. |
Meno |
Priezvisko |
Ročník |
Kategória |
Klub |
Sponzor |
Skupina |
. |
1 |
Ján |
Smoleň |
1980 |
Muži
|
James Dolný Kubín |
TILAK, TENDON |
Kvalifikácia 10:00 - 11:30 |
2 |
Csaba |
Komondi |
1976 |
Muži
|
SpiderClub |
SpiderClub |
Kvalifikácia 13:00 - 14:30 |
3 |
Peter |
Horváth |
1991 |
Muži
|
|
|
Kvalifikácia 10:00 - 11:30 |
4 |
Ján |
Dudáš |
1983 |
Muži
|
James Dolný Kubín |
|
Kvalifikácia 10:00 - 11:30 |
5 |
Martin |
Stráník |
1990 |
Muži
|
HO Choceň |
Singing Rock, High Point, Saltic |
Kvalifikácia 13:00 - 14:30 |
6 |
Mojmír |
Kandrík |
1990 |
Muži
|
ClimBeer |
vovyske.sk |
Kvalifikácia 10:00 - 11:30 |
7 |
Daniel |
Šak |
1984 |
Muži
|
HK Vabec |
bouldersopa.eu |
Kvalifikácia 10:00 - 11:30 |
8 |
Viliam |
Ferčák |
1992 |
Muži
|
Metropol KE |
NIVEA, Banane climbing |
Kvalifikácia 13:00 - 14:30 |
9 |
Michal |
Malina |
1993 |
Muži
|
šk james kežmarok |
banane climbing, ALE |
Kvalifikácia 13:00 - 14:30 |
10 |
Urban |
Petra |
1993 |
Muži
|
šk james kežmarok |
banane climbing, ALE |
Kvalifikácia 13:00 - 14:30 |
11 |
Stefan |
Bednár |
1990 |
Muži
|
šk james kežmarok |
Kompava,banane climbing, ALE |
Kvalifikácia 13:00 - 14:30 |
12 |
Jozef |
Ketyi |
1985 |
Muži
|
|
|
Kvalifikácia 10:00 - 11:30 |
13 |
Štěpán |
Stráník |
1987 |
Muži
|
HO Choceň |
Saltic, Singing Rock, LUJS Choceň |
Kvalifikácia 13:00 - 14:30 |
14 |
Tomas |
Jamrich |
1989 |
Muži
|
|
|
Kvalifikácia 10:00 - 11:30 |
15 |
Martin |
Šebeš |
1977 |
Muži
|
Metropol Košice |
Martin Šebeš |
Kvalifikácia 10:00 - 11:30 |
16 |
David |
Šatanek |
1988 |
Muži
|
Metropol Košice |
Metropol Košice |
Kvalifikácia 10:00 - 11:30 |
17 |
Matej |
Švub |
1990 |
Muži
|
cccbbb, |
škorpion,K2 |
Kvalifikácia 10:00 - 11:30 |
18 |
jakub jiří |
Švub |
1997 |
Muži
|
cccbbb |
škorpión, bocianik |
Kvalifikácia 10:00 - 11:30 |
19 |
Ondrej, Humpy |
Švub |
1985 |
Muži
|
cccbbb |
š |
Kvalifikácia 8:30 - 10:00 |
20 |
Peter,Kraken |
Doležaj |
1982 |
Muži
|
cccbbb |
škorpión, bocianik |
Kvalifikácia 11:30 - 13:00 |
21 |
Marian |
Hrubý |
1988 |
Muži
|
cccbbb |
škorpión, bocianik |
Kvalifikácia 10:00 - 11:30 |
22 |
Samuel |
Rezek |
1998 |
Muži
|
James Junior Team |
|
Kvalifikácia 11:30 - 13:00 |
23 |
Nikodem |
Kadleček |
1997 |
Muži
|
James Junior Team |
Láska K Nej |
Kvalifikácia 11:30 - 13:00 |
24 |
Vaclav |
Magdina |
1987 |
Muži
|
Slavia Zvolen |
|
Kvalifikácia 11:30 - 13:00 |
25 |
Stano |
Klimo |
1984 |
Muži
|
HK Direct |
Alphasport Mammut |
Kvalifikácia 10:00 - 11:30 |
26 |
Peter |
Tichý |
1983 |
Muži
|
K2 |
K2 Zilina |
Kvalifikácia 10:00 - 11:30 |
27 |
Peter |
Gašiak |
1986 |
Muži
|
|
|
Kvalifikácia 10:00 - 11:30 |
28 |
Peter |
Horváth |
1991 |
Muži
|
|
|
Kvalifikácia 8:30 - 10:00 |
29 |
Kubo |
Kovacik |
1989 |
Muži
|
Mksk modra |
AMUERTE/urban apes |
Kvalifikácia 8:30 - 10:00 |
30 |
Ján |
Pukansky |
1978 |
Muži
|
Metropol KE,T2 Boulder Arena |
T2 boulder arena |
Kvalifikácia 11:30 - 13:00 |
31 |
Gabriel |
Ferčák |
1994 |
Muži
|
Metropol Ke |
|
Kvalifikácia 11:30 - 13:00 |
32 |
Juraj |
Ravas |
1991 |
Muži
|
Urban apes |
|
Kvalifikácia 8:30 - 10:00 |
33 |
Tomas |
Havlik |
1991 |
Muži
|
FEI STUBA |
|
Kvalifikácia 8:30 - 10:00 |
34 |
Maroško |
Oráč |
1975 |
Muži
|
Euphory Team |
