ThinkBIG! USA2014 – Joe´s, Joe´s, Joe´s

Posledný týždeň v USA, posledný článok o tom čo sme zažili a vyliezli. Séria ThinkBIG! začala pred takmer 5 rokmi mojim prvým výletom za bouldrami mimo Európy a dá sa povedať, že mi zmenila dovtedajší život a mení ho do dnes. Tieto články začali ako denník nadšenca, ktorému sa splnil sen, aby si aj po pár rokoch spomenul na dôležité detaily tej zmeny, ktorá ho v živote neustále sprevádza. ThinkBig je o snoch a ceste k nim. Je o hľadaní spôsobu ako sa sny dajú splniť. Ja verím, že každý sen sa dá splniť, pokiaľ sme ochotní do jeho splnenia vložiť dostatok energie. Pomaly zisťujem, že mojím snom nie je konkrétny lezecký cieľ, ale cesta k mnohým lezeckým cieľom. Cesta plná nových krásnych miest a zaujímavých ľudí. A keďže naplnené sny len podporujú ďalšie snívanie, táto séria určite nebude posledná.
Moravské Kejkle 2014

Už túto sobotu sa budú konať bouldrové závody Moravské kejkle 2014. Ak nemáte v sobotu čo robiť, vyrazte pozrieť na Moravu!


ROCK POINT Český pohár v boulderingu - 6. kolo, finále

Brno – veletrh sportovních a volnočasových aktivit Sport Life

 
V průběhu roku 2014 se konalo celkem pět kol ROCK POINT Českého poháru v boulderingu. Na víkend 8. a 9.11.2014 je pro vás na brněnském výstavišti v rámci Sportlifu připraveno kolo šesté, finálové.