La Skala - Slovenský pohár v lezení na obtiažnosť

Registrácia

Pretek:La Skala - Slovenský pohár v lezení na obtiažnosť
Miesto:La Skala, Žilina
Dátum:01.12.2018
Registrácia končí::01.12.2018 00:00:00
Registrácia skončila 01.12.2018 00:00:00.

Zoznam prihlásených

. Meno Priezvisko Ročník Kategória Klub Sponzor Skupina .
1 Filip Hromada 2004 Muži Lezecká akadémia U16
2 Tomáš Buček 2001 Muži HK Manin U18
3 Pavel Kratochvíl 2000 Muži Lezecká akadémia Scarpa, EUROKIM a.s. U20
4 Robert Luby 1996 Muži CCCBBB Scarpa, Gilmonte, Iura Dospelý
5 Matúš Válek 2002 Muži LK SPIDER'S NOOK U18
6 Štěpán Volf 1996 Muži Rafiki, Climbing technology Dospelý
7 Antoni Bąbel 2005 Muži ŚKA Kielce Poland U16
8 Jakub Kovacik 1989 Muži Urban apes Mammut Dospelý
9 Jakub Fábric 2003 Muži Lezecká akadémia Rodič U16
10 Tristan Sýkora 2006 Muži Lezecká akadémia U16
11 Ján Krchňavý 1998 Muži HK Banik Prievidza Dospelý
12 Adam Minka 1999 Muži HK Horec Liptovský Mikuláš U20
13 Peter Matejíček 1999 Muži HK James Žiar nad Hronom U20
14 Samo Štefánik 2003 Muži HK Manin U16
15 Tomáš Černák 1985 Muži HK Baník Prievidza Dospelý
16 Tomáš Plevko 1999 Muži HK Manín Singingrock U20
17 Viktor Kotuliak 2004 Muži Lezecká akadémia U16
18 Viktor Kotuliak 2004 Muži Lezecká akadémia U16
19 Michał Korban 2005 Muži ŚKA Poland U16
20 Peter Kuric 2001 Muži HK Prometeus Žilmont s.r.o. , Zenit SK , Scarpa. U18
21 Juraj Majtan 1980 Muži HK Manín Dospelý
22 Filip Novotný 1998 Muži Dospelý
23 Andrej Sýkora 1979 Muži Dospelý
24 Martin Minárik 2000 Muži Hk prometeus handlová U20
25 Andrej Capko 1995 Muži HK Manín Dospelý
26 Jakub Švub 1997 Muži CCCBBB Brutal Povala Dospelý
27 martin kolembus 1981 Muži hk Manýn Dospelý
28 Michal Mikušínec 2001 Muži U18
29 filip koman 1997 Muži khs kras rožňava trango Dospelý
30 Dávid Šatánek 1988 Muži Metropol Košice AlphaSport Mammut, LaSkala Dospelý
31 Jakub Hadvig 1988 Muži CCCBBB Brutal Povala Dospelý
32 Dorota Bulandová 2005 Ženy HK Manín - U16
33 Vanda Michalková 2002 Ženy Lezecká akadémia Yak&Rysy, Climb Skin, Marva U18
34 Lujza Michalková 2006 Ženy Lezecká akadémia U16
35 Lenka Furdíková 2000 Ženy CCCBBB U20
36 Barbora Čemanová 2004 Ženy HK Rozlomity U16
37 Katka Váleková 2004 Ženy LK SPIDER'S NOOK U16
38 Lenka Bacigálová 2001 Ženy LK SPIDER'S NOOK U18
39 Andrea Dancsova 1988 Ženy Urban apes Dospelý
40 Sofia Ďurková 2005 Ženy Lezecká akadémia U16
41 Liliana Gejdošová 2004 Ženy Lezecká Akadémia U16
42 Kristína Gunišová 2003 Ženy Horolezecký klub Zlaté Moravce U16
43 Zuzana Stefanska 1983 Ženy Vertigo Dospelý
44 Markéta Janošová 2004 Ženy TJ Baník Karviná Saltic, Singing Rock, CAT U16