2019
73 pucoo Ľavý Comici 7 PP (2) Pajštún 07.07.2019
74 pucoo Gorbačov 7 OS Pajštún 07.07.2019
75 kondor Permitivita 8- Flash Pajštún 05.07.2019
76 kondor Cit 8- Flash Pajštún 05.07.2019
77 pucoo Permitivita 8- PP Pajštún 05.07.2019
78 pucoo Cit 8- PP (2) Pajštún 05.07.2019
79 krap Cit 8- PP Pajštún 04.07.2019
80 krap Trhač nitov 8+/9- PP (4) Pajštún 04.07.2019
81 pucoo Brežnev 8- PP (2) Pajštún 03.07.2019
82 krap Brežnev 8- OS Pajštún 29.06.2019
83 krap Permitivita 8- PP (2) Pajštún 29.06.2019
84 pucoo Genesis 8- PP (2) Pajštún 28.06.2019
85 rasko Pravý Comici 8- RP (1) Pajštún 10.06.2019
86 Slumber Namesacna Hana 7+/8- OS Pajštún 10.06.2019
87 Slumber Pravý Comici 8- Flash Pajštún 10.06.2019
88 Slumber Brežnev 7+ PP Pajštún 10.06.2019
89 Slumber Trhač nitov 8+/9- PP Pajštún 10.06.2019
90 Gaston Tatra šport 4 OS Pajštún 09.06.2019
91 Gaston Detská 3+ OS Pajštún 09.06.2019
92 Gaston Banán 4+ OS Pajštún 09.06.2019
93 Gaston Štyria tankisti a pes 4+ OS Pajštún 09.06.2019
94 Gaston Kača 3+ OS Pajštún 09.06.2019
95 Mihal Avokádo 6 PP Pajštún 09.06.2019
96 Mihal 99% 5+ OS Pajštún 09.06.2019
97 Mihal Putifarova skratka 6+ TR Pajštún 09.06.2019
98 Mihal Schránky 6- RP (2) Pajštún 09.06.2019
99 mikkel Permitivita 8- RP (2) Pajštún 07.06.2019
100 mikkel Cit 8- PP (2) Pajštún 07.06.2019
<< < 1 2345 > >>
2059 of items in 21 pages.