Video prelezu najťažšej dĺžky Dawn Wall

14. januára 2015, Tommy Caldwell a Kevin Jorgeson spravili prvý voľný prelez cesty Dawn Wall na yosemitský El Captain. Toto video zachytáva charakter lezenia v najťažšej dĺžke v obtiažnosti 5,14c (8c+) a Tommyho výkon pri jej preleze.
PETZL Ľadový maratón v Slovenskom raji

Pozývame vás na Ľadový maratón na Letanovskom mlyne v Slovenskom raji, ktorý sa uskutoční 13.feb. Podmienky na ľady sa pomaly lepšia no každopádne drytoolová sekcia sa riadne rozrástla a čaká na prelezy:-)

EXTREME Boulder Cup 2015

SHS James a T2 Boulder Aréna Vás srdečne pozývajú na 2. ročník EXTREME Boulder Cup-u na ďalekom východe v Košiciach, Slovenského pohára v boulderingu. Príďte si dňa 21.2.2015 svoje sily zmerať do lezeckého centra T2 Boulder Aréna v Košiciach. Tešiť sa môžete na 14 kvalifikačných bouldrov štýlom FLASH a po ich zdolaní v poobedných hodinách tí najlepší z najlepších o víťazstvo zabojujú vo finále na OS. Samozrejme okrem skutočnej lezeckej atmosféry a lezeckých súperov na Vás čaká občerstvenie a na výhercov rozhodne zaujímavé ceny.


LFF a 4. kolo SP v ľadovom lezení na Zámke

Všetkých vás pozývame na ďalší ročník obľúbenej lezecko-filmovej akcie "ĽADOVO-FILMOVÝ FESTIVAL"! Opäť to bude zároveň kolo Slovenského pohára v drytoolingu. Môžete sa tešiť na skvelé športové výkony, super ceny, bujarú zábavu, dobré filmy a prví traja aj na víťazné poháre!


We Want You!