18. 10. 2014: MSR Obtiažnosť K2
10. 11. 2012: Vertigo Open 2012
20. 10. 2012: Edelweiss Cup Modra


Štatistiky

TOPlist

Registrácia [Registration]

Ak si registráciu vyplníte ako registrovaný používateľ, budete ju môcť neskôr zmazať alebo zmeniť (napr. skupinu).

If you submit registration as registered user, you will be later able to delete registration or change (e.g. group).

Pretek [Competition]:Vertigo Open 2014
Miesto [Place]:Vertigo, Bratislava

Prihlásenie [Registration]

Meno [Name]: *
Priezvisko [Surname]: *
Rok narodenia [Birth year]: *
Kategoria [Category]: *
Skupina [Group]:
Email: *
Klub [Club]:
Sponzor [Sponsor]:
Ochrana proti spamu. Zadaj výsledok. osem mínus nula 8 - 0= *
* denotes required field  

Zoznam prihlásených [List of competitors]

. Meno Priezvisko Ročník Kategória Klub Sponzor Skupina .
1 Brano Goga 1981 Muži Urban Apes Vlastna Penazenka -
2 Jakub Bezák 1987 Muži Euphory Base Camp -
3 Ján Bezák 1983 Muži -
4 vladko nagy 1980 Muži -
5 Martin Masar 1973 Muži -
6 Martin Behunek 1972 Muži HK Cvakni climb.sk -
7 Peter Gašiak 1987 Muži TIMMY -
8 Andrej Capko 1995 Muži HK Manín -
9 Ivan Capko 1971 Muži HK Manín -
10 Jura Grečnár 1988 Muži KH Olomouc -
11 urban petra 1993 Muži SK James Kezmarok Banane -
12 viliam fercak 1991 Muži Metropol Ke Banane . Nivea -
13 Jiří Polák 1985 Muži Olomouc -
14 Jan Molík 1992 Muži -
15 Ivan Šulek 1999 Muži James Junior Team IM Production s.r.o -
16 Jozef Ketyi 1985 Muži James Junior Team -
17 Nikodem Kadleček 1997 Muži -
18 Lukáš Liner 1989 Muži HK Ďumbier www.lezecky.sk -
19 Jan Sedlačík 1987 Muži HOUB -
20 Martin Reznicek 1991 Muži HOUB -
21 Matúš Kováčik 1990 Muži HK Ďumbier www.lezecky.sk -
22 Juraj Ravas 1991 Muži Urban Apes -
23 Riccardo Frohn 1981 Muži Dubnicki salati -
24 Aleš Obr 1984 Muži -
25 Gergely Kovács 1985 Muži Gerecse SE -
26 Bálint Kucsera 1987 Muži Gerecse SE -
27 Csaba Csohány 1973 Muži -
28 Barna Kerényi 1991 Muži Gerecse SE -
29 Michal Chlebiš 1986 Muži -
30 Mark Zengo 1981 Muži Gerecse SE -
31 Gabor Vajoczki 1986 Muži -
32 Štefan Bednár 1990 Muži ŠK James Kežmarok www.kompava.sk -
33 Bálint Izer 1991 Muži Gerecse SE V12 -
34 Mojmir Kandrik 1990 Muži ClimBeer vovyske.sk -
35 Ivan Švec ml. 1985 Muži HK Prometeus Handlová -
36 Ludo Fulop 1979 Muži -
37 Zoltan Komjati 1986 Muži Gerecse SE Mountex -
38 lukas korim 2000 Muži james junior team -
39 Matej Kantorík 1983 Muži K2 Žilina marťania -
40 Tomáš Kulík 1984 Muži K2 Žilina Kantor jest trenerem -
41 Tamás Lővey 1987 Muži Gerecse SE -
42 Robo Luby 1996 Muži Horoklub BB -
43 Lukáš Koporec 1988 Muži -
44 marian seliga 1987 Muži urban apes -
45 Maroš Valiga 1990 Muži Lezecký klub Humenné -
46 Matej Chlupis 1990 Muži -
47 Jakub Urik 1984 Muži -
48 Jirous Přibil 1980 Muži HO Doubrava AIX -
49 Miloš Bella 1990 Muži -
50 Lukáš Grünvaldský 1991 Muži ŠK James Kežmarok -
51 Martin Lehotský 1976 Muži -
52 Štefan Šajgal 1990 Muži Hk Dumbier lezečky.sk -
