Výsledky
18. 10. 2014: MSR Obtiažnosť K2
10. 11. 2012: Vertigo Open 2012
20. 10. 2012: Edelweiss Cup Modra


Štatistiky

TOPlist

Registrácia [Registration]

Ak si registráciu vyplníte ako registrovaný používateľ, budete ju môcť neskôr zmazať alebo zmeniť (napr. skupinu).

If you submit registration as registered user, you will be later able to delete registration or change (e.g. group).

Pretek [Competition]:3. kolo Slovenského pohára v lezení detí
Miesto [Place]:Handlová
Dátum [Date]:10.06.2017

Prihlásenie [Registration]

Môžete sa prihlásiť do nasledujúcich skupín. Počet ľudí v jednej skupine je kapacitne obmedzený.

You can register to one of the groups listed below. Number of people in each group is limited.

. Skupina Kapacita Prihlásených
1. U10 2008 - 2010 100 26
2. U12 2006 - 2007 100 21
3. U14 2005 - 2004 100 19
Meno [Name]: *
Priezvisko [Surname]: *
Rok narodenia [Birth year]: *
Kategoria [Category]: *
Skupina [Group]:
Email: *
Klub [Club]:
Sponzor [Sponsor]:
Ochrana proti spamu. Zadaj výsledok. šest plus osem 6 + 8= *
* denotes required field  

Zoznam prihlásených [List of competitors]

