. |
Meno |
Priezvisko |
Ročník |
Kategória |
Klub |
Sponzor |
Skupina |
. |
1 |
Jozef |
Ketyi |
1985 |
Muži
|
James Junior Team |
|
Kvalifikacia 10:00 - 11:30 |
2 |
Ivan |
Šulek |
1999 |
Muži
|
James Junior Team |
IM Production s.r.o |
Kvalifikacia 8:30 - 10:00 |
3 |
Pavel |
Kratochvíl |
2000 |
Muži
|
Lezecká akadémia |
EUROKIM a.s. |
Kvalifikacia 8:30 - 10:00 |
4 |
Ján |
Pukanský |
1978 |
Muži
|
HK Metropol KE |
|
Kvalifikacia 10:00 - 11:30 |
5 |
Tomáš |
Pivoňka |
1984 |
Muži
|
HK Metropol KE |
|
Kvalifikacia 10:00 - 11:30 |
6 |
Martin |
Motyka |
1990 |
Muži
|
HK Metropol KE |
|
Kvalifikacia 10:00 - 11:30 |
7 |
Peter |
Tobak |
1985 |
Muži
|
HK Metropol KE |
|
Kvalifikacia 10:00 - 11:30 |
8 |
Vaclav |
Magdina |
87 |
Muži
|
Slavia Zvolen |
|
Kvalifikacia 12:00 - 13:30 |
9 |
Štefan |
Bednár |
1990 |
Muži
|
ŠK James Kežmarok |
www.kompava.sk |
Kvalifikacia 13:30 - 15:00 |
10 |
Juraj |
Ravas |
1991 |
Muži
|
Urban apes |
|
Kvalifikacia 8:30 - 10:00 |
11 |
šimon |
zentko |
1996 |
Muži
|
HK poprad |
|
Kvalifikacia 10:00 - 11:30 |
12 |
Bohuš |
Kajan |
1992 |
Muži
|
|
|
Kvalifikacia 8:30 - 10:00 |
13 |
Robo |
Luby |
1996 |
Muži
|
|
|
Kvalifikacia 10:00 - 11:30 |
14 |
Andrej |
Capko |
1995 |
Muži
|
HK Manín |
|
Kvalifikacia 12:00 - 13:30 |
15 |
Ivan |
Capko |
1971 |
Muži
|
|
|
Kvalifikacia 12:00 - 13:30 |
16 |
Ondrej |
Zentko |
1998 |
Muži
|
HK 1715 Poprad |
|
Kvalifikacia 10:00 - 11:30 |
17 |
Karol |
Hanus |
1992 |
Muži
|
|
|
Kvalifikacia 12:00 - 13:30 |
18 |
Viliam |
Fercak |
1992 |
Muži
|
Metropol Ke |
Banane |
Kvalifikacia 13:30 - 15:00 |
19 |
Stano |
Klimo |
1984 |
Muži
|
Direct Bytča |
Alphasport Mammut |
Kvalifikacia 10:00 - 11:30 |
20 |
Peter |
Gašiak |
1987 |
Muži
|
|
|
Kvalifikacia 10:00 - 11:30 |
21 |
Lukáš |
Grünvaldský |
1991 |
Muži
|
ŠK James Kežmarok |
|
Kvalifikacia 13:30 - 15:00 |
22 |
Michal |
Kmeťo |
1991 |
Muži
|
MKŠK Modra |
www.blindr.eu |
Kvalifikacia 12:00 - 13:30 |
23 |
Maroš |
Valiga |
1990 |
Muži
|
LK Humenné |
|
Kvalifikacia 12:00 - 13:30 |
24 |
Michal |
Uhříček |
1985 |
Muži
|
HO SK Prostějov |
Hidetaka |
Kvalifikacia 12:00 - 13:30 |
25 |
Michal |
Svrček |
1991 |
Muži
|
|
|
Kvalifikacia 10:00 - 11:30 |
26 |
Martin |
Svetlik |
1989 |
Muži
|
|
|
Kvalifikacia 8:30 - 10:00 |
27 |
Peter |
Kelečín |
1993 |
Muži
|
Carpathian Climbing Club |
Mama |
Kvalifikacia 12:00 - 13:30 |
28 |
Miloš |
Němý |
1987 |
Muži
|
Rock Edge Prešov |
|
Kvalifikacia 13:30 - 15:00 |
29 |
Cyril |
Konicek |
1990 |
Muži
|
Alfa Brno |
|
Kvalifikacia 12:00 - 13:30 |
30 |
András |
Király |
1995 |
Muži
|
|
Boreal |
Kvalifikacia 13:30 - 15:00 |
31 |
Zoltán |
Androvics |
1998 |
Muži
|
Meteora |
|
Kvalifikacia 13:30 - 15:00 |
32 |
Róbert |
Kapa |
1998 |
Muži
|
Rock Edge Prešov |
|
Kvalifikacia 13:30 - 15:00 |
33 |
Michal |
Simandl |
