Osp - Mišja Peč

Ascents

1.  tiri
7c+
PP (3)
11.10.2020
1
1.  tiri
7c+
PP (3)
11.10.2020
27.  ryso
7c/7c+
PP
26.01.2020
27
27.  ryso
7c/7c+
PP
26.01.2020
47.  Smuel
7c/7c+
PP
02.11.2019
47
47.  Smuel
7c/7c+
PP
02.11.2019
49.  Buco
7b+
PP (2)
02.11.2019
49
49.  Buco
7b+
PP (2)
02.11.2019
69.  Smuel
6c
Flash
31.10.2019
69
69.  Smuel
6c
Flash
31.10.2019
87.  Buco
7c
PP (2)
29.10.2019
87
87.  Buco
7c
PP (2)
29.10.2019
89.  Buco
7c/7c+
PP (2)
29.10.2019
89
89.  Buco
7c/7c+
PP (2)
29.10.2019
90.  Buco
7c
PP (2)
29.10.2019
90
90.  Buco
7c
PP (2)
29.10.2019
99.  kurko
7b+/7c
PP (2)
28.10.2019
99
99.  kurko
7b+/7c
PP (2)
28.10.2019
100.  kurko
10-/10
PP (4)
27.10.2019
100
100.  kurko
10-/10
PP (4)
27.10.2019
. Climber Route Grade Style Date  
1 tiri JSFK 7c+ PP (3) 11.10.2020
2 tiri Mrtvaški Ples 8b PP (3) 10.10.2020
3 kyslik Jožetova 6a+ OS 19.09.2020
4 kyslik Jumbo 7a AF 19.09.2020
5 kyslik Tretje tisočletje 6b OS 19.09.2020
6 kyslik Kamnolom 6a+ RP 19.09.2020
7 kyslik Hrenovka 6b+ AF 19.09.2020
8 kyslik Sneguljčica 5c OS 19.09.2020
9 kyslik Prehod za pešce 4c OS 19.09.2020
10 kyslik Dežela šalc 5c+ RP 19.09.2020
11 Sutvajka Pečenica predĺženie 6b+ OS 07.07.2020
12 Sutvajka Naritko Mitko 5a OS 07.07.2020
13 Sutvajka Jožetova 6a+ OS 07.07.2020
14 kurko Ljubezen na prvi pogled 2dl. 7c+ Flash 07.03.2020
15 kurko Ptičja Vizija 7c+ PP 07.03.2020
16 kurko Uncle Ben 7b OS 07.03.2020
17 kurko Ljubezen na prvi pogled 1dl. 7a+ Flash 07.03.2020
18 kurko Šunka 7c PP (5) 06.03.2020
19 kurko Godla predĺženie 7c+ PP (2) 06.03.2020
20 kurko Godla 7b PP (2) 06.03.2020
21 kurko Nikita 7b+ OS 05.03.2020
22 kurko Minulet 7b+ OS 05.03.2020
23 kurko 9a predĺženie 7c PP (2) 04.03.2020
24 kurko Figaro 8a+ PP (1) 02.03.2020
25 kurko Popaj - predĺženie Huga 8a+ PP (1) 02.03.2020
26 kurko Oro Puro 7c PP (3) 02.03.2020
27 ryso Hugo 7c/7c+ PP 26.01.2020
28 ryso VR6 7c PP 22.01.2020
29 helljohn Parkljevka 5b OS 03.01.2020
30 helljohn Slinavka 5a OS 03.01.2020
31 PAuUlA Tortuga a 7b PP (5) 02.11.2019
32 kurko Pasja Radost 7b+ OS 02.11.2019
33 kurko Deževna sodba 7c Flash 02.11.2019
34 kurko JSFK 7c+ PP 02.11.2019
35 kurko Klobasa - Preobrazba 7c+ PP 02.11.2019
36 Kvaso Pičkin Dim 6c OS 02.11.2019
37 Kvaso Tazio 6c OS 02.11.2019
38 Kvaso Hugolina 7b+ PP 02.11.2019
39 Kvaso Albanski Konjak 6c+ OS 02.11.2019
40 Kvaso Hobit 7c PP 02.11.2019
41 Kvaso Tortuga a 7b PP 02.11.2019
