Seeblick, 7 - Trisselwand

Počas roka sme spolu s Peťom uvažovali, čo v lete. On ako pedagóg na plný úväzok a ja zase ako vyštudovaný geológ sme mali mať celé leto voľné. Je to jasné. Ide sa na Eurotrip! Ciele sú dané, len to počasie, keby sa umúdrilo vo väčších kopcoch...Jediné miesto, kde hlásili plech, bolo Totes Gebirge v Rakúsku.


Chris Sharma vyhráva súťaž Red Bull Creepers

19.7. sa konala v pútnickom meste Navarra unikátna súťaž na ktorú bolo pozvaných 14. zvučných mien medzi ktorými nechýbali už menovaný Chris Sharma, Daniel Woods alebo Dave Graham. Cieľom bolo zdolať most Puente la Reina-Gares, ktorý je súčasťou pútnickej cesty do Santiaga de Compostela.Kubínov memoriál 2014


Tendon cup 2014 VERTIKON ZLÍN

Pozvánka: Majstrovstvá Slovenska v lezení detí a mládeže 2014

Srdečne vás pozývame na Majstrovstvá Slovenska v lezení detí a mládeže. Každý pretekár polezie 3 kvalifikačné cesty s lanom (obtiažnosť). O majstrovi a majsterke Slovenska 2014 rozhodne veľké finále. Ako bonus môžu (nepovinne) lezci pretekať aj v boulderingu. Pripravené budú 4 bouldre, za každý vylezený boulder sa dá vyhrať odmena. Tešíme sa na Vás a Vaše výkony!

HUDY Tatry Boulderblast 2014

Báli ste sa, že tento rok Boulderblast nebude? Zbytočne! 90. Jamesácky THT bude nadupaný zábavou a bouldristi pri tom musia byť samozrejme tiež, tento rok za podpory HUDY sportu. Povalu už máme rezervovanú, do kade pomaly nalievajú rosé a tatranská žula sa už otriasa od lišajníkov, aby sme ju mohli dotvoriť mádžom, potom a krvou.
Nový sprievodca pre San Vito Lo Capo