1986 |
Muži
|
|
|
Kvalifikacia 10:00 - 11:30 |
34 |
peter |
kuric |
2001 |
Muži
|
hk. Prometeus Handlová |
|
Kvalifikacia 12:00 - 13:30 |
35 |
martin |
minárik |
2000 |
Muži
|
hk. Prometeus Handlová |
|
Kvalifikacia 12:00 - 13:30 |
36 |
Jakub |
Kralovic |
1992 |
Muži
|
|
|
Kvalifikacia 12:00 - 13:30 |
37 |
Marián |
Šeliga |
1987 |
Muži
|
Urban Apes Shs James |
čo? |
Kvalifikacia 13:30 - 15:00 |
38 |
Lukáš |
Koporec |
1988 |
Muži
|
|
|
Kvalifikacia 10:00 - 11:30 |
39 |
lukas |
korim |
2000 |
Muži
|
James Junior Team |
|
Kvalifikacia 8:30 - 10:00 |
40 |
Matej |
Chlupis |
1990 |
Muži
|
|
|
Kvalifikacia 8:30 - 10:00 |
41 |
Michal |
Eperješi |
1983 |
Muži
|
|
|
Kvalifikacia 10:00 - 11:30 |
42 |
Kubo |
Kováčik |
1989 |
Muži
|
MKŠK Modra |
AMUERTE |
Kvalifikacia 13:30 - 15:00 |
43 |
Tomas |
Havlik |
1991 |
Muži
|
HKF_BA |
|
Kvalifikacia 8:30 - 10:00 |
44 |
Michal |
Uherek |
1985 |
Muži
|
Carpathian climbing club |
|
Kvalifikacia 8:30 - 10:00 |
45 |
Jozef |
Nosáľ |
1989 |
Muži
|
|
|
Kvalifikacia 13:30 - 15:00 |
46 |
Jakub |
Švub |
1997 |
Muži
|
CCCBBB |
|
Kvalifikacia 8:30 - 10:00 |
47 |
Adam |
Okruhlica |
1999 |
Muži
|
Lezacka akademia |
|
Kvalifikacia 8:30 - 10:00 |
48 |
Mojmir |
Kandrik |
1990 |
Muži
|
ClimBeer |
|
Kvalifikacia 10:00 - 11:30 |
49 |
Petr |
Elias |
1987 |
Muži
|
|
|
Kvalifikacia 13:30 - 15:00 |
50 |
Andrej |
Krajč |
2000 |
Muži
|
James Junior team |
IM Production s.r.o |
Kvalifikacia 8:30 - 10:00 |
51 |
Peter |
Kelečín |
1993 |
Muži
|
Carpathian Climbing Club |
|
Kvalifikacia 8:30 - 10:00 |
52 |
Marek |
Bartosovic |
1988 |
Muži
|
|
|
Kvalifikacia 8:30 - 10:00 |
53 |
Vanda |
Michalkova |
2002 |
Ženy
|
|
|
Kvalifikacia 8:30 - 10:00 |
54 |
Katka |
Čižmárová |
1986 |
Ženy
|
HK Metropol KE |
|
Kvalifikacia 10:00 - 11:30 |
55 |
Zuzana |
Stefanska |
1983 |
Ženy
|
MKSK Modra |
Vertigo, YogaLates |
Kvalifikacia 10:00 - 11:30 |
56 |
Veronika |
Lattakova |
1997 |
Ženy
|
|
|
Kvalifikacia 12:00 - 13:30 |
57 |
Petra |
Růžičková |
1989 |
Ženy
|
HO SK Prostějov |
fotoskoda.cz, fotopv.cz, Midori, Olomoucký kraj |
Kvalifikacia 12:00 - 13:30 |
58 |
Emília |
Rigdová |
1990 |
Ženy
|
|
Panda |
Kvalifikacia 8:30 - 10:00 |
59 |
Daniela |
Stančíková |
1982 |
Ženy
|
|
|
Kvalifikacia 8:30 - 10:00 |
60 |
Nora |
Egeresi |
1989 |
Ženy
|
|
|
Kvalifikacia 10:00 - 11:30 |
61 |
Klára |
Halmo |
1997 |
Ženy
|
|
Wild Country, Klajda, Nadzemí |
Kvalifikacia 12:00 - 13:30 |
62 |
Nóra |
Király |
1991 |
Ženy
|
|
3rd Rock, Boreal, Café Kraft |
Kvalifikacia 13:30 - 15:00 |
63 |
romana |
trepáčová |
1999 |
Ženy
|
hk. Prometeus Handlová |
|
Kvalifikacia 12:00 - 13:30 |
64 |
Emilie |
Gelová |
1991 |
Ženy
|
|
|
Kvalifikacia 12:00 - 13:30 |
65 |
Kateřina |
Zachrdlová |
1998 |
Ženy
|
Boulder club Kotelna |
Klajda, Kotelna |
Kvalifikacia 13:30 - 15:00 |