42 Kvaso 9a 6c PP 02.11.2019
43 Smuel Albanski Konjak 6c+ OS 02.11.2019
44 Smuel Gorenjski šnops 7a OS 02.11.2019
45 Smuel Sreča Vrtnice 7a OS 02.11.2019
46 Smuel Ptičja Perspektiva 1 7b OS 02.11.2019
47 Smuel Manana 7c/7c+ PP 02.11.2019
48 Smuel Krvavica 7a+ OS 02.11.2019
49 Buco Figa 7b+ PP (2) 02.11.2019
50 Buco Oktoberfest 8a PP 02.11.2019
51 Buco Mrtvaški Ples 8b PP (3) 02.11.2019
52 PAuUlA Mičkena 6c+ PP (4) 31.10.2019
53 PAuUlA Rodeo 7a PP (5) 31.10.2019
54 kurko Stinger 7c OS 31.10.2019
55 kurko Twin Peaks 7c/7c+ Flash 31.10.2019
56 kurko Uživancija 8a PP (2) 31.10.2019
57 kurko Caffé Espresso 8a+ PP (3) 31.10.2019
58 kurko Eagles 8b PP (3) 31.10.2019
59 Buco Nočna Kronika 7c/7c+ PP (2) 31.10.2019
60 Buco Albanski Konjak predĺženie 8a PP (2) 31.10.2019
61 Adolezcent Hugolina 7b+ RP 31.10.2019
62 Adolezcent Flash Dance 7c RP 31.10.2019
63 Adolezcent Rodeo 7a RP 31.10.2019
64 Smuel Ribalton 7a+ PP 31.10.2019
65 Smuel Kurčji Rock 6c+ OS 31.10.2019
66 Smuel Corto 8a PP 31.10.2019
67 Smuel Hobit 7c PP 31.10.2019
68 Smuel Tortuga a 7b Flash 31.10.2019
69 Smuel 9a 6c Flash 31.10.2019
70 Smuel Rodeo 7a PP 31.10.2019
71 Smuel Flash Dance 7c PP 31.10.2019
72 Smuel Giljotina (1.dĺžka) 8a PP 31.10.2019
73 Filipo Pičkin Dim 6c PP (3) 31.10.2019
74 Filipo Parkljevka 5b OS 31.10.2019
75 Filipo Slinavka 5a OS 31.10.2019
76 PAuUlA 9a 6c OS 30.10.2019
77 PAuUlA Pičkin Dim 6c Flash 30.10.2019
78 kurko Chiquita 1 8a PP (4) 30.10.2019
79 kurko Urbanova 8a PP (3) 30.10.2019
80 kurko Kaj Ti Je Deklica? 8b+ PP (3) 30.10.2019
81 Buco Giljotina (1.dĺžka) 8a PP (2) 30.10.2019
82 Buco Flash Dance 7c OS 30.10.2019
83 Buco Kurčji Rock 6c+ OS 30.10.2019
84 Buco Chiquita 1 8a PP (3) 30.10.2019
85 PAuUlA Kurčji Rock 6c+ PP (3) 29.10.2019
86 PAuUlA Tazio 6c PP (3) 29.10.2019
87 Buco Pinot 7c PP (2) 29.10.2019
88 Buco Pasja Radost 7b+ PP (2) 29.10.2019
89 Buco Hugo 7c/7c+ PP (2) 29.10.2019
90 Buco Hobit 7c PP (2) 29.10.2019
91 Buco Ribalton 7a+ Flash 29.10.2019
92 Buco Tortuga a 7b OS 29.10.2019
93 Buco Nido 7b OS 29.10.2019
94 Buco Frenkova 7a Flash 29.10.2019
95 Buco Mičkena 6c+ Flash 29.10.2019
96 Buco Hugolina 7b+ OS 29.10.2019
97 Buco Deževna sodba 7c OS 29.10.2019
98 kurko Rodeo 7a OS 28.10.2019
99 kurko Peskovnik 7b+/7c PP (2) 28.10.2019
100 kurko Highlander 10-/10 PP (4) 27.10.2019
<< < 1 2345 > >>
1810 of items in 19 pages.