18. 10. 2014: MSR Obtiažnosť K2
10. 11. 2012: Vertigo Open 2012
20. 10. 2012: Edelweiss Cup Modra


Štatistiky

TOPlist

Registrácia [Registration]

Ak si registráciu vyplníte ako registrovaný používateľ, budete ju môcť neskôr zmazať alebo zmeniť (napr. skupinu).

If you submit registration as registered user, you will be later able to delete registration or change (e.g. group).

Pretek [Competition]:Medzinárodné Majstrovstvá Slovenska v Drytoolingu
Miesto [Place]:Lezecká stena K2, Bratislava

Prihlásenie [Registration]

Meno [Name]: *
Priezvisko [Surname]: *
Rok narodenia [Birth year]: *
Kategoria [Category]: *
Skupina [Group]:
Email: *
Klub [Club]:
Sponzor [Sponsor]:
Ochrana proti spamu. Zadaj výsledok. sedem mínus osem 7 - 8= *
* denotes required field  

Zoznam prihlásených [List of competitors]

. Meno Priezvisko Ročník Kategória Klub Sponzor Skupina .
1 Lukáš Gubáni 1985 Muži Alpin Club Lokomotiva Bratislava -
2 Juraj Karlubik 1978 Muži -
3 Jozef Leško 1985 Muži ABC HK Bratislava -
4 Andrej Harak 1981 Muži HK Prometeus Handlová -
5 Marek Radovský 1983 Muži HK Prometeus Handlová -
6 Martin Gazdík 1988 Muži AC Lokomotiva Bratislava -
7 Radek Lienerth 1978 Muži HO Lokomotiva Brno Direct Alpine, TRIOP, Rock Empire -
8 Jan Mondzelewski 1987 Muži Kuźnia Szpeju Kuźnia Szpeju -
9 Anton Suchý 1978 Muži Svit -
10 Damian Granowski 1985 Muži KW Kraków drytooling.com.pl, GÓRY -
11 Svingal Juraj 1984 Muži HK ABC Bratislava ABC Food Machinery, 3Again, WTF -
12 Jedrzej Jablonski 1987 Muži KW Warszawa -
13 Petr Hartmann 1993 Muži HK Polička -
14 Dry Gołąb 2000 Muži KS Gołębnik -
15 Paweł Sikorski 1975 Muži Tarnogaj Tarnogaj -
16 Ján Svrček 1960 Muži Šarpoš Mammut,DMM,Garmont -
17 Ondřej Straka 1993 Muži HO Tesla Brno -
18 michal kuda 1978 Muži -
19 Pavel Vrtík 1976 Muži Noční HO Loko Brno -
20 Emil Fraštia 1971 Muži -
21 Igor Trgiňa 1968 Muži exkrement Martin manželka -
22 Pavel Šulák 1984 Muži sportoutdoor sportoutdoor -
23 Jan Straka 1981 Muži HO Lokomotiva Brno Stračena -
24 Jakub rafajdus 1996 Muži -
25 Jozef Veselý 1985 Muži -
26 Peter Bugáň 1989 Muži HO Sokol Žilina -
27 Martina Kratochvílová 1993 Ženy HO Loko Brno HUDY, Black Diamond, Direct Alpine, Triop -
28 Agata Żak 1985 Ženy Kuźnia Szpeju Kuźnia Szpeju -
29 Olga Kosek 1991 Ženy AKG Łódź, KWW -
30 Lucie Hrozová 1988 Ženy HO Holešovice Singing rock, Alpy extrem team,lezec, Mikov, Lexum evropská oční klinika -
31 Maria Soltesova 1984 Ženy -
32 Maria Soltesova 1984 Ženy -