Články > Pozvánka

Pozvánka

Pozvánky na zaujímavé akcie.
Rubrika

Filmový festival

Pozvánky na filmové festivaly.

38 článkov

Preteky

Pozvánky na preteky.

114 článkov

Spolu 106 v 11 strankach.

HUDY Tatry Boulderblast 2014

Báli ste sa, že tento rok Boulderblast nebude? Zbytočne! 90. Jamesácky THT bude nadupaný zábavou a bouldristi pri tom musia byť samozrejme tiež, tento rok za podpory HUDY sportu. Povalu už máme rezervovanú, do kade pomaly nalievajú rosé a tatranská žula sa už otriasa od lišajníkov, aby sme ju mohli dotvoriť mádžom, potom a krvou.


Pozvánka: Súľovský zraz

6. - 8. júna 2014 Vás na Súľove čaká už XIX. ročník tradičného horolezeckého zrazu. Nebude chýbať Sherpa Band, a v krčme u Aničky Bušovskej Vás bude čakať guľáš a 150 pív / kofôl na rozbeh zdarma!


Najlepšia športová fotografia roka 2013

Pozývame Vás 14. ročník súťaže pre amatérov fotografov, milovníkov športu a prírody Najlepšia športová fotografia roka 2013, ktorá sa uskutoční 14. decembra v Klube vodných športov Bratislava - Karlova Ves.


PREDVIANOČNÝ VEČER v GILLARÉNE

Dňa 13.12.2013 v piatok sa uskutoční posedenie v GILLARÉNE v Žiline.  Stretnú sa tu priaznivci všetkých aktivít v horách a podelia sa o svoje tohtoročné zážitky.  


Pozvánka: Posledné zlanenie - Zádiel - 2013

Všetkých srdečne pozývame na chatu v Zadielskej doline,na Posledné zlanenie - Rozlomity klubu v dňoch 25.-.27.10.2013 ,na posedenie s priateľmi v prijemnej spoločnosti, prezentácia nových lezeckých ciest s možnosťou lezenia v tradičných aj netradičných zákutiach Zadielskej doliny.
Parametre:   Pivo 1 ,- € Gulas 3 ,- € Ubytovanie 3 ,-€ noc
Neobmedzené množstvo miest na spanie – (23 posteli + 4 miestny gaučík , ostatní vlastny spacák).

Pozvánka: Kiku Vertigo Open 2013

Tak čo? Už sa neviete dočkať? Stavačom sa už sníva o tohtoročných bouldríkoch, chyty sa lejú do foriem, kapela ladí nástroje a moderátor hlas. Tento rok pripadol deň D na 9. novembra. Registrácia už beží TU.

Pozvánka: ClimbBeer HorecBorec

ClimBeer Team pozýva všetkých lezenia chtivých na horolezecké stretnutie / preteky (nehodiace sa škrknite) do Stratenej. Príďte si 30.8. - 1.9. zaliezť na pripravených cestách, stretnúť kamošov a rozbiť afterparty v Starej karčme za zvukov Peter Adamov and band.


Pozvánka: Detský lezecký tábor v Kojšove

Rozlomity klub Vás pozýva na detský lezecký tábor, ktorý sa uskutoční 16.8. - 18.8. 2013. Tábor bude zameraný na pohyb na skale i pod ňou a takisto aj na lezecký materiál. Sprevádzať ho bude množstvo zábavných hier, ktoré budú spestrovať denný program.


Pozvánka: MAMMUT Tatry BoulderBlast

Ak ste sa už tešili, že tento rok bude Tradičný horolezecký týždeň JAMES bez tých bláznov s matracmi na chrbte, sklameme vás, nebude. Bouldristi aj tento rok zbroja na Tatry a snáď prekonajú aj minuloročný početný rekord. Bouldrové drahokamy budeme hľadať v blízkom aj ďalekom okolí Popradského plesa od piatku 16. 8. až do nedele 18. 8. 2013.


Pozvánka: Turňatlón

Pozývame všetkých priaznivcov lezenia a Turnísk na 13. ročník 12-hodinového lezeckého maratónu TURŇATLÓN. Už budúci týždeň v sobotu (1.6.) štartujeme o 11:00 pri rampe na Turniskách.
Spolu 106 v 11 strankach.