18. 10. 2014: MSR Obtiažnosť K2
10. 11. 2012: Vertigo Open 2012
20. 10. 2012: Edelweiss Cup Modra


Štatistiky

TOPlist
Články > Pozvánka

Pozvánka

Pozvánky na zaujímavé akcie.
Rubrika

Filmový festival

Pozvánky na filmové festivaly.

41 článkov

Preteky

Pozvánky na preteky.

117 článkov

Spolu 3114 v 312 strankach.

Maltatal, Hohe Tauern

Skúsim vám trošku predstavit pre nás novú oblasť, ktorú sme boli navštíviť minulý víkend. Možno ju viacerí poznáte ako super oblasť pre ľadové a zimné lezenie.


Outdoorový filmový festival - Slnko Na Skalách

Dovoľujeme si Vás pozvať na nový outdoorový filmový festival pod holým nebom - Slnko Na Skalách, ktorý sa bude konať v Rajeckých Tepliciach - Poluvsie 9. - 11.10.


 

 


 

 


Think Big!Rocklands 2015 - Už len spomíname

Už je to vyše mesiac čo sme sa vrátili z Rocklands. Trochu to už vyzeralo, že k poslednému článku sa už nedostanem, ale bola by škoda nedopovedať príbeh do konca. Možno si myslíte, že za ten mesiac som už aj zabudol čo sa dialo posledný týždeň v Afrike, veď od vtedy už bolo toľko iných akcií, že aj mne to už pripadá ako keby to bolo pred rokom. Napriek tomu, vždy keď zavriem oči a v myšlienkach sa vrátim na opačnú pologuľu všetko sa to rýchlo vráti. Cítim vôňu ranného rooibosu, vidím slnkom zaliate Cederbergské kopce a cítim na nohách šteklenie vysokej trávy. Spomienky sú lepšie ako fotky a videá, lebo sa časom zlepšujú, ako si ich vnútorne idealizujeme. 

Kubo Kováčik - Dio 10+

Leto sa, vyzerá, prehuplo do jesene a s ňou prichádzajú po tropickom počasí aj podmienky na prelezy. Kubov prelez Dia 10+ na Súľove túto teóriu značne podporuje. Tak baľte batohy, chystajte laná a materiál, jesenná sezona začína!

Kubovi gratulujeme!


Podporíte projekt "Spoločne lezieme bezpečne" ?

Je to projekt na preistenie Kalamárky, Sitna, Jelenca a Jakuba z peňazí SPP. Detaily sú na tejto stránke...


Tri skvosty nad Mer de Glace

Nad Chamonix vykuklo opäť slniečko. To, že bude opäť dlhšie pekne, indikujú horolezci, ktorí sa objavujú ako huby po daždi. Juchúúúú. Poďme rýchlo liezť. Po Grépone sa nám už nič dlhé nechce, aj keď jedným očkom poškuľujeme po Aiguille de Roc……ale po výbuchu smiechu je nám jasné, že radšej si pôjdeme pekne bezpečne zaliezť bez strachu do menších stienok.

Video: Jonathan Siegrist v La Ramble (5.15a)

La Rambla (5.15a) je dnes už legendárna cesta a tu je pekné video z jej prelezu lezcom Jonathanom Siegristom.Prajeme pekný víkend plný prelezov!  

 


Grépon 3482mnm)

No čo Peťo, čo ideme zajtra? Californiu alebo sa hecneme na Grépon? Poškuľujeme vysoko nad hlavami na vrchol Gréponu, ktorý nás volá……Nože poďte chlapi! Pozývam vás ku mne domov a mám pre vás nachystaných pár nástrah!

Spolu 3114 v 312 strankach.