18. 10. 2014: MSR Obtiažnosť K2
10. 11. 2012: Vertigo Open 2012
20. 10. 2012: Edelweiss Cup Modra


Štatistiky

TOPlist
Články > Pozvánka

Pozvánka

Pozvánky na zaujímavé akcie.
Rubrika

Filmový festival

Pozvánky na filmové festivaly.

41 článkov

Preteky

Pozvánky na preteky.

115 článkov

Spolu 3072 v 308 strankach.

Medzinárodné majstrovstvá Slovenska v drytoolingu

Dňa 5.12. sa uskutočnia medzinárodné majstrovstvá slovenska v drytoolingu (súčastne aj 2.kolo Slovenského pohára) v bratislavskej lezeckej stene K2. Registrácia

Pred finále nám prednášku o svojich tažkých horských výstupoch príde odprezentovat Michal Sabovčík. Začiatok prezentácie: 17.00

Pozn: Lezecká stena bude otvorená aj počas pretekov


Štefan Bednár: Martin Krpan, 9a

Štefan Bednár cez víkend preliezol svoje druhé 9a - známu cestu Martin Krpan, 9a v Mišej Peči! Jeho prvé 9a, predĺženie Sanskeho Paru, krátku silovú stropovicu, ktorá má pomerne málo prelezov sa mu podarilo zbombiť v máji.Štefan sa tak stal prvým slovákom, ktorý vyliezol viac ako jedno 9a, navyše obe v zahraničí. K dnešnému dňu má na konte už 13 ciest 9a 8c a vyššie! Vnútri článku nájdete videá z prelezov Adama Ondru a Domena Skofiča.


T2 OPEN 2015 Online registrácia

A ešte nejaké pozitívne novinky!
Máme pre Vás prekvapenie: Prvých 45 pretekárov TRIČKO ZDARMA!!

Tak sa nezabudnite online registrovať na http://www.registracia.t2boulder.sk. Štartovné pre predregistrovaných je spomínaných 7,- eur vrátane tričiek pre prvých 45.


FESTIVAL CUP POPRAD, 17. 10. 2015

Cez víkend sa v Poprade uskutočnil za skvelého počasia FESTIVAL CUP POPRAD, sprievodné podujatie 23. ročníka Medzinárodného festivalu horských filmov. Tu sú výsledky a zopár fotografií.


Five Ten Vertigo Open Kids – MSR mládeže v boulderingu (5. Kolo SPM)

FIVE TEN Vertigo Open Kids – MSR mládeže v boulderingu (5. Kolo SPM)

 

Vertigo Open Kids sú Majstrovstvá Slovenskej republiky mládeže v boulderingu  a zároveň 5. posledné kolo Slovenského pohára mládeže v lezení. Súčasťou bude aj vyhlásenie víťazov pohára za rok 2015.


AUTOPOLIS Vertigo Open 2015

Už je to skoro tu. 10 rokov Vertiga a nové Vertigo Open. Tentokrát na kolesách AUTOPOLISU. Žiaden strach, jablká budú tiež, veď vraj „Málo jabĺk, žiadna sláva, silu iba KIKU dáva“.

Registrácia beží a my vás čakáme 7. novembra vo Vertigu. Ako vždy, aj tento rok máme pre vás pripravené novinky.


T2 OPEN 2015

Tradičné košické preteky sú tu zas!

Príďte si zmerať sily s ostatnými lezcami, alebo príďte podporiť súťažiacich lezcov v sobotu 24. októbra 2015 do T2 Boulder Arény v Košiciach.


Rodinné šťastie

Poznáte to, jeseň v nedohľadne, forma stagnuje, pokusy v projektoch pribúdajú, letné horúčavy nie a nie prestať. To sme celí my, lezci. Keď to nejde, tak je všetko zlé a keď sa niečo zadarí, tak je to náhoda. Tak nejak je to aj so mnou. Lezenie je súčasť môjho ja, mojím poslaním a životom. Od začiatku som sníval o tých veľkých cestách: „čo v nich ani chyty, ani stupy nevidno“.


Babie leto je v plnom prúde

Babie leto je v plnom prúde a prelezy pribúdajú. Juraj K. zopakoval na Priedhorí Tvrdolín 8a+ a na Belej otvoril Rodinné šťastie 8b+/c. Na Vernári Robin G. otvoril Gruffalo 8b+ a vyliezol Fear factor 8a+/b. Ondrej Z. zopakoval Sika dura dura 8b. Gratulujeme!


FESTIVAL CUP POPRAD, 17. 10. 2015

Festival Cup Poprad, preteky Slovenského pohára v športovom lezení - boulderingu - na ktoré vás pozývame. Kvalifikácia bude trvať pár hodín v štýle flash, čiže všetci spoločnými silami zalezieme a finále pekne na on sight. Tešíme sa na VÁS.

Spolu 3072 v 308 strankach.