Adrenalin Film Festival už 10.2. aj v Banskej Bystrici, Košiciach, Nitre, Poprade, Trenčíne a Žiline!

  • Nedostupný
    Po Bratislave smeruje Adrenalin Film Festival (AFF) aj do ďalších miest! Už 10. februára si budete môcť pozrieť výber toho najlepšieho zo zimnej edície na veľkom plátne v multikine CINEMAX.

Budú sa premietať dve filmové sekcie zamerané na freeskiing a snowboarding. V rámci freeski sekcie budú premietané dva filmy – Days of my Youth od MSP/Red Bull Media House a Twenty od Poorboyz Productions a v rámci snowboard sekcie až tri filmy - Mr Plant od Volcom, Bad Seeds od Nitro a Mayday od Videograss.  Cena vstupého na celý festival je symbolických 3,50 EUR.

Teaser k festivalu

Teraz si poďme predstaviť aspoň pár filmov, ktoré si určite nemôžete nechať ujsť. Tým prvým je už spomenutý Days of My Youth, ktorý je bez debaty najočakávanejší freeski film tejto sezóny. Red Bull sa spojil s Machstick Productions, aby priniesli ultimátny divácky zážitok v ktorom účinkujú hviezdy ako Richard Permin, Mark Abma, Bobby Brown, James Heim, Cody Townsend, Markus Eder, Sam Anthamatten a ďalší. Film sa natáčal až dva roky, čo je v danom žánri pomerne neobvyklé. Navyše to nie je film len o lyžovaní ako takom, naopak sa snaží poukázať na lyžovanie ako zmysel života a prostriedok na spoznávanie samého seba. Film je výnimočný aj po technickej stránke vďaka nakrúcaniu prostredníctvom technológie Cineflex Elite, ktorá predstavuje absolútnu špičku medzi športovými videami. Aj preto je celkový zážitok z filmu veľmi intenzívy a silný, čo ocení divák najmä na veľkom plátne.

Trailer k film Days of My Youth

V rámci bloku zameraného na snowboarding určite doporučujeme vidieť film Mr. Plant, za ktorým stojí dnes už legendárna značka Volcom. Cieľom Volcomu je podporovať komunitu okolo snowboardingu/surfingu/skateboardingu a byť jej súčasťou. Tomu zodpovedal aj film True to this, ktorý Volcom vydal ešte v roku 2013. V minulom roku si však Volcom zavolal na pomoc svojho dlhoročného priateľa a snowboardistu Pata Moora, s ktorým natočil video len o snowboardingu. Video zachytáva Patovu zimnú sezónu a cesty ktoré ho zaviedli od Rocky Mountains až do Japonska. Pripravte sa na autentický filmový zážitok, ktorý vám predstaví snowboarding v tej najčistejšej forme. Vo filme vystúpi veľa Patových kamarátov a žijúcich legiend ako napr. Curtis Ciszek, Scott Blum, Bryan Iguchi, Seth Huot, Jamie Lynn, Zach Normandin, Elena Hight, Hunter Wood, Mike Rav, Terje Haakonsen, Arthur Longo, Jake Welch a ďalší.

Trailer k filmu Mr Plant

PROGRAM FESTIVALU

Snowboardová sekcia

18:00 – 18:30 Mr. Plant

18:30 – 19:03 Bad Seeds

19:03 – 19:41 Mayday

19:41 – 19:59 pauza

Freeski sekcia:

20:00 – 21:02 Days of my youth

21:02 – 21:44 Twenty

Lístky si môžete zakúpiť tu: http://cine-max.sk/821/akcie/adrenalin-film-festival---zimna-edicia-201415

Event na Facebooku:  https://www.facebook.com/events/432129526937613/

Partneri festivalu: Freeskier.sk Boardlife.sk, BIKER magazine, Tlačiareň Bardejov, CINEMAX, Red Bull

 

Komentáre (0)

Nikto zatiaľ nepridal komentár. Buď prvý!

Nový komentár

Ochrana proti spamu
pät -osem = Prosím, počkajte. Overujeme, že ste to vy ...