. Meno Priezvisko Ročník Kategória Klub Sponzor Skupina .
1 Tristan Sýkora 2006 Muži Lezecká akadémia Vertigo U12 2006 - 2007 -
2 Martin Kohút 2006 Muži h. k. Prometeus Handlová U12 2006 - 2007 -
3 Henrich Holein 2007 Muži h. k. Prometeus Handlová U12 2006 - 2007 -
4 Matúš Chudík 2006 Muži James Junior Team Bratislava U12 2006 - 2007 -
5 Artur Pankuch 2007 Muži HK Rozlomity Košice U12 2006 - 2007 -
6 Martin Nečej 2007 Muži HK Rozlomity Košice U12 2006 - 2007 -
7 Martin Matúšek 2006 Muži Stienka Tatranska Lomnica U12 2006 - 2007 -
8 Jakub SLUKA 2004 Muži HK Baník Prievidza U12 2006 - 2007 -
9 Andrej Kačkovič 2007 Muži K2 Team U12 2006 - 2007 -
10 Michal Ivanič 2007 Muži Lezecká akadémia U12 2006 - 2007 -
11 joomlapostcutnojs joomlapostcutnojs 1988 Ženy U12 2006 - 2007 -
12 Lea Slobodová 2007 Ženy Lezecká akadémia U12 2006 - 2007 -
13 Martina Buršíková 2006 Ženy Lezecká akadémia U12 2006 - 2007 -
14 Zora Scholtzová 2007 Ženy HK Rozlomity Košice U12 2006 - 2007 -
15 Lujza Michalková 2006 Ženy Lezecká Akadémia U12 2006 - 2007 -
16 Daniela Pisarčíková 2007 Ženy LK SPIDER'S NOOK U12 2006 - 2007 -
17 Laura Balážová 2007 Ženy Horolezecký Klub Zlaté Moravce U12 2006 - 2007 -
18 Natália Vančíková 2007 Ženy Horolezecký Klub Zlaté Moravce U12 2006 - 2007 -
19 Leila Lehmouri 2007 Ženy IAMES LEVICE Junior Climbing Team Levice/ Spojená Cirkevná škola Sv. Vincenta de Paul Levice U12 2006 - 2007 -
20 Viktória Nichtová 2007 Ženy IAMES LEVICE Junior Climbing Team Levice/ Spojená Cirkevná škola Sv. Vincenta de Paul Levice U12 2006 - 2007 -
21 Beruska Zacharova 2006 Ženy ASA Banska Bystrica U12 2006 - 2007 -
1 Andrej Buzaši 2005 Muži Lezecká akadémia U14 2005 - 2004 -
2 Filip Hromada 2004 Muži Lezecká akadémia U14 2005 - 2004 -
3 Viktor Kotuliak 2004 Muži Lezecká akadémia U14 2005 - 2004 -
4 Marco Ondrejka 2005 Muži h. k. Prometeus Handlová U14 2005 - 2004 -
5 Lukáš Chudík 2004 Muži James Junior Team Bratislava U14 2005 - 2004 -
6 Peter Lulkovič 2005 Muži James Junior Team Bratislava U14 2005 - 2004 -
7 Martin Šmilňák 2005 Muži HK Rozlomity U14 2005 - 2004 -
8 Matúš Matúšek 2005 Muži Stienka Tatranská Lomnica U14 2005 - 2004 -
9 Matúš Tinák 2005 Muži IAMES LEVICE Junior Climbing Team Levice/ Spojená Cirkevná škola Sv. Vincenta de Paul Levice U14 2005 - 2004 -
10 Filip Šumeraj 2005 Muži IAMES LEVICE Junior Climbing Team Levice/ Spojená Cirkevná škola Sv. Vincenta de Paul Levice U14 2005 - 2004 -
11 Tomas Zachar 2004 Muži ASA Banska Bystrica U14 2005 - 2004 -
12 Max Patterson 2004 Muži ASA Banska Bystrica U14 2005 - 2004 -
13 Katka Váleková 2004 Ženy LK SPIDER'S NOOK U14 2005 - 2004 -
14 Dorota Bulandová 2005 Ženy HK Manín U14 2005 - 2004 -
15 Barbora Čemanová 2004 Ženy HK Rozlomity Košice U14 2005 - 2004 -
16 Sofia Durková 2005 Ženy Lezecká akadémia U14 2005 - 2004 -
17 Tereza Tináková 2004 Ženy IAMES LEVICE Junior Climbing Team Levice/ Spojená Cirkevná škola Sv. Vincenta de Paul Levice U14 2005 - 2004 -
18 Liliana Gejdošová 2005 Ženy Lezecka akademia U14 2005 - 2004 -
19 Karin Morávková 2004 Ženy HKmanin LeziemZleziem U14 2005 - 2004 -
1 Peter Tončko 2009 Muži h. k. Prometeus Handlová U10 2008 - 2010 -
2 Samuel David Hliva 2008 Muži h. k. Prometeus Handlová U10 2008 - 2010 -
3 Róbert Suja 2008 Muži h. k. Prometeus Handlová U10 2008 - 2010 -
4 Maximilian Ildza 2008 Muži Lanove centrum Outdoor park Presov U10 2008 - 2010 -
5 Matej Bizoň 2008 Muži bez klubovej príslušnosti otec U10 2008 - 2010 -
6 Leo Valent 2009 Muži Horolezecký Klub Zlaté Moravce U10 2008 - 2010 -
7 Daniel Pivarči 2009 Muži Horolezecký Klub Zlaté Moravce U10 2008 - 2010 -
8 Timotej Ondrejka 2008 Muži Horolezecký Klub Zlaté Moravce U10 2008 - 2010 -
9 Matej Klučka 2008 Muži Horolezecký Klub Zlaté Moravce U10 2008 - 2010 -
10 Michal Mihál 2009 Muži U10 2008 - 2010 -
11 Tomáš Fraňo 2010 Muži Vertigo kids tato U10 2008 - 2010 -
12 Juliana Záňová 2008 Ženy T2 Boulder U10 2008 - 2010 -
13 Zojka Slamková 2008 Ženy LK SPIDER'S NOOK U10 2008 - 2010 -
14 Kristína Denčiaková 2009 Ženy h. k. Prometeus Handlová U10 2008 - 2010 -
15 Schöneckerova Ellen 2008 Ženy James Junior Team Bratislava U10 2008 - 2010 -
16 Katarína Hollá 2008 Ženy Lezecká akadémia U10 2008 - 2010 -
17 Sára Šuhalová 2009 Ženy IAMES LEVICE Junior Climbing Team Levice/ Spojená Cirkevná škola Sv. Vincenta de Paul Levice U10 2008 - 2010 -
18 Laura Šuhalová 2008 Ženy IAMES LEVICE Junior Climbing Team Levice/ Spojená Cirkevná škola Sv. Vincenta de Paul Levice U10 2008 - 2010 -
19 Michaela SLUKOVÁ 2009 Ženy HK Baník Prievidza U10 2008 - 2010 -
20 Hana Bottová 2008 Ženy HK Cigánka Muráň U10 2008 - 2010 -
21 Nina Gavliková 2010 Ženy HKmanin LeziemZleziem U10 2008 - 2010 -
22 Linda Selepová 2008 Ženy HKmanin LeziemZleziem U10 2008 - 2010 -
23 Viktória Sališová 2008 Ženy Horolezecký Klub Zlaté Moravce U10 2008 - 2010 -
24 Adelka Jánošková 2008 Ženy Horolezecký Klub Zlaté Moravce U10 2008 - 2010 -
25 Ema Dubovská 2010 Ženy CCCBBB U10 2008 - 2010 -
26 Lea Štítová 2010 Ženy CCCBBB U10 2008 - 2010 -