www.lacnyoutdoor.sk |
Kvalifikácia 8:30 - 10:00 |
35 |
Matúš |
Gombár |
1989 |
Muži
|
|
www.sport-outdoor.sk, Wild Country |
Kvalifikácia 8:30 - 10:00 |
36 |
Ivan |
Capko |
1971 |
Muži
|
HK Manín |
Samisa Corp. Ltd |
Kvalifikácia 8:30 - 10:00 |
37 |
Michal |
Kmeťo |
1991 |
Muži
|
MK |
|
Kvalifikácia 13:00 - 14:30 |
38 |
Marek |
Matej |
1976 |
Muži
|
|
|
Kvalifikácia 8:30 - 10:00 |
39 |
Jakub |
Tuhársky |
1987 |
Muži
|
|
|
Kvalifikácia 8:30 - 10:00 |
40 |
Marián |
Šeliga |
87 |
Muži
|
K2 Žilina |
Anatomic |
Kvalifikácia 13:00 - 14:30 |
41 |
Filip |
Michlík |
1991 |
Muži
|
|
|
Kvalifikácia 11:30 - 13:00 |
42 |
Lubčo |
Koščák |
1983 |
Muži
|
Euphory TEAM |
|
Kvalifikácia 8:30 - 10:00 |
43 |
Alex |
Kostelansky |
1994 |
Muži
|
HK Manín |
|
Kvalifikácia 11:30 - 13:00 |
44 |
Michal |
Požár |
1985 |
Muži
|
HK Invalid Marček |
|
Kvalifikácia 11:30 - 13:00 |
45 |
Rado |
Sučo |
1984 |
Muži
|
HK Invalid Marček |
vy vsetci :D |
Kvalifikácia 11:30 - 13:00 |
46 |
David |
Kozel |
1982 |
Muži
|
|
amuerte,rockpillars |
Kvalifikácia 13:00 - 14:30 |
47 |
Juraj |
Gondžúr |
1977 |
Muži
|
K2 Žilina |
Planika, s.r.o. |
Kvalifikácia 11:30 - 13:00 |
48 |
Matúš, Kuko |
Kostka |
86 |
Muži
|
HK Jasná Liptovský Mikuláš |
Alphasport Mammut |
Kvalifikácia 10:00 - 11:30 |
49 |
David |
Zavacky |
1984 |
Muži
|
hk vabec |
|
Kvalifikácia 10:00 - 11:30 |
50 |
Jakub |
Mihalik |
1997 |
Muži
|
|
|
Kvalifikácia 8:30 - 10:00 |
51 |
Vlado |
Mihal |
1974 |
Muži
|
|
|
Kvalifikácia 8:30 - 10:00 |
52 |
Ján |
Mlinárik |
1987 |
Muži
|
Rozlomity Košice |
|
Kvalifikácia 13:00 - 14:30 |
53 |
Zuzana |
Stefanska |
1983 |
Ženy
|
MKSK Modra |
Vertigo |
Kvalifikácia 10:00 - 11:30 |
54 |
Miroslava |
Krajčiová |
1988 |
Ženy
|
Urban Apes |
K2 Bratislava |
Kvalifikácia 10:00 - 11:30 |
55 |
Jana |
Pelikánová |
1977 |
Ženy
|
|
|
Kvalifikácia 10:00 - 11:30 |
56 |
Katarina |
Kopoldova |
1978 |
Ženy
|
|
|
Kvalifikácia 10:00 - 11:30 |
57 |
Linda |
Gundova |
1988 |
Ženy
|
|
|
Kvalifikácia 10:00 - 11:30 |
58 |
Vanda |
Michalková |
2002 |
Ženy
|
Lezecká Akadémia |
|
Kvalifikácia 8:30 - 10:00 |
59 |
Zuzka |
Leitmanová |
1992 |
Ženy
|
cccbbb |
škorpión, bocianik |
Kvalifikácia 11:30 - 13:00 |
60 |
Veronika |
Lattáková |
1997 |
Ženy
|
James Junior Team |
|
Kvalifikácia 11:30 - 13:00 |
61 |
Kristína |
Harvišová |
1997 |
Ženy
|
James Junior Team |
|
Kvalifikácia 11:30 - 13:00 |
62 |
Andrea |
Čepcová |
1991 |
Ženy
|
MKSK MODRA |
Vertigo |
Kvalifikácia 10:00 - 11:30 |
63 |
Lucia |
Korcová |
1985 |
Ženy
|
HK ZlatéMoravce |
Petrolservis |
Kvalifikácia 8:30 - 10:00 |
64 |
Katarina |
Fickuliakova |
1973 |
Ženy
|
|
Vertigo |
Kvalifikácia 11:30 - 13:00 |
65 |
Silvie |
Rajfová |
1989 |
Ženy
|
|
|
Kvalifikácia 11:30 - 13:00 |
66 |
Katarína |
Čižmárova |
1986 |
Ženy
|
Metropol košice |
Metropol košice |
Kvalifikácia 11:30 - 13:00 |
67 |
Kristina |
Bagalova |
1985 |
Ženy
|
T2 Boulder arena |
T2 Boulder arena |
Kvalifikácia 11:30 - 13:00 |
68 |
Michaela |
Hunčagová |
1996 |
Ženy
|
Lezecká Akadémia |
|
Kvalifikácia 8:30 - 10:00 |
69 |
Karolína |
Nevělíková |
1995 |
Ženy
|
HK Pálavský věšák |
|
Kvalifikácia 11:30 - 13:00 |
70 |
Žofia |
Trsťanová |
1989 |
Ženy
|
|
|
Kvalifikácia 10:00 - 11:30 |