18. 10. 2014: MSR Obtiažnosť K2
10. 11. 2012: Vertigo Open 2012
20. 10. 2012: Edelweiss Cup Modra


Štatistiky

TOPlist
Články > Pozvánka

Pozvánka

Pozvánky na zaujímavé akcie.
Rubrika

Filmový festival

Pozvánky na filmové festivaly.

41 článkov

Preteky

Pozvánky na preteky.

117 článkov

Spolu 3122 v 313 strankach.

VÝCHOD SLNKA

Celovíkendové veselé a hlučné otvorenie lezeckej sezóny v Porúbke s programom...

 http://www.slnkonaskalach.sk/index.php/clanky/10-otvorenie-sezony-2016-program

 


adidas boulder cup 2016 - zhrnutie

Od stredy 6.4. sa konal už 17. ročník festivalu Hory a mesto a už tradične ho cez víkend dopĺňali aj bouldrové preteky s názvom adidas boulder cup 2016. Aj tento rok bolo toto podujatie zorganizované SHS JAMES ako Majstrovstvá Slovenska v boulderingu, keďže ide o preteky, ktoré sú najvýraznejšie na očiach verejnosti, pretože sa konajú v bratislavskom Auparku. 


Marcový Fontainebleau s Climbing Busom

Po prvej návšteve Fontáča v máji 2015 by som nepovedala, že sa sem dostanem znova, keďže moja práca mi umožňuje dovolenku hlavne v letných mesiacoch. Nesmelo som sa opýtala Tomasa, či má na marcový termín 2016 ešte miesto a následne ma šéfová pustila bez problémov. Super, posledné (či prvé?) sedadlo v Climbing buse je moje.
V podstate som vedela, že sa teším na lezenie a na krásnu prírodu okolo akýchsi šutrov. Netušila som, čo na strach povie moja hlava, keďže vlani bola ona príčinou môjho nelezenia. (Íst do Fontáča a neliezť, wtf?)


Jarné prebudenie


adidas boulder cup 2016 - Majstrovstvá Slovenska v boulderingu

Boulderingová sezóna je v plnom prúde, pomaly každý víkend sú niekde nadupané bouldrové preteky a inak tomu nebude ani počas festivalového víkendu Hory a mesto 9.-10.4. Aj tento rok totiž adidas ako hlavný sponzor pretekov v spolupráci s Hory a mesto a Urban Apes, pod patronátom SHS JAMES pre vás pripravili Majstrovstvá Slovenska v boulderingu 2016 pod názvom adidas boulder cup. English version and info included!


SP v boulderingu MOVE UP

Vsobotu 12.3. sa konali preteky SP v Boulderingu MOVE UP v Prešove. Prvenstvo vybojoval Štefan Bednár, druhý skončil Matej Švub a tretí Peter Kuric.

V ženách zvíťazila Vanda Michalková pred Luciou Urbanovou a Lenkou Furdíkovou. 

Viac info TU.

 

 

SP v boulderingu MOVE UP

Vsobotu 12.3. sa konali preteky SP v Boulderingu MOVE UP v Prešove. Prvenstvo vybojoval Štefan Bednár, druhý skončil Matej Švub a tretí Peter Kuric.

V ženách zvíťazila Vanda Michalková pred Luciou Urbanovou a Lenkou Furdíkovou. 

Viac info TU.

 

 

Slovenský pohár v lezení detí a mládeže

SHS James srdečne pozýva všetky lezeniachtivé deti a mládež na kolo Slovenského pohára v lezení s lanom, ktorý sa koná dňa 19.3.2016 v lezeckom centre T2 Boulder Aréna v Košiciach na Štúrovej 44. Na mladých pretekárov a pretekárky čakajú kvalifikačné cesty pre každú kategóriu. Najlepší z každej kategórie si svoje schopnosti potvrdia vo finálovej ceste na OS.


Boulder Prásk vol.2

Lezecké kung fu! Fakt ! Nekecám !

Pripravujeme pre Vás druhé kolo piatkového Boulder Prásk vol.2. Všetci ste očakávaní 18.03. o 18:00 pod bouldrovkou na Lezeckej stene K2.


UPOZORNENIE Harmanecká jaskyňa

V zimných mesiacoch došlo zo skalnatých častí svahu nad sektorom "Platne" k uvolneniu väčšieho množstva skál (veľký žltý výlom je viditeľný z parkoviska). Keďže zatiaľ nie je jasné, čo všetko tam ešte čaká na spadnutie, nedoporučujem vstup do sektorov Platne a Podsvetie.

Spolu 3122 v 313 strankach.