53 Martin Pravda 1992 Muži -
54 Ján Sedlák 1989 Muži HK VABEC -
55 Cyril Konicek 1990 Muži CupRum -
56 Tomas Hreben 1988 Muži HK Banik Prievidza -
57 Jakub Tuhársky 1987 Muži -
58 Peter Neumann 1999 Muži SK James Kezmarok, K2 -
59 Roman Batsenko 1995 Muži KS Korona E-climbingshop, Portal Gorski, SCARPA, Heartbeat, Marson -
60 Stano Klimo 1984 Muži HK Direct Bytča Alphasport Mammut -
61 Dominik Multáň 1993 Muži Horské vydry -
62 Edo Homola 1964 Muži -
63 Daniel Horvath 1983 Muži HO Metropol Kosice HO Metropol Kosice -
64 Martin Oliva 1984 Muži KHS Zlín -
65 Bence Csanádi 1991 Muži METEORA - -
66 Ľuboš Mahdal 1983 Muži james Kežmarok -
67 Matej Láska 1990 Muži -
68 Martin Hrubala 1987 Muži cccbbb -
69 Jozo Lovas 1971 Muži cccbbb -
70 Edmund Erdélyi 1969 Muži Metropol Košice hmm -
71 Ján Mlinárik 87 Muži Rozlomity KE moja žena -
72 David Smrek 1987 Muži HK VABEC -
73 Václav Magdina 1987 Muži Slavia Zvolen -
74 Ladislav Karásek 1992 Muži -
75 Tomáš Trhlík 1992 Muži INK, Inečka -
76 Ondra Petru 1987 Muži vertikalni svet vertikalni svet -
77 Petr Novák 1989 Muži CupRum -
78 juraj mojzis 81 Muži -
79 Marek Dancs 1987 Muži -
80 Róbert Kapa 1998 Muži Rock Edge -Skalná hrana Prešov -
81 Karol Macák 1992 Muži www.HisKingdom.sk -
82 Michal Grzyb 2000 Muži mama oco -
83 Martin Bednar 1983 Muži HK Salora -
84 Dávid Florek 1999 Muži -
85 Erik Bohony 1995 Muži Tj Tatranská Lomnica -
86 Ocel Marek 1984 Muži -
87 Miloš Němý 1987 Muži Rock Edge Prešov -
88 Róbert Džurňak 1993 Muži www.HisKingdom.sk -
89 Boris Ferenc 1984 Muži Rozlomity -
90 Łukasz Smagała 1981 Muži Avatar -
91 Roman Hájek 1987 Muži -
92 Ion Muniategi Merino 1988 Muži Trucha Style -
93 Artur Kraszewski 1982 Muži Avatar, KW Trojmiasto -
94 Lukasz Hubert 1982 Muži KTJ Glogow -
95 Martin Rebroš 1986 Muži K2 žilina -
96 David Zavaky 1984 Muži -
97 Palo Valentiny 1982 Muži HK Cvakni -
98 Matúš Kostka 1986 Muži HK Jasná - Liptovský Mikuláš AlphaSport Mammut -
99 Michal Požár 1985 Muži -
100 Andrej Buzaši 2005 Muži Lezecká stena K2 -
101 Paweł Grochowalski 1985 Muži AVATAR AVATAR -
102 Arkadiusz Millan 1990 Muži AVATAR AVATAR -
103 Dawid Czuba 1994 Muži Avatar -
104 Jerguš Ďuríček 1992 Muži -
105 Jakub Švub 1997 Muži CCCBBB -
106 Marek Pizner 1994 Muži CAPPO -
107 Peter Kratochvíla 1983 Muži -
108 Michal Kmeťo 1991 Muži MKŠK Modra blindr.eu -
109 Tibor Varga 1986 Muži -
110 András Király 1995 Muži Boreal -
111 Zoltán Androvics 1998 Muži Meteora -
112 Juraj Michalka 1977 Muži -
113 Dávid Beňuš 1995 Muži -
114 Jan Kmetko 1985 Muži -
115 Ondřej Polehňa 1985 Muži HOUB -
116 Zdeněk Hruboš 1978 Muži HKUH -
117 Marián Lukačovič 1982 Muži -
118 Ladislav Soltes 1973 Muži HK Metropol KE www.upsvar.sk -
119 Matúš Komár 1979 Muži -
120 Daniel Lupis 1985 Muži -
121 Dawid Warchal 1990 Muži AVATAR -
122 Alex Abrahamek 1982 Muži -
123 Balázs Gyenes 1983 Muži Gerecse SE -
124 Juraj Loj 1984 Muži Ristretto Sam Zajwood -
125 Bohuš Kajan 1992 Muži Ristretto Sam Zajwood -
