Think Big!Rocklands 2015 - Už len spomíname

Už je to vyše mesiac čo sme sa vrátili z Rocklands. Trochu to už vyzeralo, že k poslednému článku sa už nedostanem, ale bola by škoda nedopovedať príbeh do konca. Možno si myslíte, že za ten mesiac som už aj zabudol čo sa dialo posledný týždeň v Afrike, veď od vtedy už bolo toľko iných akcií, že aj mne to už pripadá ako keby to bolo pred rokom. Napriek tomu, vždy keď zavriem oči a v myšlienkach sa vrátim na opačnú pologuľu všetko sa to rýchlo vráti. Cítim vôňu ranného rooibosu, vidím slnkom zaliate Cederbergské kopce a cítim na nohách šteklenie vysokej trávy. Spomienky sú lepšie ako fotky a videá, lebo sa časom zlepšujú, ako si ich vnútorne idealizujeme. 
AUTOPOLIS Vertigo Open 2015

Už je to skoro tu. 10 rokov Vertiga a nové Vertigo Open. Tentokrát na kolesách AUTOPOLISU. Žiaden strach, jablká budú tiež, veď vraj „Málo jabĺk, žiadna sláva, silu iba KIKU dáva“.

Registrácia beží a my vás čakáme 7. novembra vo Vertigu. Ako vždy, aj tento rok máme pre vás pripravené novinky.


T2 OPEN 2015

Tradičné košické preteky sú tu zas!

Príďte si zmerať sily s ostatnými lezcami, alebo príďte podporiť súťažiacich lezcov v sobotu 24. októbra 2015 do T2 Boulder Arény v Košiciach.


Rodinné šťastie

Poznáte to, jeseň v nedohľadne, forma stagnuje, pokusy v projektoch pribúdajú, letné horúčavy nie a nie prestať. To sme celí my, lezci. Keď to nejde, tak je všetko zlé a keď sa niečo zadarí, tak je to náhoda. Tak nejak je to aj so mnou. Lezenie je súčasť môjho ja, mojím poslaním a životom. Od začiatku som sníval o tých veľkých cestách: „čo v nich ani chyty, ani stupy nevidno“.