126 Rudolf Földváry 1980 Muži Ristretto Sam Zajwood -
127 Michal Svrček 91 Muži -
128 Martin Minárik 2000 Muži HK Prometeus Handlová -
129 Peter Kuric 2001 Muži HK Prometeus Handlová -
130 Emma Schniererová 2012 Muži HK Prometeus Handlová -
131 Martin Smatana 1985 Muži bubak -
132 Patrik Chomist 2003 Muži Vertigo, BA -
133 Lukáš Šivec 1986 Muži Euphory Base Camp -
134 Peter Topercer 1981 Muži Panter Trnava -
135 Tomas Zachar 2004 Muži ASA Banska Bystrica -
136 Max Patterson 2004 Muži ASA Banska Bystrica -
137 Tomas Reich 1988 Muži -
138 Peter Tichý 1983 Muži K2 Žilina -
139 Pavel Kratochvíl 2000 Muži lezecká akadémia, MKŠK Modra EUROKIM a.s. -
140 Samo Ďuriš 2001 Muži ASA Banska Bystrica -
141 Lukáš Adamko 1985 Muži HK Filozof -
142 Vlado German 1983 Muži HO Slavia Zilina -
143 Michal Dekýš 1989 Muži -
144 Martin Predajna 1986 Muži -
145 Gábor Horváth 1985 Muži Gerecse SE -
146 Dan Černý 1979 Muži -
147 peter kmocho 1972 Muži dubnicki salati -
148 Oli Vyslouzil 1984 Muži -
149 Lenke Kucsera 1988 Ženy Gerecse SE -
150 Gabriella Szucs 1984 Ženy Gerecse SE -
151 Zsuzsanna Szabó 1990 Ženy Gerecse SE -
152 Marianna Peter 1991 Ženy Mormota -
153 Kateřina Prokopova 1978 Ženy -
154 kata kopoldova 1978 Ženy -
155 Lucia Urbanova 1988 Ženy -
156 Katka Papayova 1990 Ženy -
157 Miška Izakovičová 1989 Ženy -
158 Daria Brylova 1997 Ženy KS Korona -
159 Jana Štěpánková 1984 Ženy ;-) -
160 Zuzana Stefanska 1983 Ženy MKSK Modra Salewa, Wild Country, Vertigo -
161 Inka Matoušková 1992 Ženy Heartbeat, INK, Tomášek -
162 Eva Křížová 1994 Ženy -
163 Veronika Lattakova 1997 Ženy -
164 Katarzyna Smagała 1981 Ženy Avatar Heartbeat -
165 Daniela Kotrbová 1990 Ženy CC Ruzyně Ferrino, Coolich -
166 Jana Ďurišová 1990 Ženy HK Rozlomity -
167 Monika Hričinová 1979 Ženy HK Rozlomity -
168 Bozena Kraszewska 1986 Ženy Avatar, KW Trojmiasto -
169 Katarína Mlynáriková 1991 Ženy -
170 Katarína Krištofičová 1986 Ženy -
171 Martina Kovacikova 1981 Ženy HK Cvakni -
172 Mária Svetkovská 1991 Ženy bandaskateam -
173 Nóra Király 1991 Ženy Boreal, Café Kraft -
174 Vanda Michalková 2002 Ženy Lezecka akademia Bratislava -
175 Petra Korenova 1982 Ženy CCCBBB -
176 Petra Šípová 1990 Ženy -
177 Rebeka Mazurova 2002 Ženy K2 Bratislava Tatko -
178 Veronika Nagyová 1988 Ženy HK Rozlomity -
179 Romana Trepačová 1999 Ženy HK Prometeus Handlová -
180 Lydka Baranovičová 2002 Ženy HK Prometeus Handlová -
181 Laurika Šebestová 2003 Ženy HK Prometeus Handlová -
182 Emma Schniererová 2002 Ženy HK Prometeus Handlová -
183 Lenka Furdikova 2000 Ženy ASA Banska Bystrica -
184 Pavel Kratochvíl 2000 Ženy Lezecká akadémia, MKŠK Modra EUROKIM a.s. -
185 Julia Golianova 1981 Ženy GLK :-) -
186 Ivetka Hájniková 1985 Ženy -
187 Klára Halmo 1997 Ženy Salewa, Wild Country, Klajda -
188 Andrea Kasjanovová 1984 Ženy -
189 Beruska Zacharova 2006 Ženy ASA Banska Bystrica -
190 Zuzka Leitnerová 1988 Ženy -
191 Monika Jakubcova 1994